Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

> Anic1102: > Ja sam oštećena za 200 kn. I sama sam si kriva. Jer je u tom trenutku imala mršavu jednu pozitivnu info i jednu negativnu. i unutar dana je većina stvari sa profila bila prodana - što se ne događa ni boljim prodavačicama s većim stažem. Otići ću na policiju i prijaviti, ali sumnjam da će biti ikakvog odjeka. Smatram da će Porezna na kraju obračunske 2017 reagirati jer se veliki priljevi po tekućim i žiro računima na koje nije plaćen porez (a kužim da vara za velike cifre ... 700 / 1000 kn) izdaje rješenje i njih nije briga. Ne tribaš niti primit niti odg na njihovo rješenje. Nakon nekog vrimena te blokiraju za izračunat porez i tjt. > Al dobro cure govore - reagirati treba. Što se više šuti - to je gore. Narod kao narod nikad ne smije biti pasivan. Ako je narod pasivan, takve će biti i institucije na svim razinama i u svim granama. > Hvala adminki od srca! Nova sam na krpicama al ovo je lekcija za sva vremena. :) A blago ljudima kojima je svejedno ako im porezna blokira račun i kad ne prime rješenje, pa se čude najednom ovrhi kuće,stana,auta svemirskog broda, bicikla,mobitela jer eto oni nisu potpisali porezno rješenje pa šta oni tu mogu.
2017 01 18
> AnDra411: > Mala zivi s njima, nazalost, susjeda sam toj maloj psihopati. Nije im bioloska kcer i imaju problema s njom otkada su je posvojili. Nije trudna i nemojte je radi toga sazaljavati. Zao mi je njenih roditelja koji su je pokusali dovesti na pravi put i odgojiti no ocito lose gene ne mozes korigirati. Eto adresu saznamo ajde curke koje ste rekle da joj idete doma.
2017 01 18
Nemos ovo koregirati...pa domska djeca nisu sva takva?isla sam u školu pored doma ta djeca su isla sa nama na izlete i nisu sva bila problematična .a nisu imali familiju kao Ana.jedina im je želja bila da budu usvojeni .odgajatelje su gledali ko bogove ,a ona?ovako vraća?krade vara maltretira ?ma nimalo je ne žalim ,jer ono sto je ona napisala neku večer to normalna osoba nemoze napisati .niti pomisliti.ako su ti njegovi roditelji kako ona kaze lopovi kao on ,sta se nije makla od njega?trulu jabuku izbaciš iz košare.kriva je kao i on i ne žalim je nimalo
2017 01 18
Dajte žene šta vas košta otic na policiju, pa i ak ništa ne bude od toga znat ćete da ste nešto poduzele i dale sve od sebe.. Ne dopustite da se obistini ona poznata uzrečica "Dok PAMETNI šute BUDALE vladaju!!!"
2017 01 18
> Pavlaa: > Dajte žene šta vas košta otic na policiju, pa i ak ništa ne bude od toga znat ćete da ste nešto poduzele i dale sve od sebe.. Ne dopustite da se obistini ona poznata uzrečica "Dok PAMETNI šute BUDALE vladaju!!!" Potpis !Moj naklon!
2017 01 18
> Pavlaa: > Dajte žene šta vas košta otic na policiju, pa i ak ništa ne bude od toga znat ćete da ste nešto poduzele i dale sve od sebe.. Ne dopustite da se obistini ona poznata uzrečica "Dok PAMETNI šute BUDALE vladaju!!!" Joj daaj, pa lakše im je plakati na forumu,a mala neka dalje krade.
2017 01 18
Prijavite ju na pokradeni iznos kolko god on mali bio jer će to sve završiti kod jedne osobe koja je zadužena za njezin slučaj. Rekli su mi da po novom više nije iznos 2000 kuna za prevare, nego 1000, i to je ovaj od sedamsto, ovaj od dvjesto i onda fale još dva tri da bi imali temelj tražiti ispise iz banke i otići joj kući. Stvarno je malo potrebno da bi ova situacija bila riješena, mrvica volje od prevarenih osoba. Kako sam rekla, moja prijava je zaprimljena, ali ja nisam direktno oštećena i to je njima informacija iz druge ruke, treba im nešto konkretnije.
2017 01 18
Poznajem i aktivni sam promatrac mnogih obitelji s posvojenom djecom. Jedna dobra prijateljica je posvojila 3 sina od istih roditelja, imala je i jos uvijek ima strasnih problema sa srednjim djetetom.. Vodila ga je na sve moguce strane kod vrhunskih psihologa jer sama nije vise znala sto bi od jada. Mali, takodjer kao i doticna, od najranije dobi pokazuje znakove psihopate i doista mislim da se to ne moze promijeniti. Ne generaliziram svu djecu iz doma nego ovakve pojedine slucajeve kojih ima i na drugim mjestima- psihopate. Ovu malu poznajem otkada je bila dijete i vrlo je zalim, dok njena mladja sestra je poput andjela, preslatka. Ne bih rekla da su imale drugacije metode odgoja. Kao sto sam i navela na drugoj temi situaciju kada je optuzila susjeda sa 14 godina i provalila kao iz "puske" da je pedofil koji joj je dirao mladju sestru, zato sto joj je ovaj zaprijetio kako ce je reci roditeljima sto mu je skoro razbila staklo na autu kamenom. Pitam Vas, kakvo dijete moze razmisljati na takav nacin?! Po meni je to itekako za psihijatrijsku obradu i tretman.
