Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Koji mobitel uzeti? SONY XPERIA XA?

Uzimam novi mob, a nz koji :D Sony Xperia XA je najjeftinija opcija i mislim da je za mene dovoljan, više novaca ću dati samo za jako dobru kameru pa u obzir dolaze Sony z5 i Samsung S7 Edge, no nisam sigurna jesu li mi potrebni. Kakva je kamera, pogotovo prednja, kod SONY XA, ako ga netko ima?
2016 12 15
Moja frendica ima Sony XA i prezadovoljna je, ja imam xperiu Z3 i perfektan mi je..jako mi je bitna kamera na mobu i ovo mi je treća Xperia, požalila nisam 😊
2016 12 15
Ja imam trenutno Xperiu M2, cekam 10 dana da mi istekne preplata pa uzimam M5, najvise radi kamere. iza 21,5 mpx a prednja 13 mpxl. I sa ovim sam bila zadovoljna ali doslo vrijeme da se obnovi ;)
2016 12 15
Ja jucer kupila huawei p9 lite, kamera je mrakk Prednja/zadnja kamera bas ono wow A do sada sam imala xperia m4 aqua, isto perfektan mob, ako koja treba nek se javi :P
2016 12 15
Ja imam xperiu M5 i mogu ti reći da sam zadovoljna.
2016 12 15
Sony ima po meni najbolje kamere... 😊, slike su ciste, boje prirodne, jako sam zadovoljna .... prijateljica ima htc i uvijek koristimo moj za 📷...
2016 12 16