Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povratne...

Interesira me u koliko povratnih vi vjerujete? :-D
2016 12 02
Prepiranja svadje jezik ko u kocijasa sve vjerujem
2016 12 02
Znala sam opušteno kupovati od cura koje imaju 5 povratnih. Ako mi se baš nešto jako sviđa kupila bih i od osobe sa jednom povratnom kao što imaš ti. Znalo se ovdje nerijetko pokazati da cure sa preko 200,300 povratnih prevare tako da nema pravila. Sve smo mi bile na početku i imale 0 povratnih. Polako, ali sigurno krene prodaja pa tako i broj povratnih :) Sretno ;)
2016 12 02
Kakvo je to pitanje? Ovisi ako ih je manje od 10, oko 100, 200 ili one preko 1000...šta vas zanima?
2016 12 02
ja vjerujem da je točno polovica svih povratnih potpuno iskrena <3
2016 12 02
Moja prva suradnja...ovdje: Nisam imala niti jednu povratnu, javila sam se kao kupac i cura mi je poslala paket prije nego sam stigla uplatiti što je ona i znala... Takvo ukazano povjerenje prema meni.....od osobe koja je imala jako puno povratnih.... no comment... <3 <3 Uglavnom, meni je onda bilo jako neugodno što mi je paket poslala prije moje uplate (čim sam rekla da uzimam) pa sam se i ja požurila da ipak što prije uplatim. :")
2016 12 02
Moje viđenje povratnih : Ja pogledam povratne kad kupujem, i kad vidim da su jednostavne tipa: "dobra suradnja, preporučam", nisam baš oduševljena, ali kada u više suradnji piše ovako nešto:"super suradnja, dobila sam odgovore na sva pitanja i dodatne slike, a artikal je u živo još ljepši", znači kada su dugački opisi i kada se kupac puno zahvaljuje na suradnji, takve povratne mi puno znače. Ima i onih koji napišu jednostavno, ali ako je dobar prodavač uvijek se nađu par boljih povratnih koje primjetim. Ako je nova cura, postavljam više pitanja, i ako vidim da je strpljiva, riskiram. Ako ima i jednu negativnu, tražim makar i 10 stranica dok je ne nađem i pročitam šta piše.
2016 12 02
Pa osim toga šturog opisa sa kojim nisi oduševljena, trebaš vidjeti tko je tu povratnu dao. Jednostavno, nisu svi rječiti. Moja trenutno posljednja suradnja u kojoj sam bila kupac, djevojka je imala 1 povratnu kao prodavač i nekolicinu kao kupac...no dopala mi se u razgovoru, predmet je lijepo izgledao na fotki i bio povoljan. oduševila me prvo s tim što je ponudila doći bliže na primopredaju da probam i odlučim hoću li kupiti ili ne, a drugo, s tim što je odmah nakon uplate (navečer) otišla na tisak i poslala. Nema pravila kod povratnih toliko, svakako ih pročitam, ali dosta se oslanjam i na intuiciju u načinu vođenja razgovora.
2016 12 02
> NomadOrganic: > Pa osim toga šturog opisa sa kojim nisi oduševljena, trebaš vidjeti tko je tu povratnu dao. Jednostavno, nisu svi rječiti. > Moja trenutno posljednja suradnja u kojoj sam bila kupac, djevojka je imala 1 povratnu kao prodavač i nekolicinu kao kupac...no dopala mi se u razgovoru, predmet je lijepo izgledao na fotki i bio povoljan. oduševila me prvo s tim što je ponudila doći bliže na primopredaju da probam i odlučim hoću li kupiti ili ne, a drugo, s tim što je odmah nakon uplate (navečer) otišla na tisak i poslala. > Nema pravila kod povratnih toliko, svakako ih pročitam, ali dosta se oslanjam i na intuiciju u načinu vođenja razgovora. Ja sam mislila ustvari da čitam povratne onako kako sam opisala prije slanja upita. Nisam se izjasnila. Poslije mi je važna komunikacija. I način kako prodavač pristupa.
