Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Plaćene usluge, a artikla nema na stranici

Kupila sam uslugu da mi stvari budu dva dana istaknuta na stranici (1 obuća, 1 odjeća),trebali su biti istaknuti 16.i17.11., ali ih nema? Kome se obratiti i što napraviti? Hvala
2016 11 16
I ja sam tako platila i nije mojih stvari bilo.. Objašnjeno mi je da se to tek vidi kada se uđe u podkategoriju u kojoj je predan.. Nije na naslovnici, ako si mislila kao i ja..Na naslovnici su samo artikli koji imaju puno pogleda.. :,'( Meni su ti pogledi vrlo čudni i tajnoviti.
2016 11 16
Meni je bila kožna jakna tako 14.11, ono "bila" znači pokazivala se sličica u plaćenim uslugama i mislila sam da će se vidjeti, ali uopće nije bila među istaknutima. :( bitno da usluga plaćanja prođe ali ovo im ne radi
2016 11 16
Vikili, to nije istina jer meni su stvari uredno prije bile vidljive....a sada ih nema nigdje u kategoriji gdje sam ih platila....postavila sam pitanje na mail i bas me zanima koji cu odgovor dobiti. Ja sam KUPILA uslugu istaknuti proizvod i trazit cu da mi ga oni kao prodavatelji proizvoda i daju. Ne mislim placati i šutjeti...
2016 11 16
Samo da se zna...jasno piše da se posebni artikli vide na brhu svake stranice za kategoriju za koju su plaćeni i to 2 dana...i tako je bilo do sada. A sada sam to platila, oni su odredili datum 16. i 17., a artikala nigdje cijeli dan...ljuta kao pas i ne mislim posustati...
2016 11 16
ja čekam cirka 2 mjeseca da riješe moj takav problem.već drugi put.nitko me ne tepe.
2016 11 20
i ja imam isti problem. apsolutno neozbiljno! 15 korisnica po 15 kuna i eto 225 kuna.
2016 11 21
Meni se pak desilo da sam kupila usluge za 02.11 a pise da ce bit istaknute tek 07.12 i kupila sam ih danas jos pisalo je da ce biti istaknute 01.12 a sad vec pise tek 21.12??Ne razumim sta se dogada.Prije dva tj sam isto bila kupila pa mi se uopce nisu aktivirale tj nije mi se pojavilo ono da imam neiskoristene usluge a bitno da su lovu uzeli i to neki dan sam kupila 8 usluga i sad vidim da su aktivirane samo 4 zalila sam se ali nitko mi nista ne odgovara...
2016 11 30
Ja od kad kupujem usluge nisam nikad dobila datum koji sam označila pri kupnji, uvijek prebaci na minimalno tjedan dana kasnije...pretpostavljam da je to zato jer su sva mjesta za artikle od npr. 1.12. do 20.12. popunjena/zakupljena već, pa prebaci na prvi slobodan datum ... također sam imala slučaj da mi se usluga uopće nije aktivirala, tj. dobila sam obavijest sms-om da mi ističe, ali pod moje usluge nisam imala mogućnost da uopće odaberem artikl...i to je u većini slučajeva problem s odjećom ,:(
2016 11 30
Grozno,meni unazad mj dana nikad problema al zasto je onda pri odabiru datuma kao slobodan datum a nije i tako je velika razlika u danima kupim usluge za 02.12 a doci ce ni na red roba tek 21.12 uzas....
2016 11 30
To je i mene čudilo, zašto odmah ne stavi točan prvi datum koji ima slobodna mjesta...sad sam već navikla da neću dobiti željeni datum jer neznam što napraviti po tom pitanju :/ Pretpostavljam da će s vremenom biti riješeno kao i drugi problemi...recimo jedno vrijeme nisam mogla promijeniti fotografije na starim artiklima, kad bi napravila izmjenu izbrisalo bi mi sve fotografije, a nove se nisu uopće dale učitati, pa bi u nedogled pokušavala...sad opet po tom pitanju sve radi normalno :D oboružat se strpljenjem i ništa više ;)
2016 12 01
Meni se 19.2.2017. dogodilo da imam plaćeni promovirani artikl, novce su mi skinuli s računa, proizvoda nije bilo na vrhu odabrane kategorije, a bilo je slobodnih mjesta. Spremila sam sve slike. Reklamirala na [email protected] dva maila ali ne odgovaraju. Tražila povrat novaca ali mi se čini da ih nikad neću dobiti. Nije stvar u tih 1,5 kn nego je stvar poštenja i principa. Ne gledam svaki dan je li moj proizvod naknadno 'došao na red' - nije ni trebao čekati jer je na odabrani datum bilo mjesta. Je li itko ikad dobio neki odgovor od admina ili nekoga tko vodi posao vezano uz ovaj problem?
2017 02 22