Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ...prijevara? Vaše mišljenje....

Nemas kaj razmisljati, odmah stavi ovdje njeno ime i prezime i link na profil na krpicama, mozda ti vrati novce kad je se malo stisne. A ti joj još popustas.
2017 01 14
najgore od sveg je sto takvi nakraju jos tebe optuze da si ti kriv..ona meni unutar mj dana prica kak prica sa postama ovo ono di je paket...ni jednu informaciju mi nije dala o paketu ...do sad kad sam fkt rekla da cu rec ime..sad odjedanput ima sve..broj paketa...pracenje....i jos optuzuje da ja nisam podigla a stalno sam u posti....samo mi zao sto ja se osjecam ko luda jer ispada da sam ja kriva ona toliko sad laze da uvjerila valjda sebe u to..prvo prica da je poslan 12. 12og pa 19. 12 og...i tek sada ona je dosla do te informacije nakon kaj je mj dana molim svaki drugi dan o tome...ma daj....gadi mi se sve to skupa vise..
2017 01 14
Samo ti stavi ovdje link na profil. Ako si stvarno nevina i ona je zeznula tebe, nemas se kaj bojati. Daj njen profil, ime i prezime da svi znaju. Ne kuzim zasto ne zelis, sta te briga da ju osramotis? A nju nije bilo briga kad je tebe trebala ic zavaljat za 315 kn i cizme?
2017 01 14
Ako je papirić izgubljen nije imao broj ni kupac?neke čude fore ima posta u zadnje vrijeme,ne zvone ubace samo papirić,nekad niti papiric pa se paket vrati a mene nije nitko obavijestio.prije jedno -5-6 mjeseci sam molila jednog poštara broj pa kad očekujem nesto javim njemu da mi on kontaktira svoje kolege jer uvijek nekako zadnji tren naručim neki poklon pa mi on javi .i tisak zna stekat ali to mi se samo desilo ako petkom šaljemo otegne se do četvrtka jednom i do vikenda .
2017 01 14
Meni se sad cini da posta nije odradila svoje .ok adresa xy ali moras dobit obavijest?ne nemoras ja nisam !bila sam doma cijeli dan dakle ni smeće nisam isla bacit,u sandučiću papiric ?kako ?i naravno pali auto u grad po najvećoj gužvi ..i žali se upravi vodovoda Eto moje iskustvo s postom tako da neznam sta rec
2017 01 14
A šta biste rekli da ta ista osoba vas optuži za nešto šta nije? I to jer nije uopće digla paket na pošti! I dala adresu od dečka? A čekala ju je rezervacija i čekala, jer mi nije do para nit su mi bitne, samo praznim ormar, bolje bi bilo da sam dala dici nekoj u crveni križ, bilo bi bar blagoslovljeno u vrime blagdana! A ne da mi u vrime blagdana i Božić i novu uništi s porukama i maltretiranjem osoba koja nije podigla paket i koja me još optuži da nije poslan, da bi sad rekla da sam izmijenila na postu datum slanja! Nemam rijeci za dotičnu! > cipelitza: > nisam na nicijoj strani, osim svojoj. > nisam na strani osobe s kojom vecina, obzirom na povijest uzimanja podataka i nejavljanja, ne bi uopce suradjivala, kamoli joj na nekoliko tjedana rezervirala predmet. vec to je sumnjivo. > nisam na strani osobe koja pokusava ustedit na postarini na nacin da nabaci grbu i ciljano, svjesno uplati manje, po sistemu app. ne zato sto ostetila prodavaca na taj nacin, vec vaznije, samu sebe nije osigurala, pa imamo situaciju moja rijec protiv tvoje da si uopce poslala paket. zbog kaj, 5 kuna? sjajno. > nisam ni na strani prodavaca koji salje obicno, pa nema ni on dokaz da je ista poslao. > ukazujem, apsolutno, na cinjenicu da karma radi svoje. kad ides na tudji rn ustedit 5 kuna, postoji ogromna sansa da ces naletit na nekoga ko ce na tebi ustedit citavih 315. od loseg uvijek postoji gori.
