Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

evanmer3 s ovog laznog profila stigli su mi upiti za sve artikle koje imam na profilu, osoba je trazila nastavak korespondencije na email. Navodno zivi.u njemackoj, trazila moje podatke, bankovni racun. Odmah je bilo jasno da se radi o pokusaju prijevare, samo jos uvijek mi nije jasno na koji nacin to rade. Pripazite na takve poruke. .
2020 10 15
Evo u prilogu email od te ili tih osoba. Uzas s cime se susrecemo u zivotu, kakvih sve opasnih psihopata ima. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fe3f5669a5552cabd1f937989d2c8993.jpg)
2020 10 15
Mihaela Trgovčić HR6223600003242430864 zvana Bootylicious Kupljena paleta, ne javlja mi se danima nakon što je poslala tisak paket (njenim riječima) i naknadno poslala kod za praćenje koji ne štima i na tisku stoji da paket ne postoji. Ne znam što da radim jer se nikad nisam susrela s tim problemom pa ako netko ima savjet molim vas udijelite
2020 10 25
Prevarantica lululu1995 ,uplatila sam novac u petak 430kn za marc jacobs torbicu,koji joj je i sjeo na racun u petak odmah,onda nije stigla poslati u subotu ,pa nije u ned.pa je navodno mama poslala tiskom ali nema broj tiska u pon i onda se vise ne javlja ,operira zajedno sa jos jednom po nazivom Jugo jer i ona ima tu torbicu pa da se ne zeznete.Obje su dobile negativne komentare na stranicama. Uvedite OIB jer za ovakve jadnice je ovo igra bez granica . Uplata je išla na ime Karla Jelic . Pozz
2020 11 04
> gmareko: > Prevarantica lululu1995 ,uplatila sam novac u petak 430kn za marc jacobs torbicu,koji joj je i sjeo na racun u petak odmah,onda nije stigla poslati u subotu ,pa nije u ned.pa je navodno mama poslala tiskom ali nema broj tiska u pon i onda se vise ne javlja ,operira zajedno sa jos jednom po nazivom Jugo jer i ona ima tu torbicu pa da se ne zeznete.Obje su dobile negativne komentare na stranicama. > Uvedite OIB jer za ovakve jadnice je ovo igra bez granica . > Uplata je išla na ime Karla Jelic . > Pozz Uzas!! Kako cete to rijesiti?
2020 11 05
Pozdrav javila mi se Katerina Antony koja je željela kupiti dvije haljine. Poslala mi je potvrdu o uplati nakon toga sam ja njoj poštom poslala paket i tracking number. Novci nikada nisu sjeli dapače prijeti mi se ukoliko ne uplatim 1.800 kuna za bitcoin da će me prijaviti policiji, Interpolu itd... za prijevaru.
2020 11 05
> nativetiger: > Pozdrav svim curama! jučer mi se javila cura s nicka "Anastasia996" i pokušala me prevarit sa Moon Boots,na sreću ja sam 2 dana ranije gledala baš te moonsice na ebayu pa sam primjetila da je mala prevarantica. nakon malo duže priče i njenog priznanja zašto krade,rekla je da je s krpica do sad pokrala oko 7800kn i da ima bezbroj profila. > Cura se većinom oglašava sa Uggsicama,trenirkama i sl., za sada znam samo dva od mnogih profila,a drugi je "Marinabeba21" jer mi je s ta dva profila ostavila 4 negativne. > djevojka je strašno nepismena i lako ju je prepoznat,a ovo je br računa koji daje HR7023400093112078584 na ime Luka Prigorec. ako ste kojim slučajem prevareni od dotične ili znate nekog tko jest, slobodno mi se javite za sve informacije o curi koje smo uspjeli pronać,od kuda je,tko je,br telefona i slično. Prijavite Drzavnoj inspekciji, budu oni nasli sve sto treba
2020 11 17
Moim pomoc curi sam uplatila 9.11 nakon toga mi se ne javlja niti je bila ulogirana? Kome da prijamim? Administratoru ili jos kome i ima li ko link od adminiatratora?
