Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Čakovec azil-hitna molba za pomoć

Evo drage cure ako ima tko iz Čakovca,prenosim objavu Aleksandre Hampamer sa facebooka..pa proširite informaciju ili uskočite ako tko može i ima volje i ljubavi :) 'Neću ovo napisati na stranici azila, napisat ću ovdje. Ovo je moja osobna molba za pomoć. Danas smo ostali bez još jednog djelatnika u skloništu u proteklih mjesec dana, bez njih troje (odlazak u Njemačku, porodiljni, nezgoda...). Novih ljudi nema (stalno oglašavamo potrebu za djelatnikom), u uvjetima ove hladnoće ostali smo na četvero ljudi i 400 životinja. Dnevno po dvadesetak poziva za prihvat novih pasa. Ljudi, trebam pomoć. Radim već po 16 sati na dan svaki dan i više ne mogu. Moram zaraditi i za život u svojoj firmi. Tko god može sat-dva doći do azila i pomoći, javite se. Možda možete pomoći i s nekim drugim stvarima a mi to ne znamo. Npr. prijevozom od točke A do točke B. Volonteri, trebam vas - mogu čak i pomoći sa smještajem kod sebe na neko vrijeme'
2017 02 01
Mhm, ostaju stalno bez djelatnika...i to zbog, eto, više sile....mo'š mislit.
2017 02 03