Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Crna lista

Bok Ekipa! Evo ovako: naime doticna, javio sam se u vezi adidas dukse te smo se prakticki dogovorili za slanje(s time da nije informirana bas u načine slanja a prodaje) nakon dogovora da salje javlja se da ne salje na temelju negativne ocjene koja mi stoji vec dugo radi kupca koji nije htjeo platit pravo slanje nego najjeftnije a svi dobro znamo koji je to nacin i da tu postoji mogucnost zagubljenja paketa ...sto se vrlo moguce i dogodilo ili je naknadno dostavljen...sto sve skupa nije moja krivica..to sam joj fino pojasnio..te da ako treba dat cu sto god treba da se uvjeri da nisam nesigura i neozbiljan kupac..no ona odbija. Vidjevši ograničenost i tvrdoglavost doticne osobe pristajem uplatiti samo radi toga jer mi se duksa svidjela naravno,te joj kazem normalnim nacinom da sam se dvoumio dati joj negativa ocjenu radi ponasanja..ali da ju je duksa izvukla pa neka ostavi podatke...no klasika žena sto drugo očekivati...igra se vatrom kad se opeče onda prebacuje...naravno dame ne odnosi se to na sve ali na večinu jer zene su danas svima dobro poznato gore od muskaraca...ona odbije svaku suradnju prebacujuci na mene sve,da stvar bude zanimljivija,mala ispovjest, bas sam nedavno raskrstio tako sta narcisoidno egoisticno, kad ono evo vraga opet.Al me ide.
2018 10 22
Doticna je u razgovoru spomenula kako imam NEGATIVNE ocjene sto sam odmah reagirao da imam jednu i to je gore objasnjeno te da je velika razlika u jednini i mnozini ,no ispostavilo se kad sam malo prolistao da mi je jos jedna takozvana riba brkata somina puna sebe..koja ne moze biti strpljiva ,vec joj mora biti uplačeno kroz 5 minuta,kako bi imala za noktiće tralala,dala negativa ocjenu samo radi nestrpljivosti, ali meni to nije bilo ispisano ta negativna ocjena jel sve dok nisam osao listati malo dok ne vidim u čemu je kvaka osim u vratima,no nema problema i ta ce doci ovdje na listu sutra posto ne stignem danas vise gubiti vrijeme na ovako sta,neprovodimo svi zivot na krpicama kao ta sto joj sljedi crna lista..neki imaju zivot ,pa neka se vidi i uz Bozju pomoc pronade i sebi zivot pa da uvidi kako u biti to nije lose
2018 10 22
Bring it on BIČEZ
2018 10 22
> TatjanaSavoric: > Curke,gdje se nalazi crna lista,tražim po temama,ne mogu je naći,mislim,jel kao nekakav popis ili je u određenoj temi? > Jel se on ažurira svako toliko ili? > Nisam baš toliko nova ovdje,ali nisam baš istraživala ovaj forumski dio,pa ako netko može pomoći,hvala 😊 Dobra večer! Molim vas za pomoć oko pronalaska crne liste.Na forumu sam vidjela da žene pitaju i traže istu stvar.Kako otvoriti, doći do crne liste?? Tnx!
2019 09 30
Mene isto zanima...
2019 12 02
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/410492b2de9ba1942b06f6a3ea21ad28.jpg) Evo nove prevarantive!!! Zove se Amalija Nuredini iz Ivanca
2021 07 09
Dajana Hlebec Mihovljani Prodala br manje tenisice, ne javlja se niti ovdje niti na mail.
2021 09 18
1 2