Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

pa ovo je za nepovjerovat..

Zato ja "obožavam" kad mi za nešto napišu da je veličina univerzalna! ]:(
2016 09 30
Supersport bon?!? Čovjek uči dok je živ... Može li pojašnjenje? :")
2016 09 30
Eto, javila se i odlučila da ona ipak neće trošit novac kako bi razmijenile stvari ili mi bar poslala dr stvar. Tako da će ići negativna, isto očekujem od nje, ali javit ću se adminki, pa ćemo vidjet tko je u pravu.
2016 09 30
Supersport bon se može kupiti na kiosku od 50, 100 ili 200 kn, a u kladionici (ovisi u kojoj imaš račun) koliko želiš možeš uplatiti na taj broj računa..a račun se može napraviti preko interneta, valjda na stranici supersporta.. E, sad, kako ona može dignut novce preko toga, ne znam..najvjerojatnije u kladionici..
2016 09 30
Još sam ja ženi jučer poslala sms da ako mi neće vratit novce (možda nema, pa ju sram reć ili nešto), da mi opet pošalje tenisice i šifru paketa.. Na to me žena blokirala..
2016 09 30
> mamamirna: > Morrison,ja isto citam njene povratne i iskreno se pitam...zeno,gdje ti je bila pamet??? Citati povratne informacije! Tome sluze,a ne ko ukras da popune profil...zenu je natezala radi 700kn,onoj dudazg nikad vratila,a sad ste tu i Vi,a sistem po bonu...misliti prije kupnje,pretraziti po googlu po imenu i prezimenu dal je se negdje spominje...ima tu i dr.stranica gdje se obavlja kupnja ili prodaja. Našla sam kod nje starke kakve već dugo želim, a nove si ne mogu priuštiti jer uvijek je nešto drugo važnije.. Nove su 400-500 kn, a ove su bile 100, kao zbog prevelikog broja..vidjela sam tu jednu negativnu jer mi je internet katastrofa preko moba, pa reko vratila joj je novce..valjda će biti sve ok.. I evo, nadrapam..makar, moram priznati, prvi put preko krpica..
2016 09 30
A joj ja starke nove platila 250 kn ..popusti su bilo super ovo ljeto
2016 09 30
Ma kuzim ja tebe,ali...bas zato...jer nemas viska novaca...i to baba koja se igra sa necijih 700kn...svi mi imamo razloge zasto kupujemo tu,a ne negdje drugdje...ja si ne mogu priustit kopat po trgovini jer fraze dobim od pomisli da moram u ducan po kruh i mlijeko,pa rjesim tako da poteram klince :') ...muz mi uzme nesto,ali ne moze potrefit sve...a stvari tipa rock,goth,kojih nema u svakodnevnoj ponudi ovih vrlih nam kuca,neki oriđiđi komad,nađem tu...u tome vidim car...pa si dam truda...treba paziti,slusati intuiciju,postaviti cim vise pitanja i pratiti odgovore. Mnoge ustanove vec samo tokom razgovora da im buduca suradnja smrdi i odustanu ili se konzultiraju s nekim..pamet u glavu...dobit ces tih 100kn mozda...ako se doticnu malo pritisne....
2016 09 30
Iskreno, od početka mi je bilo malo li-la, a kad nije htjela poslat šifru paketa, znala sam da me sje... A šta ću..valjda mi nisu suđene.. 😁 Našla sam ih u dućanu na akciji za 390 kn, i da ću ih uzet (a inače mi je jako žao novce potrošit na sebe), i mužu mobitel otišao u k..pa si je on mobitel kupio.. 😒😝
2016 09 30
Ma ne znam kako bi više.. facebook, sms i pozivi, ništa-blokirala me, na krpice se više ne prijavljuje kolko vidim...
2016 09 30
Nije 10 brojeva veće, nego SAMO 5 (ne postoje 37, 39, 41...) :') :') :') Šubni negativnu kao kuća!! Svašta si ljudi ovdje dopuštaju...
2016 09 30
> Monifique: > Nije 10 brojeva veće, nego SAMO 5 (ne postoje 37, 39, 41...) :') :') :') > Šubni negativnu kao kuća!! Svašta si ljudi ovdje dopuštaju... kad smo kod toga... 5 velicina il 10 brojeva :') :')
2016 09 30
Dobila je negativnu. Ona se pravda time što je ona rekla da je vel univerzalna, a to što je označila kao 36, to nema veze. Žao joj je sad potrošiti par kuna kako bi sve isparavila, no ajde. Na njezinu dušu ide.
2016 09 30
O da ima toga ovdje i to koliko hoćeš, cura da oglas prodaje nove cipele nigdje broja, pošaljem upit i napišem joj zaboravili ste napisati koji je broj, a ona meni ma svejedno sigurno bi vam odgovarale, šta reći na to :') :') :')
2016 09 30
> LJILJKANA: > O da ima toga ovdje i to koliko hoćeš, cura da oglas prodaje nove cipele nigdje broja, pošaljem upit i napišem joj zaboravili ste napisati koji je broj, a ona meni ma svejedno sigurno bi vam odgovarale, šta reći na to :') :') :') Kupi ih i onda ju odi nalupat po glavi s njima.
2016 09 30