2017 01 18
Slažem se .mala je težak slučaj.
2017 01 18
> AnDra411: > Poznajem i aktivni sam promatrac mnogih obitelji s posvojenom djecom. Jedna dobra prijateljica je posvojila 3 sina od istih roditelja, imala je i jos uvijek ima strasnih problema sa srednjim djetetom.. Vodila ga je na sve moguce strane kod vrhunskih psihologa jer sama nije vise znala sto bi od jada. Mali, takodjer kao i doticna, od najranije dobi pokazuje znakove psihopate i doista mislim da se to ne moze promijeniti. Ne generaliziram svu djecu iz doma nego ovakve pojedine slucajeve kojih ima i na drugim mjestima- psihopate. > Ovu malu poznajem otkada je bila dijete i vrlo je zalim, dok njena mladja sestra je poput andjela, preslatka. Ne bih rekla da su imale drugacije metode odgoja. > Kao sto sam i navela na drugoj temi situaciju kada je optuzila susjeda sa 14 godina i provalila kao iz "puske" da je pedofil koji joj je dirao mladju sestru, zato sto joj je ovaj zaprijetio kako ce je reci roditeljima sto mu je skoro razbila staklo na autu kamenom. Pitam Vas, kakvo dijete moze razmisljati na takav nacin?! Po meni je to itekako za psihijatrijsku obradu i tretman. Je. Za obradu je. Al je potrebna prijava. Prijavi. Bogu fala imas materijala.
2017 01 18
> Blliss: > > AnDra411: > > Mala zivi s njima, nazalost, susjeda sam toj maloj psihopati. Nije im bioloska kcer i imaju problema s njom otkada su je posvojili. Nije trudna i nemojte je radi toga sazaljavati. Zao mi je njenih roditelja koji su je pokusali dovesti na pravi put i odgojiti no ocito lose gene ne mozes korigirati. > Eto adresu saznamo ajde curke koje ste rekle da joj idete doma. Ukoliko zelite vise detalja, javite mi se porukom. Osobno nisam ostecena ali rado cu pomoci ukoliko budem bila u mogucnosti.
2017 01 18
Nisam ostecena i nemam materijala. To je dogadjaj od prije 3-4 godine na sto je spomenuti susjed trebao reagirati. > cipelitza: > > AnDra411: > > Poznajem i aktivni sam promatrac mnogih obitelji s posvojenom djecom. Jedna dobra prijateljica je posvojila 3 sina od istih roditelja, imala je i jos uvijek ima strasnih problema sa srednjim djetetom.. Vodila ga je na sve moguce strane kod vrhunskih psihologa jer sama nije vise znala sto bi od jada. Mali, takodjer kao i doticna, od najranije dobi pokazuje znakove psihopate i doista mislim da se to ne moze promijeniti. Ne generaliziram svu djecu iz doma nego ovakve pojedine slucajeve kojih ima i na drugim mjestima- psihopate. > > Ovu malu poznajem otkada je bila dijete i vrlo je zalim, dok njena mladja sestra je poput andjela, preslatka. Ne bih rekla da su imale drugacije metode odgoja. > > Kao sto sam i navela na drugoj temi situaciju kada je optuzila susjeda sa 14 godina i provalila kao iz "puske" da je pedofil koji joj je dirao mladju sestru, zato sto joj je ovaj zaprijetio kako ce je reci roditeljima sto mu je skoro razbila staklo na autu kamenom. Pitam Vas, kakvo dijete moze razmisljati na takav nacin?! Po meni je to itekako za psihijatrijsku obradu i tretman. > Je. Za obradu je. Al je potrebna prijava. Prijavi. Bogu fala imas materijala.
2017 01 18
> AnDra411: > > Blliss: > > > AnDra411: > > > Mala zivi s njima, nazalost, susjeda sam toj maloj psihopati. Nije im bioloska kcer i imaju problema s njom otkada su je posvojili. Nije trudna i nemojte je radi toga sazaljavati. Zao mi je njenih roditelja koji su je pokusali dovesti na pravi put i odgojiti no ocito lose gene ne mozes korigirati. > > Eto adresu saznamo ajde curke koje ste rekle da joj idete doma. > Ukoliko zelite vise detalja, javite mi se porukom. Osobno nisam ostecena ali rado cu pomoci ukoliko budem bila u mogucnosti. U mogucnosti si doprinijeti prijavom. Fino navedes par detalja uz naglasak na prijetnju susjedu laznom optuzbom. Ak je mladja andjeo sigurno nece potvrditi njene navode. Kao ni konsternirani roditelji.
2017 01 18
Vrhunska ilustracija. :)
2017 01 18
> Brdosuza: > Onaj članak je pisan sarkastično, a ne doslovno...da se slikovitije prikaže bolest njenog poremećenog uma... :') > Nego koliko ona ima godina..i zašto se ni jedna oštećena ne javlja?? zato što su pipice i očigledno imaju viška love :s
2017 01 18
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 55