Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Luda,glupa ili ....?!

odgovor je u njenoj rečenici on nju izbjegava,.jer ona njemu govori da ju izbjegava,znaći,nema ničega (još) između njih dvoje
2016 10 14
> christina: > Krpicarke moje ❤ > Ne znam kako poceti... sto napisati. :/ > Jesam luda ili jednostavno neke stvari me shvacam i pizdim bezveze. > Stvar je u tome sto sam vec poduze u vezi,ide 6 godina. Sve je bilo u redu,nikada problema osim malih svađa i sl. > No u zadnje vrijeme imam neki ludi osjecaj kao da mi se nesto dogada iza leda. I jutros mi vrag mira nije dao i isla sam pronjuskat mu po mobu.. znam da mozda nije u redu ali po prvi put me ponesao osjecaj i morala sam. > No u viber porukama sam pronasla malo dopisivanje sa nekom doticnom tetom,starijom. > Ta teta je od posla,izdaje kontenere na terminalu i u pocetku je bio poslovmo dop,slikane popratnice papiri i to.. no pred kraj dopisivanja pronasala sam poruke poput dusoo,ignoriras me, neces samnom da pijes kafu.... > Poludila sqm na to, srce mi se stislo i pukla sam. Odlucila sam raskid jer srce mi tupi da tu nesto ima. Doticni mi cijeli dan pise salje poruke da je to sve bila sala,da mu ustvari ne pozna,da je udata da ima djecu.. da su se samo salil. Ali kako ste mozes saliti tako sa nekim koga ne znas,tko je stariji 15god od tebe i ima djecu. Poslao mi je jj poruku di u je zamolio da mi kaze da su se salili ali meni sve to nekako smrdi. > Dali sam preburno reagirala,dali su se samo slalil ili... > Ne sama pametna nisam. Draga moja tako sam i ja mislila da je sala da je starija i ima dvoje djece.. Mediju tim na kraju su mu bila draga ta djeca nego njegova vlastita.. Muški ne biraju
2016 11 09
1 2