Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sta oobuc za Novu godinu? :D

Pozz curke.. gdje idete za novu? Šta cete obuc? :D evo ja idem u Zagreb na trg, i stvarno nemam ideje , nesto elegantno al ne da se smrznem :D štikle da ali ko ce hodat i stajat u njima stalno :D stvarno nezz mže ideje.. možete i ubaciti sliku od koje dobre kombinacije :D
2016 12 13
Bila sam na prljavcima jedne godine na trgu u bijelom kaputu i zabundana ispod i otišle smo do pozornice, pa mogu reći da mi je bilo vrućee i stvarno se ne moraš za neku modu tamo brinuti nosila sam torbu npr. samo mi je smetala, baš puno ljudi, isplati se više uložiti na lijepu šminku naravno bitne su slikice...ako budeš još i plesala... štikle ne preporučam jer što sve bude na podu tamo ajmee, boca nebrojeno npr.
2016 12 13
> AnitaVrkljan123: > Monifique, > obuci one štikle u kojima se najbolje osjećaš, ne brini se zbog visine. Dečku to nebi trebalo smetati. > Ja sam visoka bez štikli 185cm a u štiklama sam 198cm haha Hagrid... Ma ne brine mene on, nego ženice oko mene od metar i žilet, znam da bih se loše osjećala i pokvarilo bi mi večer : ) Ne znam, ja se baš ko Hagrid osjećam kad mi frendice dođu do ramena :(
2016 12 13
> Monifique: > > AnitaVrkljan123: > > Monifique, > > obuci one štikle u kojima se najbolje osjećaš, ne brini se zbog visine. Dečku to nebi trebalo smetati. > > Ja sam visoka bez štikli 185cm a u štiklama sam 198cm haha Hagrid... > Ma ne brine mene on, nego ženice oko mene od metar i žilet, znam da bih se loše osjećala i pokvarilo bi mi večer : ) > Ne znam, ja se baš ko Hagrid osjećam kad mi frendice dođu do ramena :( Zato ja ne nosim stikle,jer kad na 177 uzmem stikle od 12cm ja sam grancica na vjetru haha.Em sam tanka em sam visoka i uzas.Zato sam ja fan uggsica.Na lijepu haljinu tople cizme i moderna sam,a opet mogu plesat stajat i toplo mi je 😁
2016 12 13
Mene muči i što su mi ramena šira, imam 61-2 kile, ali nisu raspoređene kakbogzapovjeda :D Tako da u štiklama baš kao rambo, a nije da ih ne bih nekad htjela nositi :,'(
2016 12 13
> Monifique: > Mene muči i što su mi ramena šira, imam 61-2 kile, ali nisu raspoređene kakbogzapovjeda :D > Tako da u štiklama baš kao rambo, a nije da ih ne bih nekad htjela nositi :,'( Eh ja imam 55kg na 177cm.Grana na vjetru doslovno...😂😂😂 I meni su stikle i sexy i sve,ali jednostavno nisam bas u njima.Iako mi decko 196 i mogu ih nositi,osjecam se glupo dok su mi svi iz drustva do sisa 😅😅😅 Tako da u nizoj obuci sam manja,nisam tak tanka-izduzena i osjecam se boljee 😊😊😊
2016 12 13
Curee, ja se isto tako osjecam visina mi je 183 i stikle nikako jer decko mi je i ovako malkoc nizi i sad nije da sam i prije njega nosila stikle nije mi to to, bas mi zao nekada bude jer su.mi jako lijepe, sad cemo za novu u klub i nemam mi druge nego haljina i cizme
2016 12 13
> Trisha@: > Curee, ja se isto tako osjecam visina mi je 183 i stikle nikako jer decko mi je i ovako malkoc nizi i sad nije da sam i prije njega nosila stikle nije mi to to, bas mi zao nekada bude jer su.mi jako lijepe, sad cemo za novu u klub i nemam mi druge nego haljina i cizme Ja prosle godine bila u klubu i obukla sljokave uggsice.😎
