Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pomoć!!!!!

E ovako, kupila sam haljinu sličnu self portraite ali zatvorenu. Stoji mi kao salivena osim u području grudi, izgleda lagano spljosteno, i skinula sam grudnjak i opet isto... ta cipka preko je ok, ima mjesta ali podstava je problem jer je uska na tom djelu, nije klasicna podstava duz cijelu haljinu nego za prsa posebno, za ledja posebno, za donji dio posebno... e sad, jel to big deal ili me treba boliti briga sto je malo spljosteno ili mi to krojacica uopce moze popraviti, ili da cice stavim ispod pazuha haha ne vidi se kad sjednem nego samo kad uspravno stanem...
2017 02 10
Bolje da krojačica to proširi .moze vas stiskati nakon par sati nosenja
2017 02 10
"..nije klasicna podstava duz cijelu haljinu nego za prsa posebno" ..a da pitaš šnajdericu da ti stavi elastičniju podstavu u predjelu prsa? Jer..što će ti haljina od koje ti bude slabo nakon par sati nošenja?
2017 02 10
dan dobra krojacica moze to srediti.
2017 02 10
Cure hvala! Odnjela sam haljinu krojacici, nasle smo likra podstavu koja se rasteze, nijansu drugacija od originalne nadam se da se nece jako kuziti :-D
2017 02 10