Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novost u Pošti: paket od poštanskog ureda do ureda

Novost u Pošti: Paket od poštanskog ureda do ureda Hrvatska pošta ima novu opciju slanja paketa - iz poštanskog ureda u poštanski ured, znatno jeftinije, a obavijest da je paket stigao dobije se SMS-om (može i obavijest o prispjeću pošilje). Cijene: slanje paketa mase do 2 kg od jednog do drugog ureda košta 18 kuna, paket mase do 5 kg je 20 kuna, paket do 10 kg dođe 23 kune, paket mase do 15 kg je 30 kuna, a paket mase do 20 kg košta 33 kune. Garantiraju da paket stiže za 48 sati. Usluga vrijedi za 860 poštanskih ureda. Koliko znam i do sada je bilo (jer sam tako slala pakete, ako je netko tražio preko pošte): - do 2 kg 18,00 kn - od 2 do 5 kg 20,00 kn.... Zbilja novost.... ;))))))))))))))
2016 11 23
Pa bas sam tražila na stranici hrvatske poste koliko bi me došlo slanje jednog paketa i vidila sam tu opciju. Iako je dostava na kućnu adresu samo 2 kn skuplja pa i nismo se toliko usrećili :D
2016 11 23
Ovo baš i nije novost.... pa već dugo šaljem po tim cijenama.... ... ali svakako dobro za one koji neznaju...
2016 11 23
Nisam znala.... Ali s obzirom da mi je tisak udaljen 7 km a posta 7 m, meni je ovo isplativo!!!!!
2016 11 23
haha...to izmisljaju toplu vodu da bi postari imali manje posla oko raznosenja poste, valjda im je dosta sto racune moraju nosit, a kud jos i da tegle pakete od nekoliko kg :D
2016 11 23
Jadni poštari! Neki dan sam mome pomogla skupljati kineske paketiće po bari, jer mu se srušio bicikl i svemu se radili iz torbe! Doduše, malkoc je cugnio! Mislim da se pošta uplašila Tiska!
2016 11 23
Ne znam jel se pošta prestrašila tiska, ali kod mene je zadnje 2 godine podizanje paketa prebačeno u isti red na isti šalter s uplatama-isplatama, tak da sam se pošteno načekala da podignem paket, a eto od jesenas se i slanje prebacilo na obični šalter... popodne sam čekala 20 min da pošaljem paket, u redu 14 ljudi i -radi 1 šalter :@ Sve su mi antipatičniji
2016 11 23
tražila me jedna kupilica da joj pošaljem paket poštom i da će ona preuzeti trošak poštarine u pošti kažu da jedino mogu slati HP ekspresom na taj način i cijena je 5x skuplja ?! jeste vi tako nekad slali?! samo donesete paket na poštu i ne platite ništa ?!
2017 06 21