Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zagrepcanke pomoc! :)

Drage curke iz Zagreba... Vec duze vremena razmisljam o preseljenju iz Rijeke u Zagreb. Tocnije na Srednjake. Zanima me zivi li netko od Vas na Srednjacima i kakvi su Vam? Znam da je blizu skola,vrtic... To mi je bitno... Ali kakvi su stanovi i kakav je kvart opcenito? Netko mozda u brace Domany? Hvala Vam unaprijed svima! :)
2016 08 03
hej, ja nisam od tamo, ali mi je frendica bila ondje jedno vrijeme podstanar... imaš svega, od zadnjih rupčaga do lijepo uređenih stanova.. konkretno u ovim neboderima je naišla na neke stanove koji su doslovno ODVRATNI vlasnici traže i po 3000 kn bez režija. znači fuj fuj, vlaga, strunut namještaj, nešto stravično... dok opet ima lijepih stanova... ali mislim da ti je tako svugdje..treba tražiti i naći će se nešto što valja...osobno mislim da je lokacija dobra zbog solidne prometne povezanosti s ostatkom grada :) sretno! :)
2016 08 03
nebodere brace domany izbjegavaj u sirokom luku. stanovi su zaista katastrofa. bila podstanar tamo i nikad vise
2016 08 03
> doricaSmb: > hej, ja nisam od tamo, ali mi je frendica bila ondje jedno vrijeme podstanar... imaš svega, od zadnjih rupčaga do lijepo uređenih stanova.. konkretno u ovim neboderima je naišla na neke stanove koji su doslovno ODVRATNI vlasnici traže i po 3000 kn bez režija. znači fuj fuj, vlaga, strunut namještaj, nešto stravično... dok opet ima lijepih stanova... > ali mislim da ti je tako svugdje..treba tražiti i naći će se nešto što valja...osobno mislim da je lokacija dobra zbog solidne prometne povezanosti s ostatkom grada :) > sretno! :) Hvala ti :) Da da dobro je prometno povezan s ostatkom grada. To mi je super! :)
2016 08 03
> supergirlR31: > nebodere brace domany izbjegavaj u sirokom luku. stanovi su zaista katastrofa. bila podstanar tamo i nikad vise Stvarno? Kakva su ti iskustva malo opsirnije ako moze? Hvala ti! :)
2016 08 03
Ja bih izbjegla velike nebodere u kojima živi previše ljudi, liftovi su uvijek prljavi, neugodan miris, previše pasa, bila sam u jednom stanu, stan je ok ako zanemariš sve ostalo Radije biraj manje zgradice ako imaš mogućnosti i nije ti neka razlika u cijeni Sretno!
2016 08 03
ja živim 5 min od Braće Domany, i eto, da malo hvalim svoj kvart :-) najbolji dio je da nam je Jarun blizu, 5 koraka doslovno, a sjajan za klince, ali i za rolanje, bicikliranje.... naravno, imaju dvije škole, vrtić i dva privatna vrtića, a i svi dućani su vrlo blizu, od Konzuma do Lidla, a pješice se može i do Point Centra. srednjaci su super povezani tramvajem, ali ni parking i auto nije neki problem. I nedavno je otvoren Tesla Bar, a kava tamo je zbilja posebno iskustvo :-) iako, Rijeka mi je isto super! samo riječi hvale :-)
2016 08 03
> mirnaz: > ja živim 5 min od Braće Domany, i eto, da malo hvalim svoj kvart :-) najbolji dio je da nam je Jarun blizu, 5 koraka doslovno, a sjajan za klince, ali i za rolanje, bicikliranje.... naravno, imaju dvije škole, vrtić i dva privatna vrtića, a i svi dućani su vrlo blizu, od Konzuma do Lidla, a pješice se može i do Point Centra. srednjaci su super povezani tramvajem, ali ni parking i auto nije neki problem. I nedavno je otvoren Tesla Bar, a kava tamo je zbilja posebno iskustvo :-) > iako, Rijeka mi je isto super! samo riječi hvale :-) E hvala ti nekako sam se nasla tamo bas Srednjaci mi se iz nekog razloga posebno svidjaju. A u tom baru moram svakako probati kavu. ;)
2016 08 03
> sanjaurban: > Ja bih izbjegla velike nebodere u kojima živi previše ljudi, liftovi su uvijek prljavi, neugodan miris, previše pasa, bila sam u jednom stanu, stan je ok ako zanemariš sve ostalo > Radije biraj manje zgradice ako imaš mogućnosti i nije ti neka razlika u cijeni > Sretno! Hvala ti :)
2016 08 03
sretno :-)
2016 08 03
> mirnaz: > sretno :-) Hvala puno! :)
2016 08 03
> KitKat24: > > supergirlR31: > > nebodere brace domany izbjegavaj u sirokom luku. stanovi su zaista katastrofa. bila podstanar tamo i nikad vise > Stvarno? > Kakva su ti iskustva malo opsirnije ako moze? > Hvala ti! :) tako sam i ja mislila, blizina tramvaja, blizina i posla... ali stanovi katastrofa, 18 kat jer se obično i iznajmljuju ti na najvišim katovima, susjedi problematični - policija je bila dio inventara zgrade koliko je bilo strašno, tanki zidovi - loša gradnja, raspadnuti namještaj u stanu gdje je u oglasu napisano kao fantastično uređeno, a vlasnik stana nije dopuštao niti izmjene, da bi kupili novi namještaj ili pokrečili stan..ljeti je bila najezda žohara svakodnevno.. nisu ni to sankcionirali kako je trebalo. Bila sam 3 mjeseca tamo jer mi je bilo potrebno zbog posla i nisam mogla birati baš, bilo je to ili zajednički smještaj s 10 ljudi, a znate kako je to... renta je bila mjesečno 2500+režije, nisam baš zadovoljna izašla iz tog stana ili iskustva..
