Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Izrada nakita

Drage krpicarke, vec dugo imam zelju da pocnem izradjivati svoj nakit i napokon sam se odlucila da pocnem. S toga ukoliko ima koja od vas da izradjudje da udijeli koji savijet oko nabavke materijala,dali negdje postoji neki pocetnicki lot za kupiti i slicno :)
2017 02 11
izrada nakita ima toliko različitih komponenti, tehnika te materijala i načina da se prije svega trebaš zapitati kakav nakit uopće želiš raditi, kakve osobe bi ga nosile (staro, mlado, klinci, alternativci, poslovnjaci, za izlaske, umjetnički, tradicijski orjentirani....), koje materijale i tehnike koristiti, kako bi on otprilike izgledao, da li ćeš se držati jednog modela u varijantama ili misliš svaštariti. da li ćeš raditi neku vlastitu verziju i stvarati neki svoj vlastiti brend ili si od onih koja ideje skida sa pinteresta i ostalih stranica te radi isključivo ono kaj je sad moderno i kaj se masovno prodaje. kad to sve razmotriš, onda možeš u nabavu materijala i pribora koji ćeš koristiti pri radu. evo npr, ja izrađujem isključivo heklani i macrame nakit, ali povremeno napravim i koju nanizušu i prema tome nabavljam i sve kaj mi treba
2017 02 13