Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Nexgard tablete za pse i mačke protiv krpelja, iskustva!

Istina, ali mom peseku Scalibor nije pomagao... :/
2016 09 08
Vrijedi Foresto ogrlica 8 mjeseci, ali samo za buhe, ali za krpelje manje.
2016 09 08
a probat ću sve pa ću vidjeti šta će ispast najučinkovitije... Mada nisam sigurna ni da je ta opcija baš pametna, morat ću se posavjetovati s veterinarom možda...
2016 09 08
> KyaraX123: > Nego dok ste tu, htjela bi vas pitati, je li vas pesek imao problema s patelom? Moj maltezer ima skoro 2godine i ima 2,4 kg i trebala bi ga voditi sad na operaciju patele jer mu je zadnja desna nogica svako malo u zraku. Znači hoda i poskakuje. Bila sam kod doktora Bojanića, ne znam jeste li čuli za njega kojim slučajem, ali mi je rekao da je nogica zrela za operaciju inače će mi pesek nakon dužeg vremena postati invalid tj. nogica će mu ostati u zraku i više je neće moći vratiti dolje. Znam da je ovo van teme, ali me zanima jeste li čuli za takav slučaj do sad, ili je možda vaša kolegica imala sličan slučaj s nekim od pacijenata... Mislim nisam pametna, čitala sam da bi se to trebalo što prije ići riješavati, i dr Bojanić je rekao da je oporavak kratak i da nije bolan, a opet čitam po formumima i našla sam svašta! Oprostite ako vas gnjavim, ali dok ste tu da vas pitam. Ako vam je Dr. Bojanic (ortoped ) dao tu diagnozu vjerujte mu.Izuzetan strucnjak i covik.
2016 09 08
Što se tiče upitne štetnosti Nexguarda, bolje je da pas ima štetu (ako je uopće ikakve ima) za pet ili deset godina, nego da mi ga sada ubije borelioza, piroplazmoza, i slična -oza za samo dva tjedna jer ga je krpelj ugrizao.
2016 09 09
Pozdrav od ponosne "mame# mješanke. Mi imamo problema s buhama ništa ne pomaže sve smo probali (foresto,scalibur,frontline sve kaj vam padne na pamet) osim tih tableta jer me strah pošto je jako mala i ostjetljiva (ipak je život na cesti ostavio tragove). Savjeti?
2016 09 12
Tablete imaš isto po kilaži psa, tako da što se tiče toga nemaš problema.
2016 09 12
> cici1950: > > KyaraX123: > > Nego dok ste tu, htjela bi vas pitati, je li vas pesek imao problema s patelom? Moj maltezer ima skoro 2godine i ima 2,4 kg i trebala bi ga voditi sad na operaciju patele jer mu je zadnja desna nogica svako malo u zraku. Znači hoda i poskakuje. Bila sam kod doktora Bojanića, ne znam jeste li čuli za njega kojim slučajem, ali mi je rekao da je nogica zrela za operaciju inače će mi pesek nakon dužeg vremena postati invalid tj. nogica će mu ostati u zraku i više je neće moći vratiti dolje. Znam da je ovo van teme, ali me zanima jeste li čuli za takav slučaj do sad, ili je možda vaša kolegica imala sličan slučaj s nekim od pacijenata... Mislim nisam pametna, čitala sam da bi se to trebalo što prije ići riješavati, i dr Bojanić je rekao da je oporavak kratak i da nije bolan, a opet čitam po formumima i našla sam svašta! Oprostite ako vas gnjavim, ali dok ste tu da vas pitam. > Ako vam je Dr. Bojanic (ortoped ) dao tu diagnozu vjerujte mu.Izuzetan strucnjak i covik. Čula sam da je odličan i po preporuci sam i išla k njemu...ali nisam još nikog upoznala sa sličnim problemom pa ne znam kako to sve izgleda. Hvala!
2016 09 14
i ja sam vlasnica malog maltezera koja se preporodila uz Foresto ogrlicu - nema alergije, nema buha, nema krpelja zakačenih - sve preporuke!! nas je veterinar uplasio s tim tabletama - rekao je da procitamo upute o njima - tablete idu u krvotok i svaki krpelj mora ugristi prvo - koja je onda svrha zastite? i pogledajte komentare na face grupi - does nexgard kills dogs? toliko pasa je umrlo nakon koristenja... :( ne smijem to ni pomisliti
2016 11 29
> mystuff2016: > i ja sam vlasnica malog maltezera koja se preporodila uz Foresto ogrlicu - nema alergije, nema buha, nema krpelja zakačenih - sve preporuke!! > nas je veterinar uplasio s tim tabletama - rekao je da procitamo upute o njima - tablete idu u krvotok i svaki krpelj mora ugristi prvo - koja je onda svrha zastite? i pogledajte komentare na face grupi - does nexgard kills dogs? toliko pasa je umrlo nakon koristenja... :( ne smijem to ni pomisliti Istina, ali kad imaš psa koji je tri puta prebolio piroplazmozu jer ništa nije pomagalo, s tim da se treći puta jedva izvukao, onda je i ta solucija prihvatljiva. Naš veterinar je toplo preporučio kombinaciju Foresto ogrlice i tablete.
2016 11 29
1 2