2016 12 02
Bas sam prekjucer ostavila prvu povratnu, uplata je bila vidljiva tako da problema nije bilo. Vjerujem u negativne i te uvijek procitam, makar bile na stranici broj 67. :p
2016 12 02
Problem je sljedeći - kada si nov kao ja, a i svi ste vi bili, ljudi su skepticni, jer nemas ni jednu povratnu. Onda ti možeš imati super stvari i super cijene- ali te nekako samo... zaobiđu. Svjesna sam da ima dosta varanja na krpicama pa je to i razumljivo. Ja sam svoju prvu prodaju obavila tako da sam poslala robicu, i tek kad je cura dobila, otvorila- pogledala, sve je bilo ok, trazila sam da mi uplati. Jer, jbg, kad si nov- moras tako. A mogla me je zeznuti
2016 12 03
> NomadOrganic: > Pa osim toga šturog opisa sa kojim nisi oduševljena, trebaš vidjeti tko je tu povratnu dao. Jednostavno, nisu svi rječiti. > Moja trenutno posljednja suradnja u kojoj sam bila kupac, djevojka je imala 1 povratnu kao prodavač i nekolicinu kao kupac...no dopala mi se u razgovoru, predmet je lijepo izgledao na fotki i bio povoljan. oduševila me prvo s tim što je ponudila doći bliže na primopredaju da probam i odlučim hoću li kupiti ili ne, a drugo, s tim što je odmah nakon uplate (navečer) otišla na tisak i poslala. > Nema pravila kod povratnih toliko, svakako ih pročitam, ali dosta se oslanjam i na intuiciju u načinu vođenja razgovora. Da, istina. Curi spustim cijenu, posaljem o svom trosku i ubacim pokloncic a ona napise u povratnoj "sve 5, sve ok" ili tak nekaj, a bilo je takvih. Mislim si mogla si i nekaj malo ljepse napisat. Nekima se i ne da i ne znaju kaj bi napisali pa bezveze ispadne. Pokusavam napisat korektne povratne a ako me bas netko posebno dojmio onda nastojim i takvu povratnu napisati
2016 12 03
> Almyca: > Problem je sljedeći - kada si nov kao ja, a i svi ste vi bili, ljudi su skepticni, jer nemas ni jednu povratnu. Onda ti možeš imati super stvari i super cijene- ali te nekako samo... zaobiđu. > Svjesna sam da ima dosta varanja na krpicama pa je to i razumljivo. Ja sam svoju prvu prodaju obavila tako da sam poslala robicu, i tek kad je cura dobila, otvorila- pogledala, sve je bilo ok, trazila sam da mi uplati. Jer, jbg, kad si nov- moras tako. A mogla me je zeznuti Istina, ja sam isto nova pa dosta sporo ide prodaja, valjda ce s vremenom krenuti jer dosta kupaca gleda broj povratnih... Sretno
2016 12 03
Sad neki dan sam imala suradnju s novom korisnicom s nula povratnih.. zeljela artikl koji ona ima, a ima na profilu samo taj i nula povratnih.. izrazila joj svoj strah po pitanju toga,ali njezin nacin komunikacije, opcije koje je odmah ponudila bez da sam ju trazila, itd.. ponukale me da istog trena uplatim. I jesam. Artikl je jos na putu,ali sigurna sam da cu biti prezadovoljna. I puno zadovoljnija nego s nekim artiklima i korisnicama koje su vec dugo tu...
2016 12 03
> Almyca: > Problem je sljedeći - kada si nov kao ja, a i svi ste vi bili, ljudi su skepticni, jer nemas ni jednu povratnu. Onda ti možeš imati super stvari i super cijene- ali te nekako samo... zaobiđu. > Svjesna sam da ima dosta varanja na krpicama pa je to i razumljivo. Ja sam svoju prvu prodaju obavila tako da sam poslala robicu, i tek kad je cura dobila, otvorila- pogledala, sve je bilo ok, trazila sam da mi uplati. Jer, jbg, kad si nov- moras tako. A mogla me je zeznuti Kad sam počela i ja sam tako..i prošlo sve ok..i istina, može prevariti i onaj sa puno povratnih, al mislim da je šansa ipak manja..nekad je najbolje vjerovat intuiciji, po meni je do sada to bilo najispravnije
2016 12 03
1 2