Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prljava torbica

Isomiki nekima ovdje zaista svasta prolazi
2017 02 23
bas tako cipelizeta.zalosno
2017 02 23
Ne cini mi se bas kao kava, a i mrlje su zaista razlicite. Ne zelim ih opipavati i testirati konzistenciju. Neke su bas crne crne boje, ne znam sto bi to moglo biti, neke smede,svjetlije ne znam. Ovo na zakovicama i oko patenta mi na.pogled djeluje ljepljivo. Uzas uglavnom. Unatoc svemu ja.sam htjela biti strpljiva i rjesiti ovo u inboxu povratom. Ali doticna se nakon obecanog povrata novca pravi luda pa mi ovo zaista djeluje kao oblik prevare. Nije.prevara samo ne.poslati, nego i poslati nesto sto nije za koristenjeni na tome zaraditi.
2017 02 23
Erm, na one koje bi to dirale prale i analizirale podrijetlo prljavstine mislim.
2017 02 23
> maza_8: > Ne cini mi se bas kao kava, a i mrlje su zaista razlicite. Ne zelim ih opipavati i testirati konzistenciju. Neke su bas crne crne boje, ne znam sto bi to moglo biti, neke smede,svjetlije ne znam. Ovo na zakovicama i oko patenta mi na.pogled djeluje ljepljivo. Uzas uglavnom. Unatoc svemu ja.sam htjela biti strpljiva i rjesiti ovo u inboxu povratom. Ali doticna se nakon obecanog povrata novca pravi luda pa mi ovo zaista djeluje kao oblik prevare. Nije.prevara samo ne.poslati, nego i poslati nesto sto nije za koristenjeni na tome zaraditi. Negativka. Link na ovu temu u njoj obavezno. Crna lista. Amen.
2017 02 23
> gitadevi: > Pa vidiš da je jednom nošena - u nekom ratu, 6 mjeseci bez prestanka, u rovu...... .... Uuuups gita pa ti poznas ovaj modus operandi😃
2017 02 23
> Sanja8888: > A neznam ,meni stvarno izgleda kao kava (oko zakovica je kao uvuklo se smeđe)a neznam na zakovicama dali je ruzina ili prljavo . > u svakom slučaju nije bitno,mora vratiti novac ,jer nije rekla istinu o stanju torbice Ma svugdje se uvuklo u materijal jer je rebraste povrsine. To se ne bi dalo nikakvim vlaznima maramicama oprati, bas bi trebalo cetkom ribati da se to iscisti iz tih pora. vjerujem da bi se torba nakon toga izoblicila jer bi se skroz smocila. A i ne zelim to raditi, ako prodajes nesto, pa taman i noseno ne znam koliko valjda je red da bude cisto. Ne znam pa kad se poklanja roba i za karitas donosise cista i nepokidana. To je valjda stvar dostojanstva, sto tvoga, sto onoga kome to zelis pokloniti, a kamoli ne prodati. Mislim, to mi je kao onaj slucaj prljavih kupacih gacica i prljavog bodija, i prodavacice koje su odgovarale " pa samo ga operii". Sto ga one, tako pametne nisu "samo oprale"?
2017 02 23
> Sanja8888: > Nisam nesto posebno gadljiva,ali stvarno je mogla oprat torbu .meni se cini kao kava ,a ovi rubovi su mi nepoznanica . > Pitam se samo kao je nije sram bilo šetat okolo sa ovako prljavom torbicom . Nije setala, uvalila ju je meni. :')
2017 02 24
Jel samo ja sa strane vidim da to nisu fleke neg lepak?..nije mogla ne vidit tj previdit...i neke zakovice su naknadno dodatno ljepljene
2017 02 24
> smisnamala: > Jel samo ja sa strane vidim da to nisu fleke neg lepak?..nije mogla ne vidit tj previdit...i neke zakovice su naknadno dodatno ljepljene Levom nogom u mraku bi dete od 5g bolje sastavilo tu nakaradu. Ma fuj brate
2017 02 24
> cipelitza: > > smisnamala: > > Jel samo ja sa strane vidim da to nisu fleke neg lepak?..nije mogla ne vidit tj previdit...i neke zakovice su naknadno dodatno ljepljene > Levom nogom u mraku bi dete od 5g bolje sastavilo tu nakaradu. Ma fuj brate Nisam se iskreno dosad toga sjetila, ona je za te fleke napisala da je tako kupila i to u Massu. Nije moguce da bi i kineski ducan prodavao tako nesto, a ne Mass. I da bi to netko kupio. vrh!
2017 02 24
Ma kakvo pranje,lova nazad i nek si pere sama.
2017 02 24
> Sanja8888: > Ma kakvo pranje,lova nazad i nek si pere sama. E ali sada kada treba vratiti lovu ni traga ni glasa. Smatram se zaista pokradenom, jer ovo ne mogu nositi, niti napraviti ista s tim, osim baciti. A radije bih onda svoje novce poklonila nekom beskucniku ili nekoj dobrotvornoj udruzi nego njoj koja me svjesno isla prijeci kao da sam slijepa i luda pa ne znam da je prljavo
2017 02 24
To ti je lose skladistenje i hrdja.. na moru kad smo bili pa vec na kraj sezone budu ostatci standova za 10 kn na vise torbe zahrdjale i ostecene od ljepila loseg za kojibse kupi prljavstina.. lose kineske stvari jos ak je doma drzala ko zna di vlaga ovo ono.. al zalosno 45 kn tuga jad i bijeda na sta ste se ljudi prevaranti spustili.. vise srama nemate sta uvaljujete..
2017 02 24
nazalos, ovo na forumu, posto je tamo toliko puno upisa nisam ranije vidjela. Steta. Postedila bi se ovlikog nerviranja i negativne energije.
2017 02 24