Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Jednodnevni izlet :)

Pozdrav curke :D Dakle, odlučila sam se s sestrom otići ovu srijedu na jednodnevni izlet ali ne znamo kamo :D Inače smo iz Preloga iz Međimurja pa predložite nešto što nije previše daleko :D Prvi plan je bio otići u Opatiju pa ako tko zna što se tamo ima vrijedno za vidjeti nek piše :D Iako bi meni više odgovaralo nekamo u prirodu bolje pa ako tko zna neku ne pretešku planinarsku stazu ili slično - javite <3
2016 08 22
Plitvice su uvijek dobra ideja. Inače, krajem 10. mjeseca imaju obiteljski dan i karte su 20ak kuna i sam biraš rutu :)
2016 08 22
Fužine možda? Vidim da planirate kombinirati neku civilizaciju sa prirodom. Tamo mozete nesto pojesti i prosetati oko jezera. :D Okolo ima biciklistickih staza, a u Gorskom kotaru imas puno brda i planinarskih staza, npr Risnjak.
2016 08 22
Wow, Danka, ova slika ti je em super što super životno izgledaš em što je spojila korisno u sebi (u smislu pokazivač vremena) ! :D (a oduvijek sam htjela na Učku ali nitko nije htio samnom :,'( ) (nemam auto :D)
2016 08 23
> Uljeshura: > Wow, Danka, ova slika ti je em super što super životno izgledaš em što je spojila korisno u sebi (u smislu pokazivač vremena) ! :D > (a oduvijek sam htjela na Učku ali nitko nije htio samnom :,'( ) (nemam auto :D) obećavam ti.... pokupim te jednom ... i na vrh Učke s tobom !! vrijedno je svakog truda !! (kažeonakojajedogorepopelasenačetritočka) :D
2016 08 23
Plitvice posjećujemo krajem 9. mjeseca, a u Fužinama sam bila prije 2 tjedna kad smo se vraćali s mora jer smo bili u N. Vinodolskom :D Hvala svima <3
2016 08 23
> dankamilasic: > > Uljeshura: > > Wow, Danka, ova slika ti je em super što super životno izgledaš em što je spojila korisno u sebi (u smislu pokazivač vremena) ! :D > > (a oduvijek sam htjela na Učku ali nitko nije htio samnom :,'( ) (nemam auto :D) > obećavam ti.... pokupim te jednom ... i na vrh Učke s tobom !! > vrijedno je svakog truda !! (kažeonakojajedogorepopelasenačetritočka) :D Držim te za riječ. XD Ma bitno da nije na vlastite sve četiri :')
2016 08 23
Vražji prolaz, Zeleni vir?
2016 08 24