Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Razocarana :/

> corygan: > Štaš ga ucijenjivati ostavljanjem. ..Veliš da je plaćao kave, izlaske i doček nove godine. Nije baš da je škrto govno. Sve to košta. > Istinabog, meni je nepojmljivo trubiti okolo da koliko je koštala runda ičega plaćena ljudima koje volim, ali, ima nas svakakvih. > Poslušaj čovjeka i nemoj mu kupiti ništa. Kupi sama sebi. > Ako je u svemu ostalome ok, zašto mu kopati oči oko ovoga. Nije takav. Ne kupuje, ne daruje. > Pažnja je već druga stvar. Ne kupuje..ne daruje..nije takav.. Ma da, ali sebičnjak zna primati? Mislim da nema veze s poklonima, ali ima veze s pažnjom. Lijepo je kad imaš nekog kraj sebe..tko će ti kupiti kafetine kad te boli glava (ovaj neće! 20,00 kn je tu mač! a i nije ti rođendan), čokoladicu (ne mora biti hrvatski proizvod :P) kad ti se jede slatko (ovaj neće! radije će ju sam požderati?)..i tak to.. Sve si to možeš kupiti sama, to su sitnice! ali onaj osjećaj da mu je stalo, da te sluša (da registrira što pričaš), da možeš računati na njega..toga nedostaje, ne?
2016 12 22
S čoksom nikad ne možeš omašiti, istina, ne treba biti domaći proizvod, sve igra. :D Ali, on ne kupuje čokse. Po ovome što je pokretačica napisala, lik je praktičan-podmiri trošak njihovog izlaska, kave, nove godine . Hebeš poklon ako nije od srca nego na silu. Takav me ne bi veselio. Znaš ono, rekla sam mu da ću ga ostaviti pa se pojavio s parfemom(karikiram). Bogme bi mi taj parfem pekao kožu. A pravo da velim-prestala bih ga hraniti čokoladama. Ono, platio si kavu, hranu, uzvratit ću, ali po Milku ćeš sam. Totalno druga stvar je ako joj fali uho za slušanje, nekakva nježnost...Što se toga tiče, posjesti ga i popričati.
2016 12 22
iskreno, pusti ga, neka vidi da ne budeš ti uvijek trčala za njim. Ne odg mu na por, nađi nekog boljeg posla umjesto da se vidiš sa njim. Onak budi hladna, pa ćeš vidjeti da li će se potruditi ili ne. Ako se potrudi i traži tvoju pažnju ili nešto, znaš na čemu si, a ako bude i dalje hladan...
2016 12 22
Poklon stvarno nije bitan (vrijednost), bitno je da te se netko sjeti i da se potrudi razveseliti te pa makar i sitnicom nekom. Svatko daje prema svojim mogućnostima...ja i dečko smo jako dugo zajedno ali od samog početka veze je pokazao pažnju iako smo oboje bili školarci. Za rođendane i godišnjice bude nešto malo bolje, a za blagdane me uvijek iznenadi sa nekim poklonom koji nema veliku vrijednost ali osjetiš da je od srca. Znao je danima praviti nešto za mene, tako da mislim da bi se i tvoj dečko(ako ne radi) mogao na različite načine koji ne koštaju puno, potruditi da osjetiš koliko si mu posebna. I sama si rekla, poneka čokoladica darovana bez nekog posebnog povoda,znači dosta. Popričaj otvoreno s njim i reci mu što te smeta. Možda u njegovoj obitelji nije običaj da se poklanja za te dane, ima i toga :) Razgovarajte, znat ćeš na čemu si.
