Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prijava poštara?

Dragi svi, Imam jedno pitanje. Dal mogu prijaviti poštara koji mi NIKAD ne donosi pošiljku na vrata. Znači budem kod kuće a on nikada ne pozvoni već samo ubaci onaj žuti papirić da me nije zatekao doma. Ako mogu kome i gdje? Zahvaljujem
2017 02 27
Mi u Splitu cesto imamo tih problema.moze se prijaviti,odn.potuziti na postara u glavnoj posti pa on dobije upozorenje i to obicno drzi vodu..takvo je moje iskustvo
2017 02 27
I ja imam tih problema,znam biti doma ujutro,nitko ne zvoni,kasnije kad idem negdje siđem dolje papirić kao da nije uspio uručiti pošiljku ,a nije ni pokušao,pa klipsaj do pošte jer je on lijen stisnut portafon :/
2017 02 27
> goranaaa22: > Dragi svi, > Imam jedno pitanje. Dal mogu prijaviti poštara koji mi NIKAD ne donosi pošiljku na vrata. Znači budem kod kuće a on nikada ne pozvoni već samo ubaci onaj žuti papirić da me nije zatekao doma. Ako mogu kome i gdje? > Zahvaljujem Možeš, smiješ od tebe se to i očekuje ak on ne radi posao kako bi trebao..odes finonu glavnu postu i ondje pitas ak ti se ne da trazit tam imas sluzbu za korisnike i oni ce ti rec i za pismenim putem kak se mozes zaliti Nas postar kak imamo ogradu i sve ak nema nikoga on se dere jos sigurno minutu ak nas ni tad nema onda ostavi papir predobar je postar i cak kad se vraca jos se jednom zadere😀
2017 02 27
Ja se nisam zalila pismenim putem,zvala sam glavnu postu,oni su me spojili s osobom koja vodi postare u mom kvartu i taj netko je upozorio postara
2017 02 27
> nadadamic10: > Ja se nisam zalila pismenim putem,zvala sam glavnu postu,oni su me spojili s osobom koja vodi postare u mom kvartu i taj netko je upozorio postara Isti su savjet dali meni ,cak i broj dobila u posti od nekog glavnog zvala odmah ali nitko se nije javio.drugi sam sam srela dečka koji (poštar ali nije za moju ulicu )je dugo u mom naselju i uzela broj moba sad mi on sve sređuje <3 spasio me
2017 02 27
E hvala puno. Samo me zanima dal moram znati ime i prezime poštara da bih ga prijavila?
2017 02 27
> goranaaa22: > E hvala puno. Samo me zanima dal moram znati ime i prezime poštara da bih ga prijavila? Ne moras.. znaju oni ko je kojeg datuma.na kojem podrucju..
2017 02 27
Jojj baš ste svi zlatni. Puno hvala!!! 😊😄❤
2017 02 27
Meni prosli tjedan 3 puta ostavio papir u postici a bila sam doma. Neda mu se popet na 3 kat..uzas!@!!
2017 02 27
ja imam 2 predobra poštara, kiki i nereo, uvijek donose pakete. popričamo kratko o nečemu, nekad ih pozovem u kuću na piće i baš su divni ljudi :) nekad im dam neku čokoladicu jer su super, ili ostavim tringelt. moraš pokazati da ih cijeniš jer dobro rade svoj posao.
2017 02 27
> HannaBlue: > ja imam 2 predobra poštara, kiki i nereo, uvijek donose pakete. popričamo kratko o nečemu, nekad ih pozovem u kuću na piće i baš su divni ljudi :) nekad im dam neku čokoladicu jer su super, ili ostavim tringelt. moraš pokazati da ih cijeniš jer dobro rade svoj posao. Molim? Kakve su ovo gluposti moras pokazat da ih cijenis inace? Placeni su dobro za svoj posao a oni koji ga ne zele obavljat mogu slobodno dobit otkaz ima puno nezaposlenih.. cuj ovo tringelt.. ranicuse
2017 02 27
> HannaBlue: > ja imam 2 predobra poštara, kiki i nereo, uvijek donose pakete. popričamo kratko o nečemu, nekad ih pozovem u kuću na piće i baš su divni ljudi :) nekad im dam neku čokoladicu jer su super, ili ostavim tringelt. moraš pokazati da ih cijeniš jer dobro rade svoj posao. Ja bi bila i to ali kako kad su stalno mjenjali poštara za taj teren?do prije jedno 4-5 god je bio jedan zakon nista tom čovjeku nije bilo tesko ,genijalac. nakon njega situacija kakvu opisuje tattoo,redovito kad je neka pošiljka (bilo za potpis ili samo paketić koji ne stane u postu). Mislim da neke terene stalo rotiraju ,i nikako da se ustali jedan.tu je problem ,a to mi je rekao poštar kojeg poznam.
2017 02 27
zrinkic26 omg čemu takav stav???? a da ti radiš kao konobarica zar ti nebi bilo drago dobiti tringelt? ili ovisno koji posao radiš, da kupac/ mušterija pokaže na neki način da te cijeni? teti u pekari smo kolegica i ja znale odnijeti kavu, konobaru UVIJEK ostavljam napojnicu, poštaru dam čokoladu nekad. i mislim da je lijepa gesta pokazati nekome da ga cijeniš kad vidiš da se trudi, isto tako vjerujem da i ja ovim ljudima popravim dan. radila sam u kafiću di su dolazili poštari na kavu tako da ih svih poznam. i kad bi plaćali kavu uvijek bi mi ostavili napojnicu. tako da molim te bez ovako glupih komentara.
2017 02 27
> HannaBlue: > zrinkic26 > omg čemu takav stav???? a da ti radiš kao konobarica zar ti nebi bilo drago dobiti tringelt? ili ovisno koji posao radiš, da kupac/ mušterija pokaže na neki način da te cijeni? teti u pekari smo kolegica i ja znale odnijeti kavu, konobaru UVIJEK ostavljam napojnicu, poštaru dam čokoladu nekad. i mislim da je lijepa gesta pokazati nekome da ga cijeniš kad vidiš da se trudi, isto tako vjerujem da i ja ovim ljudima popravim dan. radila sam u kafiću di su dolazili poštari na kavu tako da ih svih poznam. i kad bi plaćali kavu uvijek bi mi ostavili napojnicu. tako da molim te bez ovako glupih komentara. TVOJ KOMENTAR je glup.. za neke poslove je ok davat baksu al postarima lol lol lol cemu sluzi forum neg komentarima.. Trebam podmazat postara sa bi donio postui obavio svoj posao kako spada.. lol vecu glupost nisam cula
2017 02 27
1 2