Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Najdraza torba :)

Dakle, kupujem torbu vec sigurno vise od godinu dana. Svaku koju nosim, nosim mjesec dana i kasnije zavrsi na hrpi sa ostalim zato sto nije to to! Predlazem da ovdje ubacite sliku torbe koju nosite svaki dan, na posao, faks, kavu... dakle, onu koju Vam je najlakse uklopiti u skoro svaki stajling i apsolutno je nesto posebno i koju ne ispustate iz ruke. Ne neku najmoderniju i trendi vec nesto klasicno i besvremensko. Mislim da bi mi to maksimalno olaksalo potragu za istom, a i ostalim djevojkama koje su imaju isti problem kao i ja.
2017 01 23
Ja nisam neki primjer sa torbama. Imam ih puno i prekrasnih,a nosim neku najjadniju malu crnu običnu iz HM-a. Pa se pitam šta je sa mnom? 8-) Otkad sam postala mama i uz sve obveze koje imam,jednostavno ne stignem ni zamjeniti torbu. 8-)
2017 01 23
Poisene, torba vam je odlicna :")
2017 01 23
Hvala cure, moje najtoplije preporuke za AeE :")
2017 01 23
Poisene, prekrasna je torba! Definitivno sam fan crnih jer i nosim odjecu u svim nijansama crne pa s tim nikada nema greske. 😄
2017 01 23
Hvala Vam sto ste se odazvale na temu, mozda mi koja i pomogne u odabiru 😊
2017 01 23
Ja sam ovu platila 550kn
2017 01 24
Naručila ju direktno preko fb stranice, nije bilo popusta koliko znam, barem mi nisu ništa takvoga rekli. Javila sam se i pitala za cijenu i rekli su mi 550kn. Ova moja je sada 155 dolara koliko vidim. Sad ne znam jesu li u međuvremenu podignuli cijene, ja sam ju kupila prije više od godinu dana.
2017 01 24
Sad na ljeto sam htjela uzet dve torbe jer mi izgledaju vrh,ali prek 1000kn su.A guess imao tada snizenja torbe po 550-600kn bile.Ali ovo ljeto cu se svakako javit preko fejsa i pitat za cijenu.Ako bude tako do 600kn dve uzimam svakako,ako budu opet ovakve cifre uzimam u Guessu dve i mir sam.
2017 01 24
Poznajem neke ljude koji dizajniraju i prodaju preko facebooka jeftinije, a probili se i u inozemstvo za koje su prilagodili cijene. Mozda na direktan upit preko stranice nude povoljnije, najbolje direktno pitati 🙂
2017 01 24
Culi smo se i stvarno su im oke cijene.Velike torbe su do 600kn manje 400kn.Uzet cu jednu veliku i malu i veselim se!👌😀
2017 01 24
Eto, odlicno :D onda su ovo vjerojatno samo cijene za strano trziste, nama su ipak povoljnije, sva sreca :D
2017 01 24
> Poisene: > Eto, odlicno :D onda su ovo vjerojatno samo cijene za strano trziste, nama su ipak povoljnije, sva sreca :D Daa.A gledam ih vec dvije godine.Bas sam sada presretna!😁💃💃💃💃
2017 01 24
Hvala puno na info, cijene su im zbilja ugodne za kožu i dizajn :)
2017 01 24
Prekrasne su. Cak i meni koja voli iskljucivo crne 😍
2017 01 24
1 2 3