Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Najdraza torba :)

Cim torba stigne javljam utiske i saljem slikicu!🤗😍😊
2017 01 25
Drago mi je da je bar jedna na putu! 😉
2017 01 25
Hvala ti.I meni je drago.Ali da su mi rekli da je jucerasnji dan zadnji dan bi uzela jednu drugu koja mi je najbolja.Mada je i ova koju ocekujem super.Tak da mi tesko pada sad cekat do tko zna kada za najljepsu torbu koju sam vidjela.😂😁
2017 01 25
Neka, cekanje se uvijek isplati, a u medjuvremenu se mozda "ukaze" jos ljepsa 😉 Jedva cekam sliku!
2017 01 25
A istina.Cim dodje torba slikam je!😁
2017 01 25
Ja sam prije pet, šest godina kupila jednu smeđu torbu u Marelli, bila je dosta skupa, ali isplatila se, stalno ju nosim već godinama. Napravljena je od kvalitetne mekane prave kože. Samo je na nekim mjestima boja posvijetlila, malo se izlizala, trebala bi ju odnijeti nekom kožaru da pofriška boju. Ako netko ima za preporučiti nekog bilo bi super jer nemam iskustva s time.
2017 01 25
Nazalost, i ja trazim isto. Takodjer nemam iskustva niti ideju gdje bih nosila. Nasla sam na internetu jednog torbara u Ilici 24 i planiram iduci tjedan pitati da li rade takve prepravke
2017 01 25
Ma ja se bojim da ako mi stavi neku nekvalitetnu boju na torbu, da mi ta boja kasnije ne zafleka odjeću. Stvarno bih voljela ići kod nekog provjerenog.
2017 01 25
Toga se i ja bojim. Svakako cu probati saznati pa javim i ovdje jer imam dvije torbe koje hitno trebaju "refresh"'
2017 01 26
Elin, bas je posebna i CRNA! 😍
2017 01 27
Hvala. :) Slaba sam na torbe i stvarno puno previse trosim na njih. Svako malo kupim neku kad se ukaze prilika. Sto neobicnija, to bolje.
2017 01 27
Istina, digne i onu "najobicniju" kombinaciju maksimalno, a i crna se uklapa u 90% kombinacija, pogotovo ovaj "vintage" model. Nema na cemu 😊😉
2017 01 28
Tek sada vidim... PREDIVNE!!! 😍😍😍
2017 02 20
Bas su lijepe te ekatrin torbice! 😍 Inace vezano za torbe ja potpisujem onu mamu koja nosi neku glupu torbu i ne mjenja ih 😂 Ja ih imam desetsl a samo trpam u tu nekuruznu jednu koma. Jedino se potrudim 1x na mj ak se bas nekud ide prosetat desigual torbu koja mi je krasna pa ju cuvam.
2017 05 05
> LaylaM: > Bas su lijepe te ekatrin torbice! 😍 > Inace vezano za torbe ja potpisujem onu mamu koja nosi neku glupu torbu i ne mjenja ih 😂 Ja ih imam desetsl a samo trpam u tu nekuruznu jednu koma. Jedino se potrudim 1x na mj ak se bas nekud ide prosetat desigual torbu koja mi je krasna pa ju cuvam. Gle ja sam ti isto mama koja ima jednu veliku sivu torbu u koju mala moja natrpa sve zivo i nezivo haha.A kad se ide u grad neka sminkica onda ovako torbice uzmem 😁
2017 05 05
1 2 3