Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Tablete za mršavljenje

Drage moje, interesiralo bi me Vaše mišljenje, odnosno iskustva. Jeste li se ikada odlučile za tablete koje pomažu pri gubitku viška kilograma? Tablete, čajevi i slične stvari... bilo bi mi drago ako biste podijelile svoja iskustva samnom. Također, ako mi možete preporučiti nešto učinkovito. Unaprijed hvala! Stella :)
2017 01 17
najbolje bi ti bilo zdrava ishrana i vježbanje, čajevi isto su dobri, ali tablete mislim da bi trebala izbjegavati. ja sam prije bila malo punija i vježbala sam svaki dan, normalno se hranila, nisam sad izbacila sve iz prehrane i bila sam na povrću. Jela sam sve, ali po malo, znači jela sam po 5,6 puta na dan po malo i to i dan danas radim. Iskreno radije bi ti to preporučila makar je teže, ali bolje je, u svakom slučaju sretno :)
2017 01 17
Ja sam na tableti zvanoj vježbanje za stolom,tj,pazim šta jedem i koliko jedem :') Ostavi se tableta,šta ćeš kad se udebljaš opet?? Smanji ugljikohidrate i pazi na masnoće u prehrani pa čak i koliko maslinovog ulja stavljaš u salatu i povrće.Masnoće su svuda oko nas a nismo ih ni svjesni.Salame,sirevi,ulja,maslac,kolači itd
2017 01 17
Evo ja sam u nekih godinu dana smršavila 20 kg i nešto malo više...nikakve tablete...godinama sam pokušala smršaviti i ništa- nisam do tada imala jaku motivaciju, odnosno definiran cilj...mislim da je to najvažnije... krenula sam s dijetom 10 %, držala je nekih 5 tjedana (bez prestanka iako piše da se nakon tri tjedna napravi pauza) i kad mi se smanjio želudac izbacila sokove, brašno, šećer, jela sve ali sve bez kruha, umjesto slatkog sušeno voće (datulje, grožđice, smokve...) i eto...da je lako nije, u početku je teško, poslije se navikneš...vježbala nisam (nije pohvalno ali od djece nisam nikako uspijevala uhvatit vremena)sad sam nakon 2,5 godine vratila malo ali ništa strašno...
2017 01 18
Pozdrav, Evo ja sam punija, vidi se :) Probala sam jabucnu dijetu i sa octom i sa tabletama, un i zeleni caj. Nije islo. Otisla sam vadit hormone(zbog pojave dlacica na bradi), nije zbog debljine, i uglavnom imam hormonski poremecaj koji je jako tesko vratiti u ormalnu normalnom prehranom. Prestala sam se i truditi. Neplaniram uzimati niti pilule niti antidepresive. Evo savjet, mi smo svi doma poceli ic na hrono ishranu,nije nista rigorozno samo je meni jako tesko jer obozavam slatko. Prouci. Ako bude pitanja slobodno me kontaktiraj :) Tetka je u 14dana izgubila 6kg, sami pocetak restrikcije traje 40 dana, poslje je lakse jer se ubacuje i slatko i jabuke i svasta. Nema nista sto bi ti nastetilo.
2017 01 20
Javi mi se u inbox :)
2017 01 24
Nisam niti pokušavala sa tabletama za mršavljenje, ali pokušavala sam dugo smršavit. U nekom periodu sam se nadebljala, najvjerojatnije zbog pilula i povećanog apetita koji je usljedija zbog njih, ali probala sam više dijeta i to je iskreno samo tlačenje sebe. Ionako dijete imaju 'rok trajanja' i kad završiš sa njima i vratiš se na uobičajenu prehranu, opet najvjerojatnije vratiš sve, ako ne i više. Nema neke instant baze i nema ništa bez truda. Spasila sam se kad sam počela vježbat i jest zdravije, bez izgladnjivanja. Imam i 1 dan 'za varanje' kad pojedem nešto nezdravo i čak više guštam u tome, nego da tako jedem non stop. Najbitnije je imat dovoljno volje :) Plus šta otkad vježbam redovito (cca godinu dana) nisam ni prehlađena bila i osjećam se energičnije nego kad sam samo ležala ka trut... Vježbi imaš na you tubeu svakakvih. Lipo 30 minuta dnevno, 3-5 puta tjedno. Sve to sa tabletama za mršavljenje je samo bacanje novaca.
