Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Da, hvalili su se naveliko negdje cca godinu dana prije nego je MAC zaista otvorio dućan u Zagrebu. Cure su kontaktirale MAC i oni su tada odgovorili da njihovi proizvodi nisu dostupni u Hrvatskoj. Nakon toga je MAC netragom nestao iz Kozma. I to za YSL sam također čula :/
2016 12 03
To sam cula i ja da se otvorio ali nisam znala da nije licenciran ?svasta kod nas ima prolaz
2016 12 03
Jaaoj koji Mac u Kozmu?! Ima li tko da je to vidio ili kupio? Da nije cula-rekla?
2016 12 03
Usli ste u neke vode..Ja ne znam kako bi to nazvala. Sad svi mi koristimo fake kozmetiku iz Mullera, Kozma, neki dan Irisa, dm-a, Douglas isto fakeovi sve jel?! Pa dajte molim vas. Sto je iduce, ysl sa trznice vidjen medju svjezim domacim sirom jednak onom u Mulleru?! O cemu vi pricate ,:)
2016 12 03
Nije nitko koliko vidim spomenuo fake iz dm ili Mulera?samo kozmo
2016 12 03
Pa na pocetku pisete da je samo inozemstvo provjereno? To sto ja fulam kupnju jer uzmem puder za masnu kožu a moja suha je moj problem a ne drogerije gdje je kupljen. Isto vazi za kreme. Imam bar 10 stvari u ladici kupljenih kod nas- savrsene i 10 kupljenih vani koje su lose, lose za mene jer nisam birala po sebi vec tudjim recenzijama..ni jedno ni drugo nije fake 100% niti je isti proizvod losiji tamo ili ovdje. Mac
2016 12 03
> Sweetfurx: > Vjerujem da ste čule za aferu sa fejk MAC kozmetikom koja se prodavala u Kozmu tako da ni u drogerijama nije sigurno ,:( nažalost, kod nas se prodaje sve i svašta Mac ima svoje trgovine i njihov zastupnik nije nitko, kamoli cika toza. Tako da..
2016 12 03
..u Zagrebu je provjeren sto se tice mene. Imam vise komada iz Zg-a i iz vana iz Maca i Douglasa i nema tu razlike.
2016 12 03
Upravo to cipelitza ali eto kod nas se pomamio narod pa su im to mogli uvaliti...
2016 12 03
je sonja90 u Zagrebu je licenciran i službeno potvrđen ;) oko toga nema dileme
2016 12 03
Krivo spojeno...samo izraženo zadovoljstvo da su vani veće kontrole kozmetike u sto sam 100 % sigurna nego kod nas ...a eto kod nas nabiju tolike cijene da nije bilo šanse da kupim kod nas ...a vani sam si mogla priuštit pogotovo u 12 mj dobra sniženja je znao imati douglas u Belgiji ,a kod nas je jedino pozitivno sto Uvoze neke brendove jedini (parfeme )pa uzmem ,ali samo parfeme muške ;)
2016 12 03
U kvalitetu dekorativne ne ulazim jer stvarno nisam kupila nista kod njih u hr
2016 12 03
Super je to. Raj za pokondirene tikve rekob jedan fejms pisac s balkana. Sve bi neku marku. Al ne znaju ni elementarno o nijednoj, sta elementarno, ne znaju naziv napisat
2016 12 03
Ah Ok shvatila. Dozivjela sam kao da Muller i Douglas serviraju fake. Nemali broj poznanica je to "provukao" kroz pricu a ja se ne mogu sloziti jer se uvjerih u suprotno i stalno ponavljam greske nazalost jer malo malo nesto ne odgovara tamo kupljeno ,:) a opet ponesto sto teze i rijetko kupim kod nas bude vrhunsko, kako kad kako gdje. Jednostavno je krivi izbor, moj i svake osobe a ljudi zakljucuju da je onda fake jer nije ono sto smo ocekivali.
2016 12 03
Mnogi kad si nesto ne mogu priustit vole oplest po trgovini u kojoj se to prodaje. Ono. Nisam kupila jer je fejk. Ne jer nemam para nedajboze. Kak si do blagajne dosao s fejkom koji nisi skuzio je enigma samo po sebi.
2016 12 03