Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pa ovo je za nepovjerovat..

Hvala na objašnjenju Morrison. ;)
2016 09 30
> Sienna8: > Dobila je negativnu. Ona se pravda time što je ona rekla da je vel univerzalna, a to što je označila kao 36, to nema veze. Kako im ovako nešto uopće pada na pamet?? Ajde, da veličina ne piše nigdje pa je odokativna procjena stvar subjektivnog dojma( ali i dalje nemoš majicu koja je realni XL procijeniti na XS/ S), ali veličina piiišeeeeee! *ebote, idem sad svim artiklima šta imam stavit veličina univerzalna, pa kad curi koja nosi XL dođe S majica, kaj, ja sam napisala da je univerzalno, ko joj kriv. :s
2016 09 30
> Majalike: > Haha,nemoj se ljutit molim te, meni komično..nekako mi asocijacija ono omotaš se lancunom, kad staviš remen bude strukirano... > Nadam se da nisi dala skupi artikal za plahticu-) i da ćeš riješiti ahaha,..koja provala
2016 10 01
> kanirpe: > Hvala na objašnjenju Morrison. > ;) 😊
2016 10 01
> SaraKedavra: > > Sienna8: > > Dobila je negativnu. Ona se pravda time što je ona rekla da je vel univerzalna, a to što je označila kao 36, to nema veze. > Kako im ovako nešto uopće pada na pamet?? Ajde, da veličina ne piše nigdje pa je odokativna procjena stvar subjektivnog dojma( ali i dalje nemoš majicu koja je realni XL procijeniti na XS/ S), ali veličina piiišeeeeee! *ebote, idem sad svim artiklima šta imam stavit veličina univerzalna, pa kad curi koja nosi XL dođe S majica, kaj, ja sam napisala da je univerzalno, ko joj kriv. > :s Piše, da.. što je najgore haha. Ne znam kak joj je palo napamet stavit univerzalna a piše 46.. užas.
2016 10 01
možda jer u košulju stanu sve osobe u univerzumu. :,'(
2016 10 01
Obavještavam da se Lucija javila da će ovaj tjedan uplatiti..vidjet ćemo..ako uplati, brišem sa crne liste..
2016 10 02
1 2 3 4