Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ...prijevara? Vaše mišljenje....

lolypop, kao prvo, javi se adminki da ti izbriše negativne povratne, koje nikako nisi smjela dobiti, jer se ne smiju davati ako do suradnje nije došlo. Za uzimanje podataka i zatim nejavljanje ili odustajanje od kupnje prema pravilima Krpica smije se dati samo neutralna povratna. Kao drugo, piši suvisle rečenice, a ne tri riječi pa osam točkica, pa dvije riječi pa pet točkica. Treba mi oporavak nakon što pročitam jedan tvoj post. Kao treće, okradena si za 315 kn i trebala bi pokazati malo više odlučnosti i stava u pokušaju da ih vratiš natrag, što podrazumijeva i javno iznošenje podataka prevarantice, ako ni zbog čega - da upozoriš ostale na nju. Dalje se sve lijepo zna - daš joj negativnu, nađeš je na fejsu i ocrniš je pred frendovima itd
2017 01 11
Hena, što nije jasno? Jedna je žena uplatila 315 kn za artikal koji joj druga žena nije poslala. Vlada iščuđavanje kao da je to rijetkost na Krpicama.
2017 01 11
> gitadevi: > Hena, što nije jasno? > Jedna je žena uplatila 315 kn za artikal koji joj druga žena nije poslala. > Vlada iščuđavanje kao da je to rijetkost na Krpicama. Ma ne išćuđavam se tome. Jasno mi je da je prevarena, ali mi nije jasno njezino ponašanje sad... Što si i ti sama rekla.... Nesuvislo piše, ne reagira ni na prijevaru ni na nepravedno dodijeljene negativne... Bez ikakve reakcije ne može ni očekivati neku akciju.... Izložila se riziku, ok... Vjerovala je u ljudsko poštenje i prevarila se.... ok... svakom se događa... I sama sam doživjela prijevaru na vlastitoj koži i to ne za 300 kuna nego 600 eura (ne bih to poželjela ni najgorem neprijatelju :( ) ali sam reagirala... Natezala se koliko je trebalo da saznam tko je i šta je, pa iako nisam uspjela izvući novce bar znam da sam sve učinila.... ali zašto ona i dalje sjedi, čeka i skriva podatke itd... :o Ne mogu shvatiti nikako...
2017 01 11
To je ono kad si je teško predočiti da si prevaren ali mi je ovo tipa Stockholmskog sindroma spika..."joj joj muž j agresivan prema meni ali možda on nije takav ustvari"
2017 01 11
> Trisha@: > To je ono kad si je teško predočiti da si prevaren ali mi je ovo tipa Stockholmskog sindroma spika..."joj joj muž j agresivan prema meni ali možda on nije takav ustvari" Jel mi vjeruješ da je i meni to palo na pamet... :/
2017 01 11
I ne treba štediti na poštarini! Što je sigurno,sigurno je. Stara poslovica kaže: Plati,pa se rugaj! :) A svi gledaju ušićariti na toj poštarini......
2017 01 11
Vjerujem jer vecina ljudi cijeni svoje novce i budu ljuti na ovako sta, smirena sam inace ali bi bila bijesna da mi to netko napravi
2017 01 11
Objavi ime da druge cure znaju koga izbjegavat. Mislim da smo sve tu da si pomognemo, i da ovo sve skupa bude zabavno. Mene su 3 4 puta prevarili. Jer sam svima sve vjerovala, pa kazu posalji paket pa kad dode cu ti poslat novce i nikad ne posalju. Zato sad kad vidim uplatu na racunu, tek onda saljem. :)
2017 01 11
> donnaboom: > Objavi ime da druge cure znaju koga izbjegavat. Mislim da smo sve tu da si pomognemo, i da ovo sve skupa bude zabavno. Mene su 3 4 puta prevarili. Jer sam svima sve vjerovala, pa kazu posalji paket pa kad dode cu ti poslat novce i nikad ne posalju. Zato sad kad vidim uplatu na racunu, tek onda saljem. :) a gdje su te izvarali? :O
2017 01 11
Na njuskalu -.- ovdje sam tek jucer napravila profil
2017 01 11
Ovako ja ne kazem da ja isto nisam kriva...sto se tice neopreza ...plus da sam medena jer imam negativne ali sam napisala zasto imam..nikad u zivotu nebi nekog prevarila i uzela novce....jer se danas za njih covjek treba namucit al onako.....drugo stvar je u tome da postujem zaista svacije tu misljenje zato sam i otvorila temu...da vidim sto mislite...i drago mi je da pisete...zasto sam trazila postom?? zato jer u mojem malom zagorju selicu....ne postoji tisak....vec mi je drugi grad do....a da ne pricam o radnom vremenu....i zaista ne stignem trcat tamo...pa mi je posta opcija jer uvijek sam slala postom i primam postom pakete....a zasto nisam reagirala...zato jer ne vjerujem da se jos uvijek takve stvari desavaju...a ocito se desavaju.... kad sam ja doticnu pitala jel ona mozda poslala obicno postom....pa mozda zato kasni paket... ona mi rekla ovo Naravno da je pošiljka poslana onaj dan kad sam rekla i poslala sam običnom postom jer me paket sam izašao 20 kuna zbog težine! Zar sam trebala stavit jos na sebe 50 kuna troška iako sam snizila čizmice? Nikad nisam ovako poslovala i sad vidim da nisam ni trebala, uvik ispadneš dobar i glup na kraju... Nije sigurno nestala pošiljka! Ja sa svojom postom nikad nisam imala problem i u tome i je problem sta sam u žurbi ja to slala i nisam ni odrezak sačuvala ali je sve evidentirano tako da cu ja saznati danas jos di je taj paket, na kraju krajeva moj Ujak ima dovoljno jake veze da sazna di je taj paket završio prije 12 dana, 12:00
