Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

Na koje ime ide uplata? Meni je sada helene maslacak ostavila 2 negativne, onako polupismene, kako to ana obicno pise
2017 01 15
> rafaela1973: > Na koje ime ide uplata? > Meni je sada helene maslacak ostavila 2 negativne, onako polupismene, kako to ana obicno pise Luka Prigorac. Menije dala 2, sad ću staviti Screen shoot poruka.
2017 01 15
Evo, sve crno na bijelo.
2017 01 15
Ne vidi se ni br racuna ni ime i prezime
2017 01 15
Je istina to je broj računa na CL naveden kao Lukin
2017 01 15
Vidi se broj racuna
2017 01 15
Ime i prezime mi je izbacilo kad sam ukucala u mpbz aplikaciju jer je ista banka. Onda sam išla provjeriti crnu listu.
2017 01 15
Tko ima pbz, lako provjeri.
2017 01 15
> Sanja8888: > Je istina to je broj računa na CL naveden kao Lukin S obzirom da je ista banka, pbz automatski izbaci podatke.
2017 01 15
Meni nije jasno, da tolike prozivke tu i po fejsu i nitko, ali nitko se i ne trudi nešto poduzeti.Ali bitno da se svi "prijete" kao "doći ću ja tebi na vrata".I tu sve ostane. Da se zna ne smatram da treba biti nasilan, no bar prijavi policiji, socijalnoj.Mala ima sestru maloljetnu, ma da se sve udruže eto policije. I da možeš prijaviti policiji za malu svotu, samo ona ne izlazi na teren ,a li je u "sistemu".
2017 01 15
ima jednu pozitivnu od krpicarke koja je dugo tu?i dala joj je drugo ime i prezime?sve se meni cini da je ovo puno većih razmjera nego možemo pohvatat...pre strasno
2017 01 15
Dala joj je ime helena sostaric. I ponudila joj zutu zara jaknu koju nema na profilu nego je vidjela da ona trazi pa joj se javila
2017 01 15
I ja sam u kontaku s arijanom jer se znamo od prije .... Ali nazalost imam neki spori int i nemogu joj poslat link teme. Dajte cure, jedna neka joj linka temu. Bilo bi mi zao da bude prevarena!!!!!
2017 01 15
Bliss lako je to reci i al treba napraviti....ja bi vjerojatno u bjesu dosla na vrata i razbila sve tamo ali ovako bez da me se tiče direktno?cemu ?mama ?tata?da se dalo nesto napraviti od tog djeteta vec bi se napravilo.nece ljudi da se petljaju prijeti im da ce rec svasta ...starom jednom navodno zaprijetila ako se žali starcima da je dirao mlađu joj sestru ,nece nitko dokazivati da nije pedofil!!!jednom kad te optuže gotov si
2017 01 15
Ja sam pošteno ju prijavila.Profil sam otvorila na krpicama da prvenstveno nešto kupim jer sam student i ne padaju mi novci sa neba, pa kupim nešto očuvano i povoljno. Ako vi mislite da sam ja ta Ana, to je na vašu dušu.Samo sam htjela vas upozoriti na nju da netko ne nasjedne kao kaj sam skoro ja.
2017 01 15
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 46