2016 12 31
> Mirika1: > > corygan: > > Štaš ga ucijenjivati ostavljanjem. ..Veliš da je plaćao kave, izlaske i doček nove godine. Nije baš da je škrto govno. Sve to košta. > > Istinabog, meni je nepojmljivo trubiti okolo da koliko je koštala runda ičega plaćena ljudima koje volim, ali, ima nas svakakvih. > > Poslušaj čovjeka i nemoj mu kupiti ništa. Kupi sama sebi. > > Ako je u svemu ostalome ok, zašto mu kopati oči oko ovoga. Nije takav. Ne kupuje, ne daruje. > > Pažnja je već druga stvar. > Ne kupuje..ne daruje..nije takav.. > Ma da, ali sebičnjak zna primati? > Mislim da nema veze s poklonima, ali ima veze s pažnjom. > Lijepo je kad imaš nekog kraj sebe..tko će ti kupiti kafetine kad te boli glava (ovaj neće! 20,00 kn je tu mač! a i nije ti rođendan), čokoladicu (ne mora biti hrvatski proizvod :P) kad ti se jede slatko (ovaj neće! radije će ju sam požderati?)..i tak to.. > Sve si to možeš kupiti sama, to su sitnice! ali onaj osjećaj da mu je stalo, da te sluša (da registrira što pričaš), da možeš računati na njega..toga nedostaje, ne? OVO ^
2017 01 03
> corygan: > S čoksom nikad ne možeš omašiti, istina, ne treba biti domaći proizvod, sve igra. :D Ooo može se i čokoladom omašiti ,:) ,:) Kupih sadašnjem najveću milku s jagodama za prvi zajednički badnjak , a tek nakon dugo vremena skupa provedenog shvatih da ju uopće ne voli :D Da , bitno je P kao pažnja, ali mi je bilo krivo ko psu jer sam se smrzla kao pipica (opet P :D ) jer sam taj put zbog te čokse izašla iz tramvaja, drugi nikako doći, a snijeg do koljena i sad kad vidim milku s jagodama me strese zima zbog sjećanja na zadnji bijeli Božić prije 9 godina :') :')
2017 01 03
Meni se čini da se tu sve vrti oko toga koliko je on potrošio novca na poklon, koliko na frendove i tako dalje. Totalne gluparije. Moj ex i ja nismo radili i imali smo dog da si ništa ne kupujemo za rođendane, godišnjice itd..... Imali smo divnu vezu, punu pažnje.. Bez darova i gluposti.. Ne pada mi na pamet da računam koliko je lik potrošio na mene ili da očekujem neke poklone. Zašto bivši? Nebitno ;) I dalje smo super frendovi. Sada kada delamo, kupimo si sitnice za ročkas :D
2017 01 04
Iskreno ja mislim da tu ni sa tvoje ni sa njegove nema dovoljno ljubavi. Ti mu ne znaš kupit poklon a očito ni on tebi, zašto? Jer ne slušate jedno dr. ili ne pričate o vlastim željama ( ne direktno da mu kažeš da želiš to i to ) Evo ti primjera :) Mene decko ko fol odvede u shooping centar da bi čisto prošetali i onda prati sta cu ja rec da mi je lijepo :D on to upamti i kupi kad želi. Vrlo jednostavno :) . Nakon 2 god.veze već bi oboje trebali znat sta volite i sta bi jedno dr.razveselilo ( okani se čokolade samo ga debljas XD haha a i dojadi ) iznenadi ga sa nečim što u opće nebi očekivao od tebe :) . P.s ako si ne zadovoljna sa pažnjom itd.kad tada ćeš prekinit i nećeš imat osjećaja tj.dopizdit će ti, bit ćeš željna toga što ti treba i poželjeti ćeš drugog.
2017 01 09
Ana se ništa ne javlja na temi, strah me da ovaj nekupiša i neplatiša nije fasovao prekid:)
2017 01 09
> corygan: > Ana se ništa ne javlja na temi, strah me da ovaj nekupiša i neplatiša nije fasovao prekid:) A možda mu je maznula masterkard prije neg' ga je zaključala f šupu? I sad nadoknađuje za sve promašene poklone..ne stigne se javiti jer mu pegla karticu u onom velikom šoping centru u Budimpešti? :') :')
2017 01 26
> Mirika1: > > corygan: > > Ana se ništa ne javlja na temi, strah me da ovaj nekupiša i neplatiša nije fasovao prekid:) > A možda mu je maznula masterkard prije neg' ga je zaključala f šupu? > I sad nadoknađuje za sve promašene poklone..ne stigne se javiti jer mu pegla karticu u onom velikom šoping centru u Budimpešti? :') :') Al sa frendicom. Onako, k'o Telma i Luiz :D
2017 01 26
daaaaa...idealan happy end :') :')
2017 01 26
1 2