Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Noć muzeja..... sada

od 18 do 01 sat... Kad već ne mogu ići, bar mogu pisati o tome... ;))))))
2017 01 27
svake godine bude ''ma baš ću ić'', ali se nekako onda svake godine potrefi i to da lipo ostanen doma. a doma je ionako najlipše tako daaaaaa......... muzej mi je dom <3
2017 01 27
Da,....ili nam se ne da ili ne možemo... Zadnji put bila prije 2014 i opet jučer...najviše zbog mojih cura...one su me pokrenule Bilo je super jer zbog utakmice nigdje nije bilo gužve,čak smo se uspjeli parkirati vrlo blizu. Čak i prilično prazni toliko da nam je mlada studentica ispričala priču o sarkofagu kraljice Jelene...prišla mi i ponudila nam se...hvala joj...🌹 Najprije arheološki pa zatim pomorski...taj me baš oduševio...preporučam ❣
2017 01 28
Radije platim 20 kn pa da odem u miru gledati. Bila sam dva-tri puta na noci muzeja, te gužve su postale prostacke posljednjih godina, pa se ni ne isplati vise ići. Bar meni. Onaj tko ima puno djece vjerujem da može vidjeti značajnu uštedu u toj manifestaciji pa ajde de, za to ima ipak smisla ako ustedis sto kuna, ali samci ili parovi..ne vidim koja im je vajda za to. :/
2017 01 28
> Uljeshura: > Radije platim 20 kn pa da odem u miru gledati. Bila sam dva-tri puta na noci muzeja, te gužve su postale prostacke posljednjih godina, pa se ni ne isplati vise ići. Bar meni. > Onaj tko ima puno djece vjerujem da može vidjeti značajnu uštedu u toj manifestaciji pa ajde de, za to ima ipak smisla ako ustedis sto kuna, ali samci ili parovi..ne vidim koja im je vajda za to. :/ Upravo tako...prošli put je bila katastofa...suprug,tri cure i ja se jedva provlačili kroz Etnografski...od gužve ništa ni ne vidiš...oval put smo kalkulirali...utakmica je "očistila" teren... ...ali jako mi je žao zbog izgubljenog poufinala...ne bih imala živaca to gledati...nadala sam se najboljem,momci su fenomenalni...
2017 01 28
Ja ove godine nisam išla no prošle jesam i to u MSU. Sve u svemu bilo je ok no ništa više od toga. Sjećam se da je bilo stvarno dosta ljudi, pogotovo djece, a neki eksponati nemaju veze s vezom, to je valjda ta suvremena umjetnost koju ja nikad neću do kraja shvatiti :') :')
2017 01 28
> Uljeshura: > Onaj tko ima puno djece vjerujem da može vidjeti značajnu uštedu u toj manifestaciji pa ajde de, za to ima ipak smisla ako ustedis sto kuna, ali samci ili parovi..ne vidim koja im je vajda za to. :/ U muzejima nerijetko postoje obiteljske ulaznice, djeci je jeftinije ili čak besplatno. MUO, pojedinačna ulaznica za odrasle je 40kn, a obiteljska 70kn; prirodoslovni - odrasli 20kn, obiteljska 25kn, etnografski - odrasli 20kn, obiteljska 40kn itd. Smiješno, ali ispada jeftinije kada imaš djecu :D
2017 01 28
Da, ali ipak se plaća. :") Bolje 0 nego 70 kad se recimo radi o MUO-u. Jučer bila u Tehničkom (ali po danu), 35 je za jednu odraslu osobu (bila doplata za planetarij pa zato), nemam pojma koliko je obiteljska, i mogu reći da je bas fino kad imaš mira. (Baš sam ga duuuugo željela pogledati. x-) x-) A ne bi bilo tako mirno i opušteno navečer. :/ ).
2017 01 28
Jasno da se plaća, ali hoću reći da se ne isplati obiteljima više nego parovima ići na noć muzeja :) Mislim da u tehničkom nema obiteljska ili bar ne vidim na stranici. Ja sam tam išla jedne godine na noć muzeja i bio je j... pakao.
2017 01 28