Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Foreo mini

koristi li tko lunu za problematičnu kožu i akne? sin pubertetlija od 15 godina se muči i ne znam što sve nismo isprobali, pa ako itko ima iskustva zahvalna sam za informaciju
2017 02 21
Evo ja koristim za akne nekih mjesec i pol dana,i mogu reci da sam zadovoljna,smanjilo se izbijanje akni i pristica,i jos uz to ostavi kozu tako mekanu i glatku,te smanjuje crvenilo koze 😊
2017 02 21
hvala, a koje proizode za akne uz lunu koristite?
2017 02 21
> ElicaEl: Istu sam terapiju dobila, jos mazem rozamed, pa ne znam koliko dugo..upala se smirila jest, ali crvenilo nestalo nije..a rozamed ima kortikosteroide pa mi ga se ne da mazat evo sad vec dulje od mjesec dana... > Sad mi preporucuju roaccutane, a to me strah poceti piti... :/ > Inace, dobila sam pretrage sve zive i nezive da uradim, sve je ok, bris pokazao "demodex" prisutan sto je karakteristika za rosaceu... > Nista, sad se bacam u investiranje u Foreo... Koja je cijena klasicnog velikog Forea u DM-u, gledam u Douglas cca 1500kn... klasicni se u dm ne prodaje. mini je sasvim dobar, radi posve isti posao. razliku izmedju klasicnig (1ice) i minija (2ojke) ne vidim, iako sam uredno investirala i nije mi zao, u oba. rosacea je dozivotni problem, tako da nije da ces ikada biti lisena problema s njom. samo mozes drzati upale pod kontrolom.
2017 02 22
uglavnom, za koju god se odlucila, mora ti doci s karticom autenticnosti. ovdje glatko, pod parolom "dobila sam na poklon", uvaljuju kopije za 400+ kuna.
2017 02 23
> Dolada: > hvala, a koje proizode za akne uz lunu koristite? Koristim od AlpStories gel za umivanje i kremu za lice i odlicni su mi,ne isusuju kozu sto je bitno.
2017 02 23
> montenegro: > > Dolada: > > hvala, a koje proizode za akne uz lunu koristite? > Koristim od AlpStories gel za umivanje i kremu za lice i odlicni su mi,ne isusuju kozu sto je bitno. puno vam hvala.
2017 02 23
1 2