Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kada se poceti brinuti zbog neposlanog paketa?

Pozz, Nova sam na krpicama i zanimaju me vasa iskustva, naime narucila sam jedan lot, cura mi je slozila u dogovoru samnom, uplatila sam isti dan i sutradan se ispricala da nije stigla poslati i da ce sutra ujutro. E sad...od toga je proslo sad vec 3 dana, vidim da nije bila ni ulogirana ta tri dana i stvarno mislim da je posrijedi nesto drugo, mozda nije stigla..jer mi je djelovala zaista pristupacno i ljubazno, tako da vjerujem da ce sve biti ok. Ali tek toliko da pitam, jel imao tko slicna iskustva i imam li razloga za brigu?
2016 12 03
Ja bi se zabrinula...
2016 12 03
A joj. :(
2016 12 03
Pogledaj joj povratne možda neka cura ima broj moba da ju zovnes..
2016 12 03
E da, vidis vidis..Hocu, hvala na savjetu!!! :) :)
2016 12 03
Kad ostaviš negativnu velika većina se odmah ulogira i javi. Ako se ne javi uskoro, bit ćeš primorana na to.
2016 12 03
Nadam se stvarno da necu morati, to mi je koma. Kontaktirala sam dvije cure sad koje su suradjivale s njom pa cu vidjeti. Ima samo pozitivne povratne i radi se o djecijoj robici...pa mislim, nebi valjda.... Ako se ne javi do sutra onda cu morati nesto napraviti.. :(
2016 12 03
Ja bih sacekala jos dva dana,ukoliko se u ta dva dana ne javi, dakle to je vec 5 dana da ne znas nista o svom paketu... ja bih joj tad dala negativnu i tek kad bi imala dobro objasnjenje za sve,obrisala bih negativnu. U suprotnom negativna neka stoji! Ali pricekaj jos dan,dva...mozda je i poslala ,ali nije bila na krpicama,pa ti nije javila..ali opet bilo bi u redu da ti javi da znas na cemu si... Sretno i nadam se da je ipak sve okej i javi sta se desilo!
2016 12 03
> JovanaJovanovic: > Ja bih sacekala jos dva dana,ukoliko se u ta dva dana ne javi, dakle to je vec 5 dana da ne znas nista o svom paketu... ja bih joj tad dala negativnu i tek kad bi imala dobro objasnjenje za sve,obrisala bih negativnu. U suprotnom negativna neka stoji! Ali pricekaj jos dan,dva...mozda je i poslala ,ali nije bila na krpicama,pa ti nije javila..ali opet bilo bi u redu da ti javi da znas na cemu si... Sretno i nadam se da je ipak sve okej i javi sta se desilo! Hvala! To mi se cini najpostenije i tako sam nekako i namjeravala. Hocu, javiti cu definitivno!! Hvala jos jednom!:)
2016 12 03
Nistaaa, samo da bude sve okej, drzim fige :)))> Ciskothekid: > > JovanaJovanovic: > > Ja bih sacekala jos dva dana,ukoliko se u ta dva dana ne javi, dakle to je vec 5 dana da ne znas nista o svom paketu... ja bih joj tad dala negativnu i tek kad bi imala dobro objasnjenje za sve,obrisala bih negativnu. U suprotnom negativna neka stoji! Ali pricekaj jos dan,dva...mozda je i poslala ,ali nije bila na krpicama,pa ti nije javila..ali opet bilo bi u redu da ti javi da znas na cemu si... Sretno i nadam se da je ipak sve okej i javi sta se desilo! > Hvala! To mi se cini najpostenije i tako sam nekako i namjeravala. > Hocu, javiti cu definitivno!! Hvala jos jednom!:)
2016 12 03
Link korisnice ?
2016 12 03
Nisam htjela namjerno staviti link da ne ocrnim curu ako nema potrebe i dobro da nisam jer imam novosti!! Nije mi se jos uvijek javila, ali sam zvala tisak info i potvrdili su mi da je jutros otpremljen paket s njezinim imenom i prezimenom (kao posiljatelj) na moj kiosk!!! :):):) Znala sam da me ne bude zeznula, stvarno je bila simpa. Hvala vam svima na vremenu, strpljenju i korisnim savjetima!! Ova prica je sretno zavrsila. :) Valjda nije jednostavno stigla prije.
2016 12 03
> Ciskothekid: > Nisam htjela namjerno staviti link da ne ocrnim curu ako nema potrebe i dobro da nisam jer imam novosti!! > Nije mi se jos uvijek javila, ali sam zvala tisak info i potvrdili su mi da je jutros otpremljen paket s njezinim imenom i prezimenom (kao posiljatelj) na moj kiosk!!! :):):) > Znala sam da me ne bude zeznula, stvarno je bila simpa. > Hvala vam svima na vremenu, strpljenju i korisnim savjetima!! > Ova prica je sretno zavrsila. :) Valjda nije jednostavno stigla prije. Javite jel sve u redu.
2016 12 03
Evo javila se i cura sa sifrom. Morati cu se cesce pozaliti na forumu, izgleda da se onda nekako sve razrijesi:) Na tisku su rekli da mi u ponedjeljak stize paket pa javim. Hvala jos jednom svima!!! :))
2016 12 03
Odlicnooo, bitno da je rjeseno ☺️> Ciskothekid: > Evo javila se i cura sa sifrom. Morati cu se cesce pozaliti na forumu, izgleda da se onda nekako sve razrijesi:) > Na tisku su rekli da mi u ponedjeljak stize paket pa javim. > Hvala jos jednom svima!!! :))
2016 12 03
1 2