Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Virusne bradavice po licu - POMOĆ :/

Bok svima , imam problem već duže vrijeme oko virusnih zaravnjenih bradavica po licu točnije čelu. Išla sam dermatologu mjesecima na spaljivanje ali nije mi pomoglo. Isprobala sam sve moguće kreme i ulja ali nikad se to nije povuklo. Dali netko ima problem sa bradavicama na licu i dali postoji ljek ? Očajna sam više ;( Hvala unaprijed.
2016 10 10
Ja sam imala na šaki s gornje strane jednu.Bila sam u apoteci i dala mi je nešto na biljnoj bazi kao lak za nokte..Mazala redovito neka 3tj. Evo prošlo je 6 mje.i nije mi se ništa vratilo.
2016 10 10
Ocat...ruzno bolno al djelotvorno
2016 10 10
Jabučni ocat, ja sam s njim uspjela uklonit virusne bradavice
2016 10 11
Koliko ste cesto mazale? Meni je baka rekla da treba mazati sa smokvinim "mlijekom" to je ona tekucina koja izadje iz stabljike lista. Ali nisam probala..
2016 10 11
> Vekica: > Koliko ste cesto mazale? > Meni je baka rekla da treba mazati sa smokvinim "mlijekom" to je ona tekucina koja izadje iz stabljike lista. Ali nisam probala.. Da iz lista stabljike ili peteljke ploda " Smokvino mlijeko" , nemojte se s tim igrat jer mozete lose proc pa doc do kompletne upale bradavice i njenog okruzenja.
2016 10 11
> Vekica: > Koliko ste cesto mazale? > Meni je baka rekla da treba mazati sa smokvinim "mlijekom" to je ona tekucina koja izadje iz stabljike lista. Ali nisam probala.. to sam i ja čula,no nisam isprobala
2016 10 11
> cici1950: > > Vekica: > > Koliko ste cesto mazale? > > Meni je baka rekla da treba mazati sa smokvinim "mlijekom" to je ona tekucina koja izadje iz stabljike lista. Ali nisam probala.. > Da iz lista stabljike ili peteljke ploda " Smokvino mlijeko" , nemojte se s tim igrat jer mozete lose proc pa doc do kompletne upale bradavice i njenog okruzenja. Iz lista navodno... To mi je baka rekla. Zasto mislite da je to lose? Nije valjda otrovno?
2016 10 11
Moja kolegica je to radila i prosla lose.Bradavica je bila na vratu ,pa kad je dobila kompletnu upalu zavrsila je na hitnoj i antibioticima.Bilo je strano.Odrasla sam medu smokvama ,imam smokve i nikad nisam provala sa mlijekom smokve skidat bradavice.a niti ljudi u mom okruzenju.
2016 10 11
> cici1950: > Moja kolegica je to radila i prosla lose.Bradavica je bila na vratu ,pa kad je dobila kompletnu upalu zavrsila je na hitnoj i antibioticima.Bilo je strano.Odrasla sam medu smokvama ,imam smokve i nikad nisam provala sa mlijekom smokve skidat bradavice.a niti ljudi u mom okruzenju. Sa koznim promjenama ne treba eksperimentirat u danasnje vrijeme , bolje posjetit dermatologa
2016 10 11
Ajme grozno :O Onda i bolje da nisam...
2016 10 11
Pozz, kapi od rosopasa, stari provjereni lijek,a ima ih za kupiti u Enicijanu - meni su pomogle nakon dva tjedna skinuvši tvrdokornu bradavicu sa pete koja me boljela toliko da mi se crnilo pred ocima kad bi hodala...
2016 12 19