Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Ana Mate Barbarić HITNO

Ovo je totalno nepoštivanje ljudi koji se zauzimaju za sve prevarene na bilo koji način, podrškom tu na forumu, ili admina koji svoje vrijeme gubi kako bi vama pomogao. Na kraju cete svi reci admin ove stranice ne radi svoj posao. Nije mi jasno zašto onda sve prevarene, bilo od ove prevarantice, bilo od neke druge, se uopce javljaju da su prevarene? Maloj triba pomoc, nema koristi vrijeđat ju, zasto bi to ikom bilo zadovoljstvo... A najveca pomoc koju moze dobit je ta da dobije "plesku", da ju se prijavi, da shvati da njezini postupci nisu bez posljedica. Ako necete zbog svojih novaca, dajte barem radi ljudskosti, jer svi smo mi svjesni do cega vodi njezin nacin zivota. Nikad se ne zna, mozda joj bas ova opomena pomogne da shvati da je to sta radi lose, vise za nju samu nego za ljude koje je pokrala.
2017 01 18
> marija_0407: > > SaraKedavra: > > Ma kakva trudnica? Pa sere i izmišlja, jebogaja! Uostalom, da i je trudna, tu ima posla za socijalnu službu da zaborave pol hrvatske i samo se njome bave! > > Ali da, vi sve naričite i kukajte po forumu, pokazujte zube kad treba natipkat "da ćete joj doć doma" i ne znam šta sve ne, a kad treba prijavit, onda sve zauzmite stav da od toga nema ništa i sjedite doma u toplom. Tako vam i treba. > Ne izmišlja.Trudna je 2 mj.Ni većim lopovima od nje nisu djecu uzeli,a kamoli njoj.Jel sam ja možda rekla da ju neću prijavit?Rekla sam da ću je prijaviti,ali da od toga ništa biti neće.U kojem svijetu vi živite?Nit za veće iznose ništa ne poduzimaju,a pogotovo tu za neke iznose sa stranice gdje žene kupuju odjeću.Iz vlastitog iskustva sam u to uvjerena.Zato molim -vas nemojte mi tu pametovat. U istom svijetu kao i vi, vi koji ste prevareni i svejedno vam je i onda se čudite šta nam je tako.Malo nade, elana i vjere nije nikoga ubilo.
2017 01 18
O> marija_0407: > > Sanja8888: > > Ovo sve bolje i bolje. > > Sori Marija ako sam krivo shvatila ,mozda i nije tvoj post ali sjecam se cifre 700 kn i odvajam od sebe da si mogu priuštiti jer sam samohrana majka a ona me pokrala .tako je išao post .moj grijeh > Nađite taj komentar di sam ja napisala da sam samohrana majka?Napisala sam da me pokrala za 7oo kn, i da mi je te pare teško izdvojiti za sebe,pošto imam i dijete koje moram uzdržavati,i onda me još i ona pokrade. Pa kazem vam da mozda nije vas post ...dvije strane postova je obrisano .
2017 01 18
Ja sam samo rekla realnu situaciju,i moje iskustvo sa dragim nam MUP-om.Prijavit ću je ja,ako to drugim curama koje su prevarene išta znači i jedva čekam ishod.Koji će biti točno onakav kakvim sam ga predvidjela.Ja sam napisala da sam prevarena,zato da i nekog drugog nebi zajebala.
2017 01 18
Uglavnom ljuljalo se brdo rodio se miš ...žali boze vremena živaca truda .
2017 01 18
> julijaaa19: > E sad da vam ja kazem nesto. Ja sam bila prevarena za 700kn na njuskali(ugg cizme) kao balavica prije 5godina.. nikad dosle nisu naravno. Nakon mj dana sam vidjela ovdje objavu i skupilo se nas preko 50 u vrijednosti od 600000kn prodavalo se od guma tva cizmi svegam. I to ovdje preko krpica a kamoli jos okolo starijih ljudi. Islo je na policiju,uplatnicr svih i zatim na drzavno odvjetniszvo. Nakon 4 godine su me pozvali u policiju da dam iskaz, NAKON 4 GOD I SAN DANAS NIJE PODUZETO NISTA,protiv decka 18god policija otiala na vrata i nije napravila nisza. Tako da vi ostecene ne nadajte se nece ona u zatvor nit isplatit te novce.. necete poduzet nista :) ne kazem da ne pokusate ali ja znam kako sam ja zavrsila. Nakon 4 god iskaz dat sramota. I to su me ispitivale takve gluposti reda radi Trebali bi na Provjereno sve davat očito - ništa bez novinara i stupa srama u ovoj državi. :/
2017 01 18
Možete biti sretni da imamo adminku poput ove...koje uopće ne treba biti briga za oštećene...jer se stranica ograđiva od toga.. I čak je osobno išla na policiju...ona koja nije ni oštećena...i čisto bi ju mogla boliti ćoša.. A vi se ovako sprdate... To je hvala! Čak nije bitan sustav...nego ponašanje pojedinaca koje je upitno...i zato dovodi do rezultata koji opisujete! Onaj tko vjeruje i bori se...da ne opsujem..se i izbori! Niste zaslužile ništa drugo..nego ovo što se i dogada!