2016 08 03
Draga KitKat, Istina je kaj sve curke pričaju; braće Domany izbjegavaj u širokom luku! Ne pomišljaj tamo uzet stan u najam! Iz istih razloga kaj su ti curke napisale, nisam tamo živjela ali sam čula i vidla kako ljudi bacaju smeće kroz prozor a ako ti slučajno nekaj padne npr neka roba sa štrika,dok dođeš dolje više toga nema! Živjela sam u jednom drugom neboderu i u drugom kvartu pa znam također kao što je jedna curka rekla - puno ljudi,puno pasa,puno smrada.... Inaće sam odrasla na Gredicama,kvart do Srednjaka,išla u osnovnu na Srednjacima(OŠ Josip Račić) i kvart kao kvart je zbilja idealan! Ako imaš mogućnosti,uzmi neki stan na Gredicama jer je još bliže Jarunu i tamo je i bazen ako imaš klince koji vole sport - idealno! Ma mislim možeš i na Srednjake ali sve ti je to blizu! ;)
2016 08 03
> supergirlR31: > > KitKat24: > > > supergirlR31: > > > nebodere brace domany izbjegavaj u sirokom luku. stanovi su zaista katastrofa. bila podstanar tamo i nikad vise > > Stvarno? > > Kakva su ti iskustva malo opsirnije ako moze? > > Hvala ti! :) > tako sam i ja mislila, blizina tramvaja, blizina i posla... ali stanovi katastrofa, 18 kat jer se obično i iznajmljuju ti na najvišim katovima, susjedi problematični - policija je bila dio inventara zgrade koliko je bilo strašno, tanki zidovi - loša gradnja, raspadnuti namještaj u stanu gdje je u oglasu napisano kao fantastično uređeno, a vlasnik stana nije dopuštao niti izmjene, da bi kupili novi namještaj ili pokrečili stan..ljeti je bila najezda žohara svakodnevno.. nisu ni to sankcionirali kako je trebalo. Bila sam 3 mjeseca tamo jer mi je bilo potrebno zbog posla i nisam mogla birati baš, bilo je to ili zajednički smještaj s 10 ljudi, a znate kako je to... renta je bila mjesečno 2500+režije, nisam baš zadovoljna izašla iz tog stana ili iskustva.. Uzas... Ok... Domany prekrizujem onda...
2016 08 03
> Stormblast: > Draga KitKat, > Istina je kaj sve curke pričaju; braće Domany izbjegavaj u širokom luku! Ne pomišljaj tamo uzet stan u najam! Iz istih razloga kaj su ti curke napisale, nisam tamo živjela ali sam čula i vidla kako ljudi bacaju smeće kroz prozor a ako ti slučajno nekaj padne npr neka roba sa štrika,dok dođeš dolje više toga nema! Živjela sam u jednom drugom neboderu i u drugom kvartu pa znam također kao što je jedna curka rekla - puno ljudi,puno pasa,puno smrada.... > Inaće sam odrasla na Gredicama,kvart do Srednjaka,išla u osnovnu na Srednjacima(OŠ Josip Račić) i kvart kao kvart je zbilja idealan! Ako imaš mogućnosti,uzmi neki stan na Gredicama jer je još bliže Jarunu i tamo je i bazen ako imaš klince koji vole sport - idealno! Ma mislim možeš i na Srednjake ali sve ti je to blizu! ;) Huh to mi sve zvuci sad bas onako... Bacilo me na razmisljanje... Ne znam..Jako mi se svidjaju Srednjaci i trebala bih ovaj vikend u razgledavanje nekoliko stanova... Super mi je to sto je sve jako blizu a Jarun pogotovo. ;) Raspitati cu se malo i za Gredice.. Ali eto bas sam htjela znati malo u kakvom su stanju stanovi,kakvi su susjedi i uredjenje...Kakvi su vlasnici... A nadam se da cu naletiti i na nekog normalnog...
2016 08 03
1 2