Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Aplikacija "letgo"

Cure koje ste vec prodale...koliko vam je trebalo do prve prodaje...I da li ste stavljale i krpice ili samo nekrpicarske stvarcice? :)
2017 01 21
Ja imam samo odjecu i nakit, medutim vidjela sam da ima od auta do stapa za ribolov :D Netreba puno, korisnicama u krugu 20km prikazuje na naslovnici tvoje oglase(kao sto ti vidis tude), ostalo se trazi preko trazilice
2017 01 21
> ElicaEl: > Cure koje ste vec prodale...koliko vam je trebalo do prve prodaje...I da li ste stavljale i krpice ili samo nekrpicarske stvarcice? :) Nakon par dana od objave počeli su upiti u inbox ali nakon jedne poruke nitko da odgovori..pomislila sam čak da su to neke lažne poruke jer je AP nova pa da kao izgleda korisnije.. Uglavnom prvu stvar sam prodala nakon možda dva tjedna, dogovorile primopredaju i super :D
2017 01 21
> Mateja0306: > Evo bas sma i ja instalirala aplikaciju, cini se super za sad :) > Zna li mozda netko koliko dugo su oglasi aktivni? Dok ne prodam/obrisem ili moram obnavljati kao na njuskalu? Dok ne obrises oglase oni stoje :)
2017 01 22
> Mateja0306: > > NikaLuce: > > > Mateja0306: > > > Evo bas sma i ja instalirala aplikaciju, cini se super za sad :) > > > Zna li mozda netko koliko dugo su oglasi aktivni? Dok ne prodam/obrisem ili moram obnavljati kao na njuskalu? > > Dok ne obrises oglase oni > Hvala ti! A mozes mi jos rec dolazi li obavijest kad te netko pocne pratiti ili kad ti netko lajka? Moze li se vidjeti broj pogleda? > Sto pitanja 🙈🙈 Obavijest dolazi za poruku/upit , novog pratitelja a za lajk nisam sigurna. Ionako ja lajkove ne uspijevam otvoriti 😏 ma samo pitaj, ako znam odgovorit cu :)
2017 01 22
Imam ju i ja super je,uspjla sam nesto i prodati ali za zamjene su jako slabo...
2017 01 22
Ja gledam tamo cura stavila kaput xration nosen sigurno, kad je ducan zatvoren davnih dana.. Za 700kn!! Pa za te novce kupim 2 nova.. I dosta su nabijene cijene, i sto se tice kupnje imala sam par upita tocnije 4-5 i nista nisam prodala jer te osobe na kraju nemaju vremena za primopredaju ili su kupile vec nesto drugo..tako da su krpice naj sigurnije
2017 01 29
Znate li možda kako se pretražuje na letgou. Može li se po veličini pretraživati? Jučer sam instalirala i ne mogu skužiti
2017 10 15
ne može se po veliči gledat, nego po kategorijama, tipa kućanski aparati, roba i nakit...inače ja baš i nisam zadovoljna, u 8 mj aplikacije koliko koristim, prodanih 3 proizvoda..
2017 10 16
Ja ne mogu skužiti kako se pretražuje u tražilici :/ Upišeš traženu stvar i onda ništa, ili sam toliki tehnički nepismena. Pliz help
2017 10 17
1 2