2016 12 13
ma najbolje da i mozes se opustit koliko te volja, i barem te grije kad se vracas doma...nego imala sam frendicu koja je strasnu budalastinu napravila i otisla na trg u stiklama bez najlonki na minus dvadeset, nismo to ni skuzili dok nije pocela urlikati od bolova
2016 12 13
> Monifique: > > AnitaVrkljan123: > > Monifique, > > obuci one štikle u kojima se najbolje osjećaš, ne brini se zbog visine. Dečku to nebi trebalo smetati. > > Ja sam visoka bez štikli 185cm a u štiklama sam 198cm haha Hagrid... > Ma ne brine mene on, nego ženice oko mene od metar i žilet, znam da bih se loše osjećala i pokvarilo bi mi večer : ) > Ne znam, ja se baš ko Hagrid osjećam kad mi frendice dođu do ramena :( Hahah ja sam metar i sumske jagode :) meni to uopce ne smeta. Sve frendice su za glavu vise. Ima cak slika iz izlaska gdje sam ja obula ogromne platforme one kao jeffrey campbell lite i dalje sam bila bar za pola glave niza :')
2016 12 13
Pa za trg najbolje trapke uske svijetle ...neke gleznjace ravne ili cizmice ravne...gore bluzicu neku ili toplu sjajniju vestu ili koduljicu...ako kojim slucajem odete u obliznji kafic da izgledate lijepo kad skinete duzu jaknicu ili kaputic i manju torbicu za osnovne stvari :) nabacite make-up ivisok rep ili pundju :) a za club ovisi o stilu ...tip zene koja voli stikle haljine ...moze tako nesto iskombinirati one malo jednostavnije isto najlonke cizmice bez boje sto je meni divna boja ili druga npr boja pudera ravne ili na peticu... gore pletena lijepa svijetla haljinica,ili crna,torbicu koja bi pristajala...i sakoc koji bi pristajao uz cizmice ili torbicu...ma tako nesto...nesto sto je lijepo pristojno a udobno vama...ili kompletic neki suknja sako nestonovogodisnje...:) mama sam vec 4 god imam 26 god i nisam dugo izssla van niti igdje za novu tako da ne znam sta bih vise preporucila :) bit cu doma s dragim i blixnjima pa cu kozne hlace ,gore kosuljicu ...pundju ...make up i super :)
2016 12 14
Meni se sviđa prijedlog MalogBore :D jedino što bi čizmice bar na peticu za trg Inače haljine krasne a i fora sa kožnim rukavicama na kaput, odlično!
2016 12 14
> KatarinaSarah: > > Monifique: > > > AnitaVrkljan123: > > > Monifique, > > > obuci one štikle u kojima se najbolje osjećaš, ne brini se zbog visine. Dečku to nebi trebalo smetati. > > > Ja sam visoka bez štikli 185cm a u štiklama sam 198cm haha Hagrid... > > Ma ne brine mene on, nego ženice oko mene od metar i žilet, znam da bih se loše osjećala i pokvarilo bi mi večer : ) > > Ne znam, ja se baš ko Hagrid osjećam kad mi frendice dođu do ramena :( > Zato ja ne nosim stikle,jer kad na 177 uzmem stikle od 12cm ja sam grancica na vjetru haha.Em sam tanka em sam visoka i uzas.Zato sam ja fan uggsica.Na lijepu haljinu tople cizme i moderna sam,a opet mogu plesat stajat i toplo mi je 😁 Drage moje ja imam 175 cm i stavim stikle od 15-ak cm i ako su svi oko mene mali tj cure, najbitnije mi je da mi je decko jos uvijek veci od mene.. Vjerujte mi da poslije par puta kad izadete u stiklama tolikim s malim curama poslije vam postane svejedno.. :)
2016 12 15