Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Nećemo buditi nedužne građane zbog toga

> corygan: > Nije da ne razumijem policajca- ekipa iz uvoda rijetko ide 1 na 1, uvijek se grupiraju u čoporčiće i onda rade pištolji, palice, noževi, razbijene boce i tako...Frend mi živi u Čakovcu, blizu jednog njihovog naselja i jbg, to im je tamo svakodnevica. > Ali, s obzirom da je policijot državni službenik, ne smije odbiti izlazak na teren.Za to mu se plaća. Za to se školovao. Ta žena je žrtva nasilja. Posve nebitno da li je ona romske ili koje već druge nacionalnosti. Upravo to, Cory. Ne izdvajamo malo da bi oni one kuglice u hlačama premještali s lijeva na desno. Ako nije u stanju odraditi svoj posao, neka izvoli otići s njega i raditi nešto drugo.
2016 10 22
> wizardica: > > Uljeshura: > > Ma i opet cu, ali koji je smisao toga. > Znaš i sama koji je smisao..."Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda" > Nemoj nikada okretati glavu. Sigurna sam da nećeš :) Bravo, Wiz, moram dodati i dobrog starog E. H. "I zato nikad ne pitaj kome zvono zvoni; Tebi zvoni"
2016 10 22
bitno da policija naganja djecu obucene u klaunove, a nece intervenirati kad su u pitanju romi :( izgleda da kad zoves policiju uopce im ne treba reci da se radi o romima, nek odu pa nek vide o kome se radi a romi se preplase cim vide plavu uniformu bez obzira sto ih policija izbjegava
2016 10 22
1 2