Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Maturalna haljina-šivanje po mjeri

Pozdrav cure! Zanima me znate li mozda gdje se u zagrebu moze dati sivati haljina po mjeri (te kako se krecu cijene) , a da to ispadne lijepo i kvalitetno jer bih htjela sivati haljinu sa puno kristala, nesto slicno haljinama elie saab pa bih htjela da to stvarno lijepo izgleda 🙂
2017 01 18
uistinu dobra krojačica Jelena, ima svoj mali krojački salon, tržnica na Kvatriću, prvi kat, desno od DM, ako još radi.... Šivala mi je neke stvari svojevremeno, par haljina i jako sam bila zadovoljna... Isto mi ju je netko preporučio... uvijek je bila u gužvi i kasnila .... Cijena je bila oko 250-300 kn po haljini ne sjećam se baš... Nisam bila tamo već 2 i više godina.... Dobro je tram povezana, siđeš u Šubićevoj i na placu si...radila je do 17h
2017 01 19
Ako šivaš haljinu s puno kristala cijena će ti sigurno biti puno više od 200 300 kn. Čak i da nađeš materijal , čipku, takvu cijena po metru mu je od 500 nadalje ovisno o količini šljokica, a ako ih ide ručno šivat onda će ti tek dobro naplatit. Probaj nazvat salon estatico, i. B. Mažuranić. Malešnica. Jesi već našla materijal?
2017 01 23