2017 01 14
ko tu pije ko tu plača.....:O
2017 01 14
> MinnieMoo23: > A šta biste rekli da ta ista osoba vas optuži za nešto šta nije? I to jer nije uopće digla paket na pošti! I dala adresu od dečka? A čekala ju je rezervacija i čekala, jer mi nije do para nit su mi bitne, samo praznim ormar, bolje bi bilo da sam dala dici nekoj u crveni križ, bilo bi bar blagoslovljeno u vrime blagdana! A ne da mi u vrime blagdana i Božić i novu uništi s porukama i maltretiranjem osoba koja nije podigla paket i koja me još optuži da nije poslan, da bi sad rekla da sam izmijenila na postu datum slanja! Nemam rijeci za dotičnu! > cipelitza: > > nisam na nicijoj strani, osim svojoj. > > nisam na strani osobe s kojom vecina, obzirom na povijest uzimanja podataka i nejavljanja, ne bi uopce suradjivala, kamoli joj na nekoliko tjedana rezervirala predmet. vec to je sumnjivo. > > nisam na strani osobe koja pokusava ustedit na postarini na nacin da nabaci grbu i ciljano, svjesno uplati manje, po sistemu app. ne zato sto ostetila prodavaca na taj nacin, vec vaznije, samu sebe nije osigurala, pa imamo situaciju moja rijec protiv tvoje da si uopce poslala paket. zbog kaj, 5 kuna? sjajno. > > nisam ni na strani prodavaca koji salje obicno, pa nema ni on dokaz da je ista poslao. > > ukazujem, apsolutno, na cinjenicu da karma radi svoje. kad ides na tudji rn ustedit 5 kuna, postoji ogromna sansa da ces naletit na nekoga ko ce na tebi ustedit citavih 315. od loseg uvijek postoji gori. Ja sam ti kriva osoba za pitat kako bih s uvodnicakom suradjivala. Jer ne bih uopce suradjivala. Pogledam povratne i jednostavno preskocim takve odmah. Drago mi je zbog tebe da si nasla sifru paketa i stavila tu skrinsot.
2017 01 14
doticna je sada se tek javila kad sam prijetila da cu objavit podatke....i sad nakon mj dana sto je svaki dan sam skoro molila bilo kakvu informaciju o paketu sad ima sve...i broj paketa i sve....nakon sto je navela da je poslano 12. 12. pa je sad odjedanput 19.og poslano...znaci ja sam po posti trazila i prije no sto je poslano taj tjedan 12.og...a pise poslano 19og...i zanimljivo je kako nigdje u posti nije bilo tog..ni u jednoj posti u zgu nije bilo tih cizmica...i znaci ja koja je svaki tjedan sam pitala za njih i bila milijun puta u posti meni se nije dalo podic paket....ovdje netko lud ocito....i sad je nakon mjesec dana ona meni dala broj paketa....i prvo je poslala kao obicno...sad odjedanput kao paket....ma muljaj kom zelis..ja samo znam da sam obisla sve poste u zgu.... svaki tjedan do sada...nitko nije imao pojma o paketu...sanducic decko svaki dan pregledava..i nikakve obavjesti nije bilo....i najbolje je....sto se ona u meduvremenu cula milijun puta sa postom ni jedanput do sad mi nije dala...informaciju ni jednu o dokazu za slanje...al da doticna ima ujaka il kog u posti...pa joj je valjda sad provjerio di je sto....kako god...ona je dobila moj novac na racun ....i rekla da isti dan salje....a ja sam nakon 30 dana sto uopce nije doslo nista do mene....dobila broj paketa.....
2017 01 14
i vrjedaj i muljaj kog zelis....samo napisi zasto ...nisi prije ako sam te molila mj dana za broj paketa i informaciju bilo kakvu...da znam da si poslala..zasto si mi je dala tek sada?
