Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Bolovi grcevi zatvor

> imampmsnonstop: > Hmmm možda imaš i helikobakter pilory,zato trk u doktora. ;) To je i meni palo na pamet. A ima ih još na popisu.
2017 02 25
Nevjerojatno je koliko alternativnih, ovih i onih (dijetalnih?!) stranica drobi o toj kandidi u probavnom traktu što je izuzetno neozbiljno i odgađa odlazak liječniku (kao da su probavne smetnje koje traju mjesecima u rangu imanja izrasta na kosi). Kažem to jer sam i ja bila jedna od njih koju su svi uvjeravali da mora da je kandida jer tak piše na internetima....e pa nije. Poremećena flora je simptom nečeg drugog što očito ne možeš otkriti "čik pogodi" metodom, već zato ideš liječniku.
2017 02 25
Kojeg vraga naši doktori studiraju pola svog života ako mi sve znamo?Kriva je kandida pa sad gluten,pa cjepiva...Iako znamo da sistemsku kandidijazu dobijaju samo osobe pred smrt i osobe sa teško oslabljenim imunitetom a osobe netolerantne na gluten imaju celijakiju a necjepljena djeca oboljevaju od već davno iskorjenjenih bolesti.
2017 02 25
Doduše ima i tupastih doktora al zato ideš po više mišljenja.
2017 02 25
kandida je jedna dobra i korisna gljivica u crijevima, ne valja kad je ima previse ili na krivom mjestu, inace ok nije kandida kriva ako je ima previse vec slabiji imunitet pa onda sve jako buja i raste sto treba i ne treba PS nemoj trazit dijagnozu na internetu nego trk doktoru koji ce napraviti pretrage i vidjeti u cemu je stvar (moze bit sve, a mozda nije nista)
2017 02 25
Candida se hrani secerom i ugljikohidratima, a dok vise godina u sebe trpas kruh, cokolade i krumpir, tijelo ne moze odrzavat ravnotezu. Cura je napisala da nakon jela podriguje i prdi, sto znaci da jede previse ugljikohidrata od kojih se stvaraju plinovi, jos pogotovo ako je 'nesto za potjerati' laksativ, a ne kava. Buduci da to traje sedam mjeseci, nije toliko drasticno da se dovoljno zabrine i ode lijecniku, pogotovo ako moze izbjeci gastroskopiju, koja nije ugodna pretraga, time sto ce dva tjedna uzivati u proteinima, vodi i laktobacilima. i ne, ne obrazujem se na internetu.
2017 02 25
bože, tolko smo joj napričale, žena već večeras tražit da je hitno prime u bolnicu... :D :D
2017 02 25
Cotidierbe tablete 2 prije spavanja... Doduse nevirujen da ces spavat ja osobno sam provela cijelu vecer na WC u.. Al iskreno od tada sve pet ;)
2017 02 26
1 2