Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Njegova mama me ne voli

> zakrpa: > Bio je tako lijep, ma isti Omar Šarif , ja mlada , totalno sam sam se zaljubila u njegov izgled", budući sam bila stvarno jako lijepa što baš nije dobro., u tadašnje vrijeme on je već bio stari momak. Budući mu je mu je majka istjerala dotadašnju djevojku, koja je nakon toga otišla u Njemačku. Hodali smo kratko zaprosio me je i ušla sam u brak koji je bio" totalan mrak"....Ludnica! Stalno je bio kod mame i vračao se totalno drugačiji, napet, nervozan, vadio je pisma koja mu je slala na posao, pisala je da sam sa drugim dok on radi i potpisivala se kao "dobar prijatelj" hahhah ovo je stvarno drama prava, ništa bacite se u snimanje filma, skriptu već imate, zaradit će te masovno :D
2017 02 19
> Sanja8888: > Onda mamin sin i nije tako los ispao bez obzira na svoju mater?da tada se sve podnosilo,za ljubav su se čuda radila ,sami protiv svih .danas da te svekrva mazne torbom tako da te ozljedi zavrsila bi u istražnom na mjesec dana sigurno .razlika od 10 godina danas i nije nesto,vjerujem da vam nije bilo lako onda Ma koja policija, to je bilo davno početkom 70-tih godina. Da je to danas, bila bi malo duže u zatvoru sigurno.
2017 02 19
> sanjaurban: > draga, na temelju čega je njegova mama odlučila da te ne voli? nisam to baš razumjela.. na osnovi njene slike, nešto kao što čini -vidoviti mevludin -......
2017 02 19
> SonjaSpoljaric: > > sanjaurban: > > draga, na temelju čega je njegova mama odlučila da te ne voli? nisam to baš razumjela.. > na osnovi njene slike, nešto kao što čini -vidoviti mevludin -...... Tako je..za nju sam zlocesta i gotovo 🙈😂
2017 02 19
u svakom poslu, pa tako i u ljubavi, kad nešto od početka krene naopačke, ne završi dobro.....
2017 02 19
1 2 3