Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jako dobra kopija?

Da, i ja se slažem da su originali nekad pretjerani - doduše nekada se stvarno isplati uložiti u nešto, ali ako nešto ne možemo priuštiti dakle prvi izbor bi bio identična kopija, a ne nešto inspirirano tim trendom?
2016 12 30
Osim toga prodaja laznjaka je ilegalna, a u nekim zemljama i kupnja.
2016 12 30
Cinjenica je da dio ljudi bi nosio pojedini markirani artikl iskljucivo jer je to markirani artik. Opet, dosta njih nema novaca...pa kupju kopije. Kopije se ne bi opet proizvodile da ih netko ne kupuje...i na kraju ostaje da 'tko voli- nek izvoli'. Osobno, najbitnija mi je kvaliteta i zbog toga se vezem uz pojedini brend, onaj koji mi je financijski dostupan. Tu u kupnji kopija ne vidim svrhu...
2016 12 30
> lucija1202: > Moje mišljenje je da kupovanjem kopija štedim novac. U životu nisam nešto kupila kako bi financijski pomogla proizvođaću vec zato sto mi se sviđalo i nosila bi to nesto. Prodaja kopija ista stvar. zasto bi kupila original adidaske superstar za 600,700,800kn kolko su vec kad mogu uzet tenisice u nekom drugom ducanu koje na nozi stvarno izgledaju identicno za 150kn? Ja necu uzet kopiju ni da mi plate da ju nosim. Jer ne zelim raspad sistema nakon dva nosenja a jos manje zelim deformirana stopala. To mi je prioritet. A ovo drugo, ma kuzi se kaj je kopija. Iz aviona. Isto ko sto je jasno da kopije najprije kupuju upravo oni koji pate na brend koji si ne mogu priustiti.
2016 12 30
ako mi se nesto bas bas svidi kao original i mogu si to trenutno priustit - kupiti cu ako je udobno i vrijedno tih para. tipa jako volim steve madden i nine west cipele jer su mi udobne i kvalitetne tako da izdvojim i malo vise novaca da si ih kupim sto se tice kopija, nisam preveliki fan jer mislim da se pojam kvalitete ne veze uz njih. mozda je to samo moje iskustvo ali kad god pomislim na tipa kopiju UGGsica u glavi mi je slika onog jadnog pokislog,promocenog,izlizanog,pokidanog itd. dzona odozada i cure koja hoda sva ponosna jer eto to je IN.. to mi je bas fuj i nikad me one nisu privlacile
2016 12 30
Kupujem godinama starke jer mi pasu neutralnoscu na maltene sve. Ne jer me hebe marka. Iako se slažem da ima i onih koje kupuju jer je nešto marka ali to je sad posebna priča i sorta .. Isprobala sam više ni ne pamtim koliko originala pa onda i kopija. Statistički, kopije traju jednako dugo kao originali. Stvarno.:/ Zakljucak koji mi se namece da je nerazumno bacati pare na original. Jbg. Čista matematika. A ako netko i primijeti da nosim kopiju, zbog čega bi mi to uopce i smetalo? :') Više bih se sramila da me netko ulovi kako bacam pare kroz prozor na original tj da sam los ekonomist nego da nosim kopiju. Inace, nije li neka djevojka ovdje otvorila temu pred nekoliko tjedana jer nije mogla dobiti povrat za original tenisice od cini mi se 700 kuna koje su se oštetile nakon tjedan dana, a kupila je isti model laznjak u bosni i laznjak se nije oštetio? :') :') Samo se ne mogu nikako sjetiti koji brand tenisica je bio u pitanju.. I postoje dobre i loše kopije, da.
2016 12 30
meni nema smisla davati novce za nešto što piše adidas ili mc il tak nešto, a ružno je i neudobno užasno. Kupim si što mi se sviđa i što mi odgovara, a sad da patim za markama i orginalom ne baš. Prije sam kada sam bila mlađa htjela imati orginal trenirku pa tenisice, jer nez djeca iz škole su se ismijavala jer netko nema marku neku na sebi i meni je to totalno bez veze. Zato sam i ja tada htjela imati tako nešto i sad kada gledam, koga briga koja je marka, meni bitno da je lijepo, pa makar od kineza bilo. Svejedno sada sve dolazi iz kine i najdragocjenija Zara i sve te gluposti.
2016 12 30
Meni je kod kupovine obuce (zbog udobnosti) i kozmetike (jer ne zelim neke sumnjive kemikalije) te parfema bitno da su originali, za ostalo me briga. E da i sunčane naočale si planiram uzeti original RB, jer mi je optičarka rekla da one fejk kineske kvare vid a iovako loše jako vidim pa se nebi zezala. O etičnosti/ne etičnosti kupovanja kopija me stvarno nije briga jer mi nije u cilju dodatno bogatiti već bogate pojedince. Jedino mi je žao jer znam da bilo koji jeftin proizvod se sigurno proizvod na neekološki način i da su radnici puno lošije plaćeni, ali ne mogu si priuštiti sve orginale i bolju klasu. Da mogu - bi.
2016 12 30
ispada da je netkome važnije što ima na sebi nego u sebi---
2016 12 30
> SonjaSpoljaric: > ispada da je netkome važnije što ima na sebi nego u sebi--- to u svakom slučaju, ljudima je bitno samo vanjski izgled, lova i ništa više, nije bitno da li se ima imalo mozga ili ne i kakav si kao čovjek
2016 12 30
vremena su se promjenila i vrijednosti su se preokrenule.... 8-) 8-)
2016 12 30
Ja bih uvijek prije uzela nešto....slično, a ne egzaktnu kopiju. Niti ja nemam novaca baš za sve i svašta i ima raznoraznih brendova na tržištu. Krpice uspoređujem sa Poshmarkom i Depop-om i mogu vam reći da se tamo certificirani originali prodaju za manje love, nego ovdje lažnjaci.
2016 12 30
Ne volim kopije niti bih ih kupovala, a ono što kupujem gledam da je kvalitetno i u skladu sa mojim novčanim mogućnostima. Ne kupujem ništa zbog drugih već mi je bitno da se ja kao ja u nečem osjećam ugodno i da sam zadovoljna kako mi stoji. Treba znati nositi odjeću,a ne da ona nosi nas. :")
2016 12 30
Ja osobno bi radije uzela neki no name brend nego fejk. Najprije ja vidim da je fejk i to mi smeta. A ako vidim ja vide i drugi. A sta se originala tice da su pojedini skupi, jesu. Skup je to sport, ko moze nek izvoli. Nekad si priustim, nekad ne. Ovisi koliko mi se sta svida.
2016 12 30
> nefertiti111: > Ja osobno bi radije uzela neki no name brend nego fejk. Najprije ja vidim da je fejk i to mi smeta. A ako vidim ja vide i drugi. A sta se originala tice da su pojedini skupi, jesu. Skup je to sport, ko moze nek izvoli. Nekad si priustim, nekad ne. Ovisi koliko mi se sta svida. Bravo! Potpisujem!
2016 12 30