2017 01 18
> Anic1102: > > julijaaa19: > > E sad da vam ja kazem nesto. Ja sam bila prevarena za 700kn na njuskali(ugg cizme) kao balavica prije 5godina.. nikad dosle nisu naravno. Nakon mj dana sam vidjela ovdje objavu i skupilo se nas preko 50 u vrijednosti od 600000kn prodavalo se od guma tva cizmi svegam. I to ovdje preko krpica a kamoli jos okolo starijih ljudi. Islo je na policiju,uplatnicr svih i zatim na drzavno odvjetniszvo. Nakon 4 godine su me pozvali u policiju da dam iskaz, NAKON 4 GOD I SAN DANAS NIJE PODUZETO NISTA,protiv decka 18god policija otiala na vrata i nije napravila nisza. Tako da vi ostecene ne nadajte se nece ona u zatvor nit isplatit te novce.. necete poduzet nista :) ne kazem da ne pokusate ali ja znam kako sam ja zavrsila. Nakon 4 god iskaz dat sramota. I to su me ispitivale takve gluposti reda radi > Trebali bi na Provjereno sve davat očito - ništa bez novinara i stupa srama u ovoj državi. :/ I to je opet na prevarenima da daju, pa očito ništa od toga.Šta možeš vani puše bura, negdje i snijeg pada, kiša tko će sad po toj zimi,.Doći će i ljeto no tko bude po toj vrućini ikud išao...
2017 01 18
> rafaela1973: > Dobro marija kaj cemo se sad i mi medjusobno pocet svadjat???? > Pa Sanja se ispricala i rekla da je nesto krivo polovila. > Hocete tuzit ili ne, vasa stvar. > Ali koliko se ja sjecam javili ste se tu i ispricali svoju pricu. Spominjali te i odlaske na njena vrata, kako je to trebao bit vas rodjendanski poklon, kako cete otic kod nje kada organizirate baka servis, blablabla... > Sad imate priliku otici na policiju. Netko je vec pola posla umjesto vas napravio. > Nadjite pola sata i obavite to. Ja se ovdje sa nikim ne svađam..Ja sam gospođo za razliku od drugih i kontaktirala njenu mamu,i njegovu mamu pokušavam dobiti.Njena mama mi je rekla da ju slobodno prijavim na policiju,da nisam jedina prevarena,da već ima puno prijava u .policijskoj postaji.Rekla je i da Ana ne živi sa njom,te da ih sve zlostavlja i maltretira.Kam da joj idem na vrata? Jel imam možda telepatske moći možda da znam di se ona nalazi?
2017 01 18
> marija_0407: > > rafaela1973: > > Dobro marija kaj cemo se sad i mi medjusobno pocet svadjat???? > > Pa Sanja se ispricala i rekla da je nesto krivo polovila. > > Hocete tuzit ili ne, vasa stvar. > > Ali koliko se ja sjecam javili ste se tu i ispricali svoju pricu. Spominjali te i odlaske na njena vrata, kako je to trebao bit vas rodjendanski poklon, kako cete otic kod nje kada organizirate baka servis, blablabla... > > Sad imate priliku otici na policiju. Netko je vec pola posla umjesto vas napravio. > > Nadjite pola sata i obavite to. > Ja se ovdje sa nikim ne svađam..Ja sam gospođo za razliku od drugih i kontaktirala njenu mamu,i njegovu mamu pokušavam dobiti.Njena mama mi je rekla da ju slobodno prijavim na policiju,da nisam jedina prevarena,da već ima puno prijava u .policijskoj postaji.Rekla je i da Ana ne živi sa njom,te da ih sve zlostavlja i maltretira.Kam da joj idem na vrata? > Jel imam možda telepatske moći možda da znam di se ona nalazi? Tebe svi iz te familije rade budalom. Svi. Obje strane. Nis, pocni joj skupljat za poklon za dete. Brzo ce travanj mjesec. Drzimo fige da nebuju blizanci. Da se ne istrosis ;
2017 01 18
Mala zivi s njima, nazalost, susjeda sam toj maloj psihopati. Nije im bioloska kcer i imaju problema s njom otkada su je posvojili. Nije trudna i nemojte je radi toga sazaljavati. Zao mi je njenih roditelja koji su je pokusali dovesti na pravi put i odgojiti no ocito lose gene ne mozes korigirati.
