Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

usamljena srca

Ono što sam ja primjetila je da dečki onako bježe glavom bez obzira kada vide da je netko silno željan biti u vezi i sl.. nezz ima li još tko slične spoznaje da malo prokomentiramo. A kod onih što glume nedostižne glavu gube...e jbg...
2017 03 08
To je istina Majalike.Muškarci se boje vezivanja i gubitka svoje slobode.Nitko ne voli "očajnice"
2017 03 08
Istina istina. Mislim da kod mene zraci ocaj xD mislim da je zapravo kod nedostiznih sto imaju samopouzdanje i porucuju ne trebam te da bih bila sretna, a ja vamo pisem da bi mijenjala sve sta imam za normalnu vezu x-)
2017 03 08
Da li ovdje ima neka cura od 25-35g.koja ima problema sa losim zadahom ili neko od vas pozna takvu curu molio bih da mi se javi jer i ja imam taj problem.Napominjem da ovo nije zafrkancija vec ozbiljna stvar.Unaprijed zahvaljujem na razumijevanju
2017 09 30
Vjeruj mi.. bolje ti je da si sama, nego da naletiš na krivog.. Kome pokloniš 8 godina svog života, planiraš zajedništvo, djecu i brak.. a odmah nakon što te on ostavi (a vrlo vjerojatno i dobrano prije toga) ima drugu i sretan je i u sedmom nebu dok se tebi raspada srce i duša i tijelo.. i tak onda završiš s 29 godina sama i moraš se sama podić s poda, sama moraš zalijepiti sve potrgane dijelove i nastaviti dalje :) Tako da si vjerovala ili ne puno puno sretnija SAMA nego da ti se to dogodi :)
2017 12 10
1 2 3