Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Bolovi grcevi zatvor

Pozdrav svima,trebam savijet Znaci vec dosta dugo 6-7 mj imam problema sa zeludcem i crijevima i ne znam kako to rijesiti... naime svaki put poslije obroka osjecam nadutost i bolove i grceve te tezinu u zeludcu... Bolovi i grceci su jaki... Takodjer tu je problem sa stolicom i zatvorom.. ako ne uzmem nesto da me "potjera" ne mogu na wc... o nadutosti da ne pricam... moze neki savijet kome da se obratim.. Da li neko ima iskustva s ovim promblemom Hvala ...
2017 02 24
Obrati se doktoru.
2017 02 24
Dali su ti problemi ucestaliji kada jedes nesto sto sadrzi psenicu?
2017 02 24
natašte suhe šljive, natašte gutljaj maslinova ulja...mahunarke.. napuhana si od štetnih plinova...jedi laganiju hranu...
2017 02 24
Pij domaci kefir. Ja se preporodila otkad ga svaki dan konzumiram.
2017 02 24
> KreativnoSelo: > Obrati se doktoru. tako je, doktoru, a ne forumu
2017 02 24
Da npr kad jedem tjesteninu kruh cak i rizu. Mlijeko uopce ne konzumiram
2017 02 24
Hvala na savjetima
2017 02 24
Suhe šljive, kruška (sok od kruške), izbjegavati kruh, tijesto, jedi više vlaknaste hrane. Pokušaj sama skužiti kaj te nadima (mene npr. luk, kiselo zelje, paprika i svježi krastavci) i to izbjegavam, (odnedavno i kuhana jaja). Možda imaš gastritis,( najbolje traži uputncu doktora za gastorloga). Išla sam na ultrazvuk i gastroskopiju (privatno jer mi je bilo predugo čekati u bolnici). Dobila sam tablete, no uzimam ih povremeno jer sad znam kaj izbjegavati. I pokušaj izbaciti cigarete ako pušiš i kavu (ja nisam, no drastično sam smanjila).
2017 02 24
Meni smetaju stvari od pšenicnog brašna..od kada sam na bezglutenskoj prehrani nestali su mi i grčevi i bolovi u trbuhu i probava se puno poboljsala..sama pecem svoj kruh, pizzu, kolacice i super mi je!
2017 02 24
Odeš doktoru. Lako moguće da imaš kakvu bakteriju, ato ne buš riješila sa suhim šljivama .
2017 02 24
Hvala vam puno :) ici cu u ponedjeljak Male886 koje brasno kupis?
2017 02 24
Ja najviše koristim Schar mix B, to je univerzalno brašno i može se svašta raditi sa njime. Osim njega, često koristim i kukuruzno i rižino brašno. Ja sam na toj bezglutenskoj prehrani već nekih 3,5 godine. Isto sam se prvo obratila doktorima i oni su napravili razne pretrage, ali sve je uvijek bilo u redu, a meni uzasno lose. Na kraju sam zavrsila na hitnoj i rekla mi je jedna doktorica da probam napraviti test - na tri tjedna izbaciti iz prehrane sve sta sadrzi psenicu i zob..Nakon pet dana mi se stanje sa zdravljem puno boljsalo.. Kod tebe mozda nije to problem, tako da prvo i ti idi popricati sa doktorima i obavi pretrage kao što su ti cure napisale, pa ako ti nista ne nađu, raspitaj se malo o bezglutenskoj prehrani. Sretno :)
2017 02 24
Trebalo bi se javiti gastroenterologu ako problem duze traje :/
2017 02 25
Hmmm možda imaš i helikobakter pilory,zato trk u doktora. ;)
2017 02 25
1 2