2017 01 18
Ja sam oštećena za 200 kn. I sama sam si kriva. Jer je u tom trenutku imala mršavu jednu pozitivnu info i jednu negativnu. i unutar dana je većina stvari sa profila bila prodana - što se ne događa ni boljim prodavačicama s većim stažem. Otići ću na policiju i prijaviti, ali sumnjam da će biti ikakvog odjeka. Smatram da će Porezna na kraju obračunske 2017 reagirati jer se veliki priljevi po tekućim i žiro računima na koje nije plaćen porez (a kužim da vara za velike cifre ... 700 / 1000 kn) izdaje rješenje i njih nije briga. Ne tribaš niti primit niti odg na njihovo rješenje. Nakon nekog vrimena te blokiraju za izračunat porez i tjt. Al dobro cure govore - reagirati treba. Što se više šuti - to je gore. Narod kao narod nikad ne smije biti pasivan. Ako je narod pasivan, takve će biti i institucije na svim razinama i u svim granama. Hvala adminki od srca! Nova sam na krpicama al ovo je lekcija za sva vremena. :)
2017 01 18
> cipelitza: > > marija_0407: > > > rafaela1973: > > > Dobro marija kaj cemo se sad i mi medjusobno pocet svadjat???? > > > Pa Sanja se ispricala i rekla da je nesto krivo polovila. > > > Hocete tuzit ili ne, vasa stvar. > > > Ali koliko se ja sjecam javili ste se tu i ispricali svoju pricu. Spominjali te i odlaske na njena vrata, kako je to trebao bit vas rodjendanski poklon, kako cete otic kod nje kada organizirate baka servis, blablabla... > > > Sad imate priliku otici na policiju. Netko je vec pola posla umjesto vas napravio. > > > Nadjite pola sata i obavite to. > > Ja se ovdje sa nikim ne svađam..Ja sam gospođo za razliku od drugih i kontaktirala njenu mamu,i njegovu mamu pokušavam dobiti.Njena mama mi je rekla da ju slobodno prijavim na policiju,da nisam jedina prevarena,da već ima puno prijava u .policijskoj postaji.Rekla je i da Ana ne živi sa njom,te da ih sve zlostavlja i maltretira.Kam da joj idem na vrata? > > Jel imam možda telepatske moći možda da znam di se ona nalazi? > Tebe svi iz te familije rade budalom. Svi. Obje strane. Nis, pocni joj skupljat za poklon za dete. Brzo ce travanj mjesec. Drzimo fige da nebuju blizanci. Da se ne istrosis ; Ma zaboli me đon,prijavit ću je sutra policiji,koja ništa neće napravit.Bez para sam ostala.Nikad više neću tu ništa kupit.Neću više ni ulazit u ovu stranicu.Ajde živjele!Neda mi se tu sa Vama natezat.
2017 01 18
Ja ne kuzim ..ovo je drugačiji slučaj .nema veze sa ovim primjerom.on je bio maloljetan ili mladi punoljetnik .Ana I Luka su stariji ok mozda ona stariji punoljetnik ali on ne spada u tu kategoriju .i vec kao par spadaju u totalno drugu kategoriju nego kad je lopov sam.vjerojtno je zato adminka rekla samo kopije razgovora potvrdu da ste uplatili i u bilo koju PU.drugo je povrat love ,vjerujem da ste je svi vec prežalili ali treba ih kaznit ,moraju snositi posljedice samim time sto su vas uznemirili a o lovi da i ne govorim .
2017 01 18
> AnDra411: > Mala zivi s njima, nazalost, susjeda sam toj maloj psihopati. Nije im bioloska kcer i imaju problema s njom otkada su je posvojili. Nije trudna i nemojte je radi toga sazaljavati. Zao mi je njenih roditelja koji su je pokusali dovesti na pravi put i odgojiti no ocito lose gene ne mozes korigirati. Mozes ju kao roditelj itekako "korigirati". To nije samo mogucnost vec roditeljska duznost. Ovo je odgojeno upravo da radi to sto radi. To je obiteljski biznis. Ko kod trogrlica usestanovcima. Isti modus operandi.
2017 01 18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 55