Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Inbox i <3

Ajd nek me netko inboxa bilo šta, jer mislim da mi ne rade poruke na krpicama, a vidjela sam da se to može dogodit. Hvala i sretno vam Valentinovo usput <3 p.s. ak netko slučajno ovim putem nabasa na nešto kupljivo na mom profilu dat ću mu popust; promo code:inbox (asos style haha) :**
2017 02 14
Reklame su zabranjene. Zasto se i dalje grbavite? Ovo uopce nije niti slatko niti simpaticno.
2017 02 14
> doraos: > Reklame su zabranjene. Zasto se i dalje grbavite? Ovo uopce nije niti slatko niti simpaticno. Jel itko kaznjen zbog reklamiranja?
2017 02 14
> Zrinkic26: > > doraos: > > Reklame su zabranjene. Zasto se i dalje grbavite? Ovo uopce nije niti slatko niti simpaticno. > Jel itko kaznjen zbog reklamiranja? Tko jos nije, trebao bi biti.
2017 02 14
Jesi ti admin? Ni jedan tvoj upis nije sladak ni simpatičan pa šta.. Jedna korisnica mi je trebala javit se, pa se ne javlja iako sam joj slala poruke. A nedavno sam čitala temu od anavii da poruke mogu ne dolaziti u inbox pa sam htjela provjeriti jel se isto događa i meni....ugl ne događa se očito. Hvala svima koje su se javile :* :")
2017 02 14
Neizbjezna je cinjenica da si se i reklamirala. Nisam Admin, ali isto tako znam neka najosnovnija pravila ove stranice, sto se ne moze reci za sve korisnice. Ne znam zasto se to tolerira. Tko hoce kupiti tvoje krpe ili treba nesto od njih, sam ce te naci i kontaktirati.
2017 02 14
> doraos: > Neizbjezna je cinjenica da si se i reklamirala. > Nisam Admin, ali isto tako znam neka najosnovnija pravila ove stranice, sto se ne moze reci za sve korisnice. > Ne znam zasto se to tolerira. Tko hoce kupiti tvoje krpe ili treba nesto od njih, sam ce te naci i kontaktirati. Znas li da je divljanje i vrijeđanje ostalih korisnica kažnjivo blokodom? Vjerujem da znaš o kojoj temi govorim :)
2017 02 14
> xiantippe: > > doraos: > > Neizbjezna je cinjenica da si se i reklamirala. > > Nisam Admin, ali isto tako znam neka najosnovnija pravila ove stranice, sto se ne moze reci za sve korisnice. > > Ne znam zasto se to tolerira. Tko hoce kupiti tvoje krpe ili treba nesto od njih, sam ce te naci i kontaktirati. > Znas li da je divljanje i vrijeđanje ostalih korisnica kažnjivo blokodom? Vjerujem da znaš o kojoj temi govorim :) Nikoga nisam "vrijedjala", kako ti kazes, ukoliko to nije bilo opravdano i sa debelo dobrim i pravovaljanim razlogom. Takodjer, nikoga nisam napadala i divljala ako ta osoba nije kriva za nesto. Sveticama s aureolom oko glave se sigurno nisam tako obracala.
2017 02 14
Hvala sto skreces pozornost sa onog o cemu se konkretno radi, ali o cemu god ti sada htjela trkeljati - reklame su i dalje protiv pravila, koje nisam ja odredila, nego Admin. I to je to.
2017 02 14
> doraos: > Hvala sto skreces pozornost sa onog o cemu se konkretno radi, ali o cemu god ti sada htjela trkeljati - reklame su i dalje protiv pravila, koje nisam ja odredila, nego Admin. I to je to. Bez obzira tko je upravu...vrijeđanje nije dozvoljeno. Nulta tolerancija na govor mrznje vrijedi jednako za sve.
2017 02 14
> xiantippe: > > doraos: > > Hvala sto skreces pozornost sa onog o cemu se konkretno radi, ali o cemu god ti sada htjela trkeljati - reklame su i dalje protiv pravila, koje nisam ja odredila, nego Admin. I to je to. > Bez obzira tko je upravu...vrijeđanje nije dozvoljeno. Nulta tolerancija na govor mrznje vrijedi jednako za sve. Govor mrznje? GOVOR MRZNJE? Lol. Slatka si.
2017 02 14
Hahahaha opet pocinjes divljati.
2017 02 14
Divljati? Definiraj mi divljanje. Vidim da ti baratanje pojmovima ne ide najbolje. Kako mislis divljam? Gdje je tu divljastvo? Jel sirim i govor mrznje prema tebi?
2017 02 14
Ne sreco prema meni. Prema meni ne bi ni mogla :) Znas o kojoj temici pricam i nije ti prvi put da puknes. Okani se zenice, ne umisljaj si svasta. Ti si prva koja se ne drzi pravila.
2017 02 14
Prema tebi ne bi ni mogla? Opasna si inace? Svi te se boje? Ne umisljaj ti sebi svasta.
2017 02 14
1 2