Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje sam pogriješila?

Hej, nedavno sam prodavala suknju za koju sam dobila dosta upita..izmedu ostalog jedan je bio ovog sadrzaja: "Jeli ovo konačna cijena!?imam jednu zarinu majicu novu s etiketom na profilu.pa ako vam se dopada.mozemo jedan dio nekako prebit.A ostalo bi platila.Vidim da niste za zamjene.Al reko eto da ponudim.😊 Lip pozdrav" Nisam za zamjene (sto sam i navela na profilu) tako da nisam ni odgovarala na takvu poruku. Sinoc mi je uslijedila negativna povratna koja glasi: "Bezobrazno od vas sto uopce necete odgovorite na poruku!I zato ostavljam losu povratnu!pozz" Nova sam ovdje pa ako mi mozete reci da li je i inace praksa ostavljati negativne komentare za ovo?
2017 02 18
Ne smije ti ostaviti negativnu ako nije došlo do stvarne suradnje. Javi se adminu da ti negativnu informaciju obrise. Ali inace, nije mi jasno zasto ti je bio problem curi odgovoriti, pogotovo jer ti je napisala ljubaznu poruku.. I pogotovo jer si nova ovdje; bolje bi bilo da odgovaras na sve upite; osobno mi se dogodilo puno puta da su se cure nakon sto sam ljubazno odbila zamjenu odlucile na kupnju... Čisto savjet ;)
2017 02 18
Ne,povratne se ostavljaju samo ako je doslo do suradnje. Javite se adminki da Vam obrise negativnu.
2017 02 18
Nisi nista krivo napravila. Ni ja ne odgovaram na odredjene poruke. Postedim se mlacenja prazne slame.
2017 02 18
Ne smije nikako osataviti negativnu..ja uvijek odgovorim na svaki upit..ali negativnu ne smije..
2017 02 18
Kakve su to gluposti... I kakve ima veze jeli odg. il nije...njena stvar..nema ostavljanja neg za ovo i sluß.. al meni su jos i ovi upiti za zamjenu najaci meoze zamjena za to i to s mog profila😃
2017 02 18
> smisnamala: > Kakve su to gluposti... I kakve ima veze jeli odg. il nije...njena stvar..nema ostavljanja neg za ovo i sluß.. > al meni su jos i ovi upiti za zamjenu najaci meoze zamjena za to i to s mog profila😃 Ja recimo uvijek odgovorim čak i na one bahate upite koji mi naređuju za što bi trebala mjenjati nešto...
2017 02 18
Negativna ti nije opravdana, admin će ti izbrisati. Bitno da njoj isto piše da nije za zamjene. A šalje takve upite i onda ostavlja negativne ako joj se ne odgovori
2017 02 18
> smisnamala: > Kakve su to gluposti... I kakve ima veze jeli odg. il nije...njena stvar..nema ostavljanja neg za ovo i sluß.. > al meni su jos i ovi upiti za zamjenu najaci meoze zamjena za to i to s mog profila😃 Da, odmah ona izabere umjesto tebe. Valjda zna tvoj ukus bolje od tebe same. :') Ili, ponudi mi zamjenu za bilo što s profila. Odem vidit ponudu. Od 6 stranica artikala jedino dva mi valjaju, a u opisu naštampano "OVAJ ARTIKL NIJE ZA ZAMJENU: SAMO PRODAJA". E, jbg.
2017 02 18
> ElicaEl: > Ne smije ti ostaviti negativnu ako nije došlo do stvarne suradnje. Javi se adminu da ti negativnu informaciju obrise. > Ali inace, nije mi jasno zasto ti je bio problem curi odgovoriti, pogotovo jer ti je napisala ljubaznu poruku.. I pogotovo jer si nova ovdje; bolje bi bilo da odgovaras na sve upite; osobno mi se dogodilo puno puta da su se cure nakon sto sam ljubazno odbila zamjenu odlucile na kupnju... Čisto savjet ;) Pa otkud fikus zna da je ona uopće pročitala vidjela poruku? I još fikusu piše kako nije za zamjene.
2017 02 18
Ja bome ne odgovorim... Evo javno priznajem kad mi netko napise samo zamjena bez podzdrava, odzdrava i imterpunkcije ne odgovorim... (Jednom me jedna raspizdila jer je napisala samo zamjena i onda 5dana slala samo upitnik... Pa sam ju " zamolila" da mi izadje iz butike... I da s mamom tako komunicira😀 A ovo ima elemente osvete... Ono neces mi odgovorit evo ti negativna... Ono kad ljudi zaobilaze " propise i pravila" samo da bi dokazali svoju "moć"... E nemere seke!!
2017 02 18
Fikus s likom Sofije Loren iz mladih dana ti je neopravdano ostavio negativnu jer nikakva suradnja nije ostvarena. Fikus ako ovo čitaš, pročitaj i pravila poslovanja na krpicama,
2017 02 18
Nisi nigdje pogriješila, neke žene jednostavno pretjeruju
2017 02 18
Ne odgovaram ni ja na sve upite. A ova si je zabriljala nešto, očito. Ona će negativnu ostaviti za to što nije dobila odgovor?! Svašta!
2017 02 18
Cura joj je napisala normalnu i pristojnu poruku, pitala je i da li je to zadnja cijena... Nije mi jasno zasto je problem odgovoriti na poruku ako je pristojno napisana... Iz vlastitog iskustva kazem da nakon sto sam odgovorila nekoliko puta na poruke na zamjene, da sam ostvarila i prodaju... Da se razumijemo nema opravdanja za njenu negativnu... Samo kazem svoje misljenje i iskustvo vezano za ne odgovaranje na upite o zamjenama...
2017 02 18
1 2 3