2020 12 02
> Izysss: > Moim pomoc curi sam uplatila 9.11 nakon toga mi se ne javlja niti je bila ulogirana? Kome da prijamim? Administratoru ili jos kome i ima li ko link od adminiatratora? Kao 1. i obvezno, odmah staviti negativnu ocjenu! Kako se druge cure ne bi upecale. (vidim da niste ostavili neg ocjenu ZAŠTO???) Adminku možete naći ako otvorite bilokoju temu na forumu, ispod koje piše
2020 12 04
> SaraLevanic77: > https://mojekrpice.hr/evanma2-353538 ekipa jel zna netko dal je ovo fejk ili ne, osoba? Javila mi se za dosta toga sa linkom za neciji gmail (nisam otvarala da ne poberem nesto), ali totalno čudna poruka... Dobila sam identičnu poruku od nje za barem 5 proizvoda. Molim pomoć kome je poznato ☺️ > " Bok prijatelju, moram ovo kupiti, nadam se na rasprodaji i cijen? recite mi na ovaj mail sada = [email protected] " - to je ta poruka Upravo imam posla s istom osobom, i tek sad vidim da ima jos ljudi koji su dobili takvu poruku. Na prvu sam se javila na mail jer nisam nista posumnjala, i kada smo se dogovorili za cijenu poslala mi je snimku zaslona gdje mi je kao uplaćeno 100€ za dostavu robe u vrijednosti 200 kn preko PayPal agenata. (Wtf?). I trebala bih kao prvo uplatit tih 100€ da bi ''agent'' došao pokupiti moju robu na kućnu adresu. Mhm, naravno. Nikakav novac nije sjeo na moj račun. Malo sam istrazila i ovo je tipican nacin prevare, pa stavljam dolje link sa slicnim losim iskustvima, cisto da budete na oprezu ako se nađete u ovakvoj situaciji :) https://www.pinkbike.com/forum/listcomments/?threadid=106415&pagenum=15&fbclid=IwAR0AegK3RGbLcGiGoK1MFnPsh9h534Tx6mlG11qEqugeLqGz4nBd3_dkep0 https://www.paypal-community.com/t5/About-Payments-Archive/Pay-the-Transport-Charges-to-the-Transport-Company/td-p/977464?fbclid=IwAR0O8Vpuptl6D49DVQ_iQs-7BAwH8OvOHe6ayQngyKaKo1f3XIgEvLEPvgk#
2021 02 16
> Vodenjak: > evanmer3 s ovog laznog profila stigli su mi upiti za sve artikle koje imam na profilu, osoba je trazila nastavak korespondencije na email. Navodno zivi.u njemackoj, trazila moje podatke, bankovni racun. Odmah je bilo jasno da se radi o pokusaju prijevare, samo jos uvijek mi nije jasno na koji nacin to rade. > Pripazite na takve poruke. > . Ista stvar samo sa drugog maila. Ista prica, zivi u Njemackoj, hoce kupiti sve predmete... Ime: Mariam Andrea Mail: [email protected] Da i ostali budu na oprezu :)
2021 02 16
Prevarantica s novim profilima KARLA BILIC iz Zapresica, ne nasjedajte vec je neke prevarila mene isto evo, poslala mi uflekanu jaknu, profil joj je Karla1411 , ne javlja mi se uopce i pobrisala je sve artikle
2021 03 12
> Tena-S: > > Vodenjak: > > evanmer3 s ovog laznog profila stigli su mi upiti za sve artikle koje imam na profilu, osoba je trazila nastavak korespondencije na email. Navodno zivi.u njemackoj, trazila moje podatke, bankovni racun. Odmah je bilo jasno da se radi o pokusaju prijevare, samo jos uvijek mi nije jasno na koji nacin to rade. > > Pripazite na takve poruke. > > . > Ista stvar samo sa drugog maila. Ista prica, zivi u Njemackoj, hoce kupiti sve predmete... > Ime: Mariam Andrea > Mail: [email protected] > Da i ostali budu na oprezu :) Pozz cure, samo da kazem i meni se ta javila, samo ignorirajte cim Vam spomenu mail i tamo da im se javite
2021 04 16
Miriamy66 i tu treba ignorirati, to je isto prevara, trazi da komunicirate preko mail..
2021 04 16
PREVARANTICA INES GUDELJ https://mojekrpice.hr/inesgudelj-164056 ..na žalost sam nasjela, jer sam dobila i broj mob. i zaista mislila da je poštena. Radilo se o zamjeni gdje sam joj uz svoj parfem od 80ml (CH Good girl) poslala i još dosta poklona 4 hlačice, vestu itd, a ona meni njen pola potrošen parfem Libre intense (slika da je parfem novi) i od 30ml. Rekla sam joj da neću ostavljati negativnu recenziju ukoliko pristaje vratiti meni moje, ja njoj njeno. Na to nikako ne pristaje već me počela i vrijeđati. Stoga cure oprez!!!
2021 05 31
1 2 ... 42 43 44 45 46