Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Preporuka za restoran :)

Ima li tko preporuku za kakav restoran koji radi na badnjak u zg :)
2016 12 15
Toplo preporučam restoran Nokturno. Nisam sto posto sigurna rade li na badnjak pa provjeri no mislim da rade :)
2016 12 16
koji dio grada te zanima? velika većina ih radi za Badnjak. uvijek preporučujem The Red Apple Pub u Prečkom, zbilja fantastičan restoran :-)
2016 12 16
> miss007: > Toplo preporučam restoran Nokturno. Nisam sto posto sigurna rade li na badnjak pa provjeri no mislim da rade :) Dođeš na ručak, čekaš do večere. ;)
2016 12 16
Zapadni dio pa sve do centra :)
2016 12 16
onda definitivno The Red Apple Pub- oduševit ćeš se, garantiram <3 Spizza je ok i lijepo uređena, ako ti se sviđa pizza/pasta đir. Umami u Vrbanima za egzotičnije okuse. bivša Rudešanka (sad ima neki čudan naziv, gulaj) novouređena i uvijek super riblji meni za Badnjak. Pivana na Črnomercu, prelijep prostor, isto preuređen.
2016 12 16
> katarinamartina: > > miss007: > > Toplo preporučam restoran Nokturno. Nisam sto posto sigurna rade li na badnjak pa provjeri no mislim da rade :) > Dođeš na ručak, čekaš do večere. ;) Bila sam svega dva puta i svaki put su bili stvarno brzi i vrlo uslužni :) možda sam potrefila dobru smjenu :')
2016 12 16