Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

bhcosmetics carina

Odi direkt tamo, od telefona najčešće nikakve koristi. ,:( Pročitaj jako dobro( i isprintaj ako treba) ovo što je abba linkala i isprintaj si račun i sve što imaš od narudžbe. Oboružaj se živcima i ne daj im da te za*ebavaju. Sretno :")
2017 03 03
Hvala vam svima na pomoći. Na kraju sam otišla drugi dan u poštu kad je radila jedna simpatičnija teta nego dan prije koja mi je sve objasnila i onda sam shvatila da su bila dva paketa - jedan od 150kn što sam trebala pouzećem platiti leće (adrialece.hr, zato je i pisalo HR na onoj šifri, jer je paket iz Hrvatske) i drugi od bhcosmetics.com koji su ocarinili i to sam morala platiti stotinjak kuna. Tako da sam na kraju carinu platila 100kn, mogla sam proći i bez toga, ali sad bar znam za ubuduće (a i bolje nego 250kn u svakom slučaju) :)
2017 03 05
kada narucujes sa bhcosmetics ili bilo koje americke stranice i kupujes vise toga, radje prepolovi narudzbe i naruci po dva paketa do recimo 22$ tako da se postedis carine :)
2017 03 05
> Mybalm: > kada narucujes sa bhcosmetics ili bilo koje americke stranice i kupujes vise toga, radje prepolovi narudzbe i naruci po dva paketa do recimo 22$ tako da se postedis carine :) To ja radim :D al onda placam za svaki paket postarinu pa me mozda na kraju izadje na isto :D :D
2017 03 05
mozda (npr iherb ako je u pitanju) ali sve ovisi koja stranica. bhcosmetics zna nekada imati popuste ili besplatnu postarinu pa bolje u dva dijela nego carina :D
2017 03 06
1 2