Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prekid :((

Pozz mene vec znate.. Decko oji zivio kod mene 1 god.. skupa ili 2 god.. otisao bez odredenog razloga.. nagadanja su da je nasaso curu ciji roditelji vode firmu i imaju love, mlad je ima 20, dosadila sam mu.???. nitko nezna razlog, sve slike obrisane sa fb, instg i sl. kako preboljeti ? nisam zaposlena.. doma vecinom.. u soku sam ... prekid prije 1 tj.. heeelp :(
2016 11 15
Za pocetak,isplaci se...to je normalno...ali se nemoj izolirati. Probaj oživjeti neki svoj hobi koji si možda pored veze izostavila s dnevnog reda,ili nađi nešto što si oduvijek htjela,ali nisi nalazila vremena raditi...malo se posveti sebi i radi na sebi,djeluje terapeutski i diže samopouzdanje...teško je,ali da se.
2016 11 15
Ako je dečko s kojim si živjela, otišao bez objašnjenja, ti si trebala biti ta koja je izbrisala sve njegove tragove! Dobro si ga se riješila! Gdje god da je otišao, neće puno sreće donijeti! Još si mlada i čeka te puno toga u životu, vidjet ćeš kasnije da će ovo biti samo jedna ružna epizodica. Što se tiče narednog razdoblja, predlažem ti da si nađeš neke maktivnosti, npr. neko vježbanje. Koliko god ti se sad ne da, vježbanje diže energijui raspoloženje. I znam da je teško, ali probaj naći neki posao, makar izvan struke, u trgovini ili nešto! Zaokupi se i steći ćeš veći osjećaj samovrijednosti!
2016 11 15
Također,kad se sve slegne,probaj nekako objektivno sagledati cijeli Vaš odnos i naučiti iz njega za ubuduće...da se ne ponovi...
2016 11 15
hvavla vam .. da bio je mlad.. ima 20 a ja 22.. al to se dogiilo samo tako iznenada.. u soku sam jer neznam sta sam mu lose napravila..
2016 11 15
Gledaj to ovako...ljudi su općenito poprilično nespretni,da se tako izrazim,u nekim situacijama,a pogotovo u komunikaciji...ponekad je lakse otići,nego to izgovoriti i riješiti na onaj humaniji način...neki od najčešćih prijedloga za prekid,između ostalog,jest otići bez pozdrava,jer smatraju da je takva poruka jača od one da se ipak nekako oprostite riječima. Kukavički zapravo...ali problem je u toj strani,ne u onoj koja je ostavljena bez objašnjenja. Osobno,kad je već tako,ne bih ga ni tražila,ali to sam ja...ponekad vjerujem da postoji razlog za NEdiranje i neotvaranje Pandorine kutije...
2016 11 15
jel platio stanarinu do kraja ;)
2016 11 15
> Laladivaa: > hvavla vam .. da bio je mlad.. ima 20 a ja 22.. al to se dogiilo samo tako iznenada.. u soku sam jer neznam sta sam mu lose napravila.. uvik jadikovke s njime.. neka je otiša, spasit ćeš se i odmorit od drame ;) nego, pisala si već kako ćeš počet hodat po kući bez šminke, možda je zato pobiga ,:) šalu na stranu, klin se klinom izbija, tako ćeš ga brzo zaboravit kao i on tebe
2016 11 15
> SonjaSpoljaric: > jel platio stanarinu do kraja ;) Sa takvim karakterom od dečka, kad bijeg bez rijeci zapravo više govori o njemu (da je bio u kurtzu) jedino važno pitanje stvarno preostaje da li je platio glupu stanarinu. Čuj ti frajera malog. Ni A ni B već bris kao zadnji crv. :@ Bila bih bijesna, ne tužna.
2016 11 15
> Laladivaa: > Pozz mene vec znate.. > Decko oji zivio kod mene 1 god.. skupa ili 2 god.. otisao bez odredenog razloga.. nagadanja su da je nasaso curu ciji roditelji vode firmu i imaju love, mlad je ima 20, dosadila sam mu.???. nitko nezna razlog, sve slike obrisane sa fb, instg i sl. kako preboljeti ? > nisam zaposlena.. doma vecinom.. u soku sam ... prekid prije 1 tj.. > heeelp :( Za početak spakiraj što god je ostalo iza njega i javi mu da dođe po to(ako već sam nije). Makni sve što bi te moglo podsjetiti na njega. Hebeš osobu koja nije u stanju objasniti što mu u vezi ne odgovara i koji je razlog prekida. Nađi nešto što te interesira, dogovori kave sa frendicama...
2016 11 15
Samo pokazuje koliko postovanja ima prema tebi.. sori na izrazu ali tolika pi**a ti ni ne treba u zivotu. Osoba koja ti ni ne moze reci ne volim te vise zbogom. A kamo li objasniti zasto. Bolje ti je ovako.. zamisli da ste se u nekoj buducnosti zarucili ili ozenili i da to tek onda napravi.
2016 11 15
nisam staromodna, al neke stvari su nekada bile ozbiljnije, znam da je to danas u modi, dali roditelji griješe, curu ili dečka nije se dovodilo kući dok to nije bilo ozbiljno, danas svi dolaze i odlaze i eto vidimo, ne vodi dobrome 8-)
2016 11 15
Reko ja da su premladi za živjeti skupa ...on se fino uhljebio na godinu dana...faca ... Sretna si da je otišao vjeruj mi...a sad konce u ruke nakon sto se isplaces dobro ...pomalo nađeš posao učlani se u knjižnicu pročitaj koju knjigu ..sve ce doći na svoje izasci kave nova ljubav ... Sretno
2016 11 15
Samo malo jel to isti onaj što je došao u grad radi nje, ljubav od pelena ..pa je živio snjom i njenima, pa se nije htjela šminkat..jel to sve isti dečko/cura?
2016 11 15
> sonja90: > Samo malo jel to isti onaj što je došao u grad radi nje, ljubav od pelena ..pa je živio snjom i njenima, pa se nije htjela šminkat..jel to sve isti dečko/cura? Daa
2016 11 15
1 2