Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prljava torbica

A to je ONA?! Ne znam baš može li se nazvati 'izglađivanjem' nesporazuma ili situacije sve to što se izdogađalo među nma - dani.....tjedni.....laganja....muljanja.......artikal u užasnom stanju........javljanje tek nakon žestokog pritiska na fejsu itd itd Znam da ti sad nije do 'soljenja', ali - kad ja vidim takvu povratnu odmah mijenjam smjer. Posumnjam i da su (neke) pozitivne inf.nakon tog fjaska možda dobijene preko veze i podvezice :s kako god, ta je torbica točno u takvom stanju da bi se mogla fino nositi noću u dubokoj močvari uz tajice koje je meni ualila.
2017 02 24
> gitadevi: > A to je ONA?! > Ne znam baš može li se nazvati 'izglađivanjem' nesporazuma ili situacije sve to što se izdogađalo među nma - dani.....tjedni.....laganja....muljanja.......artikal u užasnom stanju........javljanje tek nakon žestokog pritiska na fejsu itd itd > Znam da ti sad nije do 'soljenja', ali - kad ja vidim takvu povratnu odmah mijenjam smjer. Posumnjam i da su (neke) pozitivne inf.nakon tog fjaska možda dobijene preko veze i podvezice :s > kako god, ta je torbica točno u takvom stanju da bi se mogla fino nositi noću u dubokoj močvari uz tajice koje je meni ualila. Da, nasla sam je sad na Fejsu, sad po slici ovdje i po predmetima koje prodaje rekla bih da je ona Venera, a uplacivala sam ocigledno na mamin racun - Gordana. Da, naivno sam pomislila da je naucila nesto iz tog iskustva i da su daljnje suradnje bile dobre, pa rekoh za 45 kuna to bi bilo zbilja dno dna da me ide preveslati. Naivcina. Mislim bilo mi je glupo i mucno sve pisati, al rasteglo se i samo slanje, vec tu sam si pocupala zivce, jer sam torbicu htjela, i nakon sto nesto platim, ocekujem da se u roku max 2 dana posalje, osim ako me prodavac ne obavijesti o sprjecenosti. Onda me uvjeravala da je poslala, ali je sifra u autu koje je na servisu. I zaista je poslala, ali kakvo... Bolje bi bilo da nije. Mislim da bih se bolje osjecala da mi nije poslala nista, nego da me s ovim uvrijedila, da nosim tu prljavstinu. Tek u toj trakavici sa slanjem i trackingom sam se prepoznala u tvojoj povratnoj. ali bilo je kasno. Bez obzira vidjela ja tih 45 kuna ili ne, svijet nece stati, ali bi voljela da se njoj stane na kraj. Zasto bi joj itko poklanjao posteno zaradene novce za prljave stvari. Fuj.
2017 02 24
Kako sad to ide, posto sam ju stavila na Crnu listu, hoce li se profil i blokirati ili se samo unose podaci u onu tablicu? Btw tamo sam ukucavala ali nije je bilo.
2017 02 24
Profili se više ne blokiraju, samo se unose podaci na listu, kao upozorenje drugim korisnicama. Ja je nisam stavila na Cnu listu jer su mi novci ipak vraćeni, pa sam zaključila da je negativna povratna dostatna. pritisni je na Fejsu, to se do sada čini najdjelotvornijom metodom - zamisli, muljatori ne vole da ih se raskrinkava pred frendovima o:) Ja ni nemam fejs profil, umjesto mene je pritisak stručno i temeljito odradila naša AndreaKod
2017 02 24
> gitadevi: > Profili se više ne blokiraju, samo se unose podaci na listu, kao upozorenje drugim korisnicama. > Ja je nisam stavila na Cnu listu jer su mi novci ipak vraćeni, pa sam zaključila da je negativna povratna dostatna. > pritisni je na Fejsu, to se do sada čini najdjelotvornijom metodom - zamisli, muljatori ne vole da ih se raskrinkava pred frendovima o:) > Ja ni nemam fejs profil, umjesto mene je pritisak stručno i temeljito odradila naša AndreaKod Nemam ni ja, ovo sam preko prijateljicnog profila. Malo mi je neugodno da prijateljica ide za mene se prijetiti njoj i njenim frendovima. :S
2017 02 24
Dodano je na tablicu CL. Da li joj je Venera nadimak ili pravo ime? Ima li novo prezime ako je u braku? Imaš možda i njenu adresu? Pogledaj ako si sačuvala, možda piše na paketu kojeg si dobila.
2017 02 24
Super da imaš! Ako ti nije problem, molim te dodaj makar to drugo prezime na temu CL - tema CL se može izguglati, a dokument CL ne može pa će svakako biti korisno.
2017 02 24
Što se tiče ovih 500kn, to je ustaljena praksa da se piše maksimalni iznos jer je cijena slanja jednaka neovisno o napisanom iznosu :)
2017 02 24
Ali mi je.svejedno presmijesno😂😂😂😂 Dodala sam i tamo cijelo ime i prezime i adresu.
2017 02 24
Hvala ti :")
2017 02 24
na tablici je neka martina i marta kobaš, čist komotno da je to vezanu uz Saturn i mamu joj. Maza, i mama joj je na fejsu, ako ne vrati novce, napravi FB i kreni po redu.
2017 02 24
Mislim da ce i zakovice uskoro poispadati, malo se vrte. :'(
2017 02 24
> Shoppingholic2: > Mislim da ce i zakovice uskoro poispadati, malo se vrte. :'( Ipak mislim da su fleke od ljepila kojim je pokušala zakovice zalijepiti, a zalijepila ih je vamo - tamo. Nikako.
2017 02 24
> matteja: Kao sto sam navela,ocigledno niste citali. Ja sam sve ovo htjela izbjeci i rjesiti s njom u inboxu gdje je priznala gresku i obecala vratiti novce. To nije ucinila, i ignorira me. Naravno da sam je prvo isla pitati, ili mislite da sam silno samo htjela hajku na formu?? Druga stvar, pitala sam i za stanje torbe i dobila jos tri slike, na kojima nisu bile vidljive ove fleke te potvrdu da je sve ok i naznaku da je jednom nosena. Posumnjala sam da vidim nesto oko jedne zakovice i ponovila svoje pitanje, gospodica je opet tvrdila da je sve jos jednom pregledala i da tako izgleda na slici. Stvarno nam je drustvo otislo u 3 krasne kad je zrtva krivac jer je imala povjerenje u nekoga. Zalosno. Ako vam to toliko znaci mogu proloziti i slike inboxa, ja smatram da sam i vise nego dovoljno puta pitala za stanje torbe.A i da nisam, to ne znaci da se smije prodati prljavo. To je stvar kulture i odgoja. Prodavacica me je 3 puta lagala, 2 puta na pitanje o stanju torbe i treci put o tome da ce mi vratiti novce. Ja mislim da sam imala i previse strpljenje prije otvaranja teme na forumu, koja je tu ionako vise da upozori druge. Da je nju sram i da joj je zao, vratila bi mi te novce prvom prilikom, ili mi torbu ne bi ni prodala. Imala sam jos nekoliko suradnji, kada sam dobila osteceno ili slicno, ali nikad nisam otvorila temu jer sam sve to rjesila s prodavacicama na privatan i pristojan nacin.
2017 02 24
i da btw, ponovno sam obavijestila da sam ju nakon ignoriranja i laznog obecavanja uplate bila primorana prijaviti na CL, te sam ostavila i negativnu povratnu s linkom na temu, ali ocito joj to ne znaci puno
2017 02 24