2017 01 14
ona se cula sa postom znaci svaki tjedan....i sad nakon mj dana su joj rekli sto je bilo s paketom...a ja ga kao nisam zeljela podic...a svaki tjedan do sad sam u posti....vec me ne mogu vidjet ...jako zanimljiva teorija...neznam ja di si ti poslala taj paket jer sreco do mene nije dosao...a jos manje obavjest....a jos bolje sto si rekla da si poslala 12. 12.og...a pise kao 19.og....a najbolje je sto te molim od tog prvog tjedna da mi das ikakvu informaciju ti do sada nista...i da ja sam luda i poremecena...zanima me kak bi drugi reagirali...da im mj dana nije doso paket....i mole svaki dan za bilo kakvu informaciju.... i ne dobe nista osim izmotavanja...zaista bi pomislili kak je kaj ja znam postar ih obuko na sebe i odnio.....ma pisi sta zelis....ali sama si kriva ...jer nisi unutar mj dana dala nit jedan dokaz o slanju...a tebi je moj novac sjeo....tak da molim te ....pisi kom zelis.....
2017 01 14
Jbg svasta se tu izdešavalo krive jedna drugu a ja mislim da je posta sje...stvar.i meni je pa znam kako im je. zeznuto je sto nemozes dobit poštara to je prvo ,možeš ti biti doma cjeli dan al ako je on odlučio ne nosit nego samo ubacit papiric tako ce bit.ako mu nitko ne otvori portun (pokvari se parlafon) on ode,neznas da je bio i paket se vrati (desilo mi se)a svaka kurirska služba mi javi porukom ili me nazove da se dogovorimo ,pošta ne. ja isto znam dati drugu adresu ako znam da nas nema doma (mama,frendica,susjed)i kad voze kurirske službe nema problema .kad je posta u pitanju najčešće sam morala ici u grad po paket ,sad taj postar koji vozi ulice pored moje (blaženi čovjek )dao broj pa kad znam da treba stići najavim mu pa me on spoji sa kolegama.uglavnom lose iskustvo,moras imat vezu i za paket iz poste 8-)
2017 01 14
MinnieMoo23 Sad sam zvala postu oni mogu vidjeti da je poslano, i na adresu Baburicina 15, 10 000 Zagreb je islo onaj dan 12.12. jos , i pošiljka se dosad trebala vec vratiti u moju postu da vama nije isporučena, a ona se nije vratila tako da je sad meni čudno uopce kako u tolikom periodu pošiljka jos nije dosla u Split nazad prije 15 dana, 12:18 MinnieMoo23 Baburicina 16-* prije 15 dana, 12:20 MinnieMoo23 Znaci SVE poste u Splitu sam zvala sad redom i nijedna naša posta nije primila paket nazad, a trebala je primit da da se vratilo, znaci tribalo se vratiti vec prije 5 dana po izračunu poste nazad meni. prije 15 dana,
2017 01 14
eto ti si prije 15 dana.....zvala postu i nisu ti rekli da se paket nije podigao.....nit da je doso.....a kao vracen je meni...ti nisi nista znala o tome...do sad?...cim sam ti rekla da cu tu napisat ime i prezime...sad odjedanput sve znas....
2017 01 14
a od prvog tjedna te molim da mi napises bilo kakvu informaciju ili dokaz o slanju....a ti meni ...das nakon mj dana.....ajd mi sam reci ....da sam ja tebi rekla da sam uplatila novce.....i ti si kao u povjerenju poslala isti dan....a tebi nisu sjeli prvi dan novci....ni drugi...pa da sam ti rekla joj kak nije...trebalo je vec....pa si me zamolila po milijunti put potvrdu ko ja tebe....pa da sam ja izmotavala kak mi ne sprema potvrde....o uplati...kak ne stignem u banku.....pa da ti mj dana nije sjeo novac....i odjedanput kad ti se raspises da ces dat ime na forumu...eeeeeeeeeeeeeeeeeto uplate....plus da sam rekla e znas uplatila sam ti 1. 1. a slucajno sam nasla uplatnicu...upsssssssssss ipak je bio 5. prvi...ajd ti meni reci sto bi si ti mislila...sam se ne opravdavaj kak bi ovo kak bi ono...jer ak ne citas forum...cure drugi tjedan no sto ne dode paket...stave tu podatke...a ne cekaju nakon mj dana.....mjenjas iskaze svako malo...i jos mene sad krivis...ajd muljaj nekog drugog.
2017 01 14
1 2 3 4 5 6 7