Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

PODACI ZA UPLATU

Haha,predobra si! :) Ja ne bi od takve skrivačice ni kupovala! Ako sam ti spremna unaprijed uplatiti novac,onda je fer i da znam kome uplaćujem!
2017 01 20
Hvala,nije se javila,ako se javi i pošalje dobro,ako ne ,opet dobro,oćenito dobro. :)
2017 01 21
😹😹😹
2017 01 23
A mislim ne kužim koja im je to fora ne dat podatke uz račun za uplatu a kad šalju paket moraju upisati ime pošiljatelja :O jedino ako ne daju tuđe račune za uplatu, i to je moguće.
2017 01 23
> supergirlR31: > A mislim ne kužim koja im je to fora ne dat podatke uz račun za uplatu a kad šalju paket moraju upisati ime pošiljatelja :O jedino ako ne daju tuđe račune za uplatu, i to je moguće. E vidiš...pa da! To je to. jer ako sakrivaš ime i prezime ko zmija noge i deklariraš ga kao "privatni podatak" onda ne znam po čemu bi se razlikovali ljudi općenito haaha...Možebitno štih proba za varanje,pa app iznos od 25 kn,šta nebi prošo i iznos od 250...
2017 01 25
Curke,mozda je iban od banke... Ja npr.imam paypall karticu i bitno je staviti kod uplate iban (od banke) i model te poziv na broj...oni pomocu tog poziva na broj prebace meni na racun... jedino ako doticne ne zele dati ime i prezime i muljaju nesto,druga stvar... ja osobno dam podatke svoje ali kod uplate ne trebaju moji podaci...
2017 02 14
1 2