Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Zara web shop štikle 37 ili 38 (kalupi?)

Pozdrav, Opet trebam savjet, Zarine štikle ustvari gležnjače u špic na petu 10cm, da li naručiti 37 ili 38. Da li su te štikle radi tog špica manji kalup, ili su realne. Pronašla sam jedne u web shopu, a nisu skupe i trebaju mi za jednu svečanost. Inače ne kupujem baš Zarinu obuću pa nemam iskustva. A Zaru nemam u blizini, pa ne mogu probati. Hvala na pomoći.
2016 11 04
Topli savjet oko zara obuce. Svakako pokusaj probat prije kupovine. Kvaliteta i udobnost su im debela mana.
2016 11 04
Stavi link na cipele, možda ih neka ima pa će ti znat reći kakav je kalup. Sa Zarinim cipelama stvarno nikad ne znaš, za neke modele su kalupi normalni, za neke manji/veći.
2016 11 04
> cipelitza: > Topli savjet oko zara obuce. Svakako pokusaj probat prije kupovine. Kvaliteta i udobnost su im debela mana. Znam to...ali su im dobri modeli pa za tako neke svečanosti za iskoristiti nekoliko puta moram priznati da izgledaju atraktivno, a da bi ih nosila svaki dan, radije sam u udobnoj kvalitetnoj obući.
2016 11 04
na webu sve izgleda pet kopalja bolje nego sto je uzivo. eo, men nije problem otic u zaru i slikat ti ih uzivo, ak ih ima u ponudi. ma i izmjerim ti ih, metar nosim ko da na bausteli sljakam :') materijal izvana poliester, uf, ne zvuci dobro.
2016 11 04
Ajoj..to sam ja probala i htjela uzeti.. Ima netko link teme
2016 11 04
> cipelitza: > na webu sve izgleda pet kopalja bolje nego sto je uzivo. eo, men nije problem otic u zaru i slikat ti ih uzivo, ak ih ima u ponudi. ma i izmjerim ti ih, metar nosim ko da na bausteli sljakam :') materijal izvana poliester, uf, ne zvuci dobro. Ne bi vas htjela smetati i mučiti s tim... Samo ako vam je stvarno usput....
2016 11 04
Za ovu lovu ipak ne bi riskirala ''naslijepo''
2016 11 04
> Brdosuza: > Za ovu lovu ipak ne bi riskirala ''naslijepo'' Joj, ali tamo gdje ja živim imam možda dvije trgovine za cipele... Sve je još skuplje od toga, eko koža mi nije ispod 500kn, a prava šta sam gledala barem 800-900...a i trgovine imaju napuhane cijene jer smo malo mjesto... A trebaju mi za neku svečanost, nemam ništa doma fino... Uh, mislim da ću riskirati, ionako imaju mogućnost, pa ti vrate novac...
2016 11 04
Onda Nensi ima vec nekih korisnih info...i posto je Cipe ponudila svoju uslugu..mislim da bi ti bilo od velike koristi :) Nisu bas jeftine..pa da sto manje riskiras..
2016 11 04
38 definitivno
2016 11 04
Ne kuzim imaju li platformu ?ako nemaju ubit ce vas ako ne nosite stikle inače ...a za broj 38 jer i ja imam nogu kao vi (dužinu)al takve obavezno 38 uzmem
2016 11 04
Sad kuzim da imaju unutarnju platformu ...meni su fora elegantne izgledaju bez obzira na platformu
2016 11 04
> Sanja8888: > Ne kuzim imaju li platformu ?ako nemaju ubit ce vas ako ne nosite stikle inače ...a za broj 38 jer i ja imam nogu kao vi (dužinu)al takve obavezno 38 uzmem Ma trpim ja oko 10-11cm... Prespavat ću do sutra ako izdržim :) a još ću definitivno čekati da vidim komentare .. I stvarno puno hvala...svima..
2016 11 04
> Nensi1506: > > cipelitza: > > na webu sve izgleda pet kopalja bolje nego sto je uzivo. eo, men nije problem otic u zaru i slikat ti ih uzivo, ak ih ima u ponudi. ma i izmjerim ti ih, metar nosim ko da na bausteli sljakam :') materijal izvana poliester, uf, ne zvuci dobro. > Ne bi vas htjela smetati i mučiti s tim... > Samo ako vam je stvarno usput.... idem danas i sliknem. ak nemaju pitam di ima, u svakom slucaju je s petama tesko bez probe vidit velicinu, obzirom da sam polozaj gura stopalo naprijed, pa ak nosis 37 mogao bi ti 38 bit komotan. iako, kak sve delaju u kini, nekak brijem da im ni kalupi nisu europski standard vec mrvu manji.
2016 11 04
1 2