Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Tražimo stan u Osijeku

Cure ako znate nekoga ko iznajmljuje stan u Osijeku za mene i cimericu (po mogućnosti da je bliže Medicinskom fakultetu) javite, hića je :/
2016 12 07
i ja tražim :(
2016 12 08
e da mi je sad jedan stan blizu med da iznajmim x-) x-) curke savjetujem da gledate sve oglase + njuskalo :") sretno <3
2016 12 11
los izbor,gledala svugdje :(
2016 12 11
> kupujem123: > Cure ako znate nekoga ko iznajmljuje stan u Osijeku za mene i cimericu (po mogućnosti da je bliže Medicinskom fakultetu) javite, hića je :/ Dali vam odgovara vijenac ivana mestrovica, mislim da Susjeda izamljuje 2 stan
2016 12 12
> TihanaHorvat: > > kupujem123: > > Cure ako znate nekoga ko iznajmljuje stan u Osijeku za mene i cimericu (po mogućnosti da je bliže Medicinskom fakultetu) javite, hića je :/ > Dali vam odgovara vijenac ivana mestrovica, mislim da > Susjeda izamljuje 2 stan Da odgovara naravno
2016 12 12
može i meni kontakt ako nije iznajmljen
2016 12 12
> kupujem123: > > TihanaHorvat: > > > kupujem123: > > > Cure ako znate nekoga ko iznajmljuje stan u Osijeku za mene i cimericu (po mogućnosti da je bliže Medicinskom fakultetu) javite, hića je :/ > > Dali vam odgovara vijenac ivana mestrovica, mislim da > > Susjeda izamljuje 2 stan > Da odgovara naravno Ja sam pitala zenu ali iznajmila je prosli vikend, ako sta cujem javim , bas mi zao
2016 12 13