2017 01 12
prvo ja nebi nikad ali nikad....propala znaci ako sam ja uplatila 315 kn.. a paket do tezine dvije kg je 18 kn..nisam mislila da je to takav problem....da je mogla je reci...ali naglasila sam da zelim postom jer ne mogu na tisku pokupit paket...s tim da me sacekala jer sam rekla da mi se zaista svidaju ako moze...rekla je ok...ako je je falilo tih tri kn mogla je reci ne mogu imam kupca za 400 i prodat i mir....ugl NE GOVORIM DA JA NISAM KRIVA JER SAM NEOPREZNA. ..to zelim da se zna..a drugo samo mi je zao...to sto nikakav bas nikakav dokaz nema da mi je poslala...nit informaciju....jel zanima me kako bi ona reagirala da je bilo tipa....da je poslala cizmice....da sam ja rekla da sam uplatila...pa da ona drugi dan nije vidjela uplatu....pa treci...pa drugi tjedan...pa da joj ja pilam kako sam uplatila.......da nemogu nac potvrdu da mi ne sprema...pa da...ne mogu do banke da sam u guzvi i sl...zanima me kako bi ona reagirala...kazem bez optuzbi jer znam da sam i sama pogrijesila...a drugo zaista...tak nisko nikad nebi pala...da nekom uzmem novce.. ja sam dns dobila odgovor koji?...da...je kak je njoj sumnjivo da ja muljam...da kak sad vise ne zelim cizmice nego ocu novce...znaci ona ima obraza na kraju jos mene optuzit....zaista neznam tko mi napiso...fkt sam ja glupa...kaj vjerujem da je svijet disneyland...ugl hvala svima sto sudjeluju u temi.
2017 01 12
> Henazg: > Koliko god je cipelzita oštra na riječima, istina je sve što kaže.. > Prvo taj pristup uplaćivanja 5 kuna manje.... Te su mi najbolje. Npr. cijena je 125, i onda kaže, kaj 120 i pruži toliko novaca. I šta da ti kažeš? Napraviš? Uzmeš jer ti se ne da raspravljati zbog 5 kuna.... :s > A sad ja moram pitati, pa zar je 5 kuna vrijedno ovolikog stresa i neizvjesnosti i rizika da zbog 5 kuna možda izgubite 315... :( > Zašto ste išli uplaćivati 5 kuna manje to nikako ne mogu shvatiti.... > No, lako je bit general poslije bitke.... Nadam se da ćete uspjeti riješiti problem iako su mali izgledi za to :'( > Ali... objavite podatke da netko ne bi doživio vašu sudbinu.... nisam ja njoj namjerno uplatila pet kuna manje........ajme....ovako ja nju nisam prisiljavala da mi ih proda...rekla sam joj dali me moze pricekat.....tjedan dana...rekla je ok...u meduvremenu mi rekla da je digla cijenu...ali da ce meni posto sam je zamolila dat po staroj.....znaci ona je ovoj drugoj ih kao trebala dat za 400..al meni po 300...i sad rekla sam da cu uplatit...novce..i odmah sam ih uplatila...a ona je meni par minuta poslje rekla kao da ide poslati da ce sutra vidjet uplatu ....da vjeruje da je sjelo...i znaci...ona je isti dan isla poslat paket....a nije vidjela ni koliko joj sjelo....znaci 315...a znala je da treba poslat....obicno...da se nebi preplatila....znaci ona je vidovita unaprijed....pa je vidjela koliko sam uplatila.. Mhzufguzg23 Hvala šaljem vam onda odmah danas al vjerovatno ce tek sutra ici pošiljka prije 27 dana, 19:35 Mhguzgzo23 Meni to jos nije vidljivo al vjerujem vam tako da idem do poste da vam pošaljem prije 27 dana, 19:37 lolypop ej....ma nista..hvala tebi sto si me toliko cekala....iskreno..racun mi na knap....ali zbilja si jako fer i divna...isla si u susret...spustila si mi cijenu....iako si vratila staru.....i nebi bilo u redu da te zeznem nikako.... svakako mi javi kad sjednu novci... prije 27 dana
2017 01 12
I ti nju braniš i ne želiš joj ostaviti negativnu, jer je ona tebe čekala sa uplatom? Ili je to ona kojoj nisi ostavila povratnu uopće.
2017 01 12
meni je najgore to sto ona sad mene napada....rekla sam do petka ak mi ne vrati pare ja cu svima objavit ime i podatke..zaista ne vjerujem nisam takve stvari nikad radila u zivotu al ocito...za sve postoji prvi put....i s nekim drugacije neide...
2017 01 12
1 2 3 4 5 6 7