Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prekid :((

:') :') :') :') :') :') :') :')
2016 11 15
Meni samo malo nije jasno kako su 2 godine u vezi, kad je pred 2mjeseca bila tema da dolazi opet radi nje i da ona nešto osjeća a on otvara firmu u istoom gradu bal bla? 2mjeseca ili 2 godine,al leti vrijeme kad si u ozbiljnoj vezi 8-)
2016 11 15
Taj bivši ti je muška sponzoruša ,ako je otišao za firmom i parama ..još nedaj Bože ako ta cura ružna ili slično? Znam jednog takvog Dečko prezgodan i preljepu i predobru curu imao i otišao za curom u koju ne možeš gledat ali stvarno,msm svako ima neke ljepote u sebi ali ta cura nema ni ljepote fizičke ni psihičke,ali i ona i njezini imaju para i on je otišao s njima da živi i njemu je fino,ništa mu ne fali,i često se sa luksuznim slikamai hvali Tako da ako te je zbog takvoga nečega ostavio ..nemoj da žališ! Isplači se,tuguj sve će to proći i onda ćeš se izdići iz toga svega i di će ti biti kraj :)
2016 11 15
da sve isto
2016 11 21
Gledaj to ovako. Otisao je (a cim se mogao tak pokupiti,ne zasluzuje te uopce), i sad ces mozda nac nekoga tko ce tre drzat ko kap vode na dlanu i obozavat i kad imas masnu kosu,i kad si musava od umaka za tortilje koje si jela uz film hahah 😉
2016 11 22
1 2