2017 02 03
nije za pohvalu...al ja sam tabletama smrsavila valjda u mj dana 7..8 kg..s tim da sam i caj zeleni pila al onako jer ga volim..ajme ja sam se tak posusila:D da su me svi ispitivali sam bolesna sto....ali to nije bas dobro...jer menstrualni ciklus mi se sav poremetio ...i tako...mislim da je najbolje rjesenje prehrana...manje uh vise bjelancevina...povrca i voca..i da vidis..mislim da samo kruh maknemo i secere nezdrave....vec dobis puno...ja npr ne jedem kruh....jer da pocnem po njemu..odmah dobim ohoho...a uostalom ima nešto i u genima:S
2017 02 08
Cure, malo kasnim s odgovorom, ali puno Vam hvala na podijeljenim iskustvima! :)
2017 02 20
Koje tablete??? > lolypop: > nije za pohvalu...al ja sam tabletama smrsavila valjda u mj dana 7..8 kg..s tim da sam i caj zeleni pila al onako jer ga volim..ajme ja sam se tak posusila:D da su me svi ispitivali sam bolesna sto....ali to nije bas dobro...jer menstrualni ciklus mi se sav poremetio ...i tako...mislim da je najbolje rjesenje prehrana...manje uh vise bjelancevina...povrca i voca..i da vidis..mislim da samo kruh maknemo i secere nezdrave....vec dobis puno...ja npr ne jedem kruh....jer da pocnem po njemu..odmah dobim ohoho...a uostalom ima nešto i u genima:S
2018 02 19
teško da bilo kakve tablete pale, iz moga iskustva ti mogu reći da sam pila mjesec dana tablete na bazi ananasa koje su sada IN, vezano za njih...samo dobra reklama ništa drugo. Nije bilo vidljivih rezultata osim što pojačavaju mokrenje.. iskreni savjet je da budeš što više aktivna i smanjiš grickalice i slično, probaj se naviknuti da zadnji obrok pojedeš najkasnije do nekih 18h navečer. Za tjelovježbu ne treba niti spominjati koliko je važna i koliko bez toga sve skupa nema nikakvog efekta. Vjerujem da ti nije cilj samo izmršaviti nego i lijepo oblikovati svoje tijelo. Plus to ću samo reći oprezno sa dijetama i tabletama, takve su stvari uveliko pridonjele da mi krv oslabi i sada je teško vratiti sve u prijašnje stanje. Ako netko ima problema sa time tu bi definitivno preporučila Solgar kapsule multivitamin jesu skuplje ali vrhunske.
2018 03 06
Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
2020 12 16
Ja sam probala puno toga cijeli život imam problema sa prekomjernom težinom. Jedino što mi je pomoglo su Relite tablete...smršavila sam skoro 25 kg u 2 mj...i od tada uspjevam održavati težinu Ja sam ih naručila na https://reliteplus.net/?utm_source=MKrp
2021 01 30
Meni su od Tummy Toxa proizvodi bili super, pomogli su mi da stavim glad pod kontrolu. Naravno svi smo različiti pa nekome pomogne, a nekome ne. Sad ih vise ne koristim, a ostalo mi ih je. Ako neko zna di ih mogu prodat (s obzirom da se na krpicama ne smije), molim vas za savjet. Neotvoreni su skoro svi. Hvala 😊
2021 03 24
Relora - za smanjenje stresa i apetita Bezreceptni, prirodni dodatak prehrani. Imam dvije bočice - jednu neotvaranu i jednu otvorenu pred par dana u kojoj manjka max.10 od 60 komada. Meni ne treba više, pa proslijeđujem. Rokovi trajanja, sastav i sve vidljivo na slikama (možete, naravno, i pitati). Sa neta: "Utvrđeno je da je uobičajeni stres u svakodnevnom životu glavni čimbenik koji doprinosi prejedanju. Relora je klinički potvrđena mješavina biljnih ekstrakata iz Magnolia officinalis i Phellodendron amurense za koju je dokazano da podržava tjelesni odgovor na manji, privremeni stres, što može rezultirati živčanom napetošću, razdražljivošću, umorom, tugom i nervoznom prehranom. Pokazalo se da opuštajući učinak Relore pomaže u kontroli apetita i prehrane povezane sa stresom, a time vam pomaže u kontroli tjelesne težine. Uzima se 1-3 dnevno." Cijena: 150kn za obje bočice ili 100kn za neotvoranu i 50kn za otvoranu. Ako uzmete obje, slanje Tiskom je o mom trošku, ako pojedinačno onda nadoplaćujete 18kn.